» » Zväčšenie Pŕs Veľkosti – Domáce Opravné Prostriedky A Uplatňovať Pre Lepšie A Väčšie Prsia

Zväčšenie Pŕs Veľkosti – Domáce Opravné Prostriedky A Uplatňovať Pre Lepšie A Väčšie Prsia

Zväčšenie pŕs veľkosti – domov opravné prostriedky a cvičenia pre lepšie a väčšie prsia

Nie, nie ste sám v vaše želanie. A nie je potrebné cítiť v rozpacích alebo ju nanútiť. Well-filled prsia je takmer každá žena sen. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zvýšiť veľkosť prsníka prirodzene:

 1. Je jedným z najjednoduchšie veci, ktoré by ste mohli urobiť, aby vaše prsia vyzerať väčšej nosiť čalúnená bras.
 2. Nosiť vhodný odev, že bude vaše prsia vyzerať väčšej. Určité oblečenie sa pozriete plochý, zatiaľ čo iné zvýšiť váš obrázok.
 3. Kyvné zbraní, clock-wise a potom anti-clock-wise na osem počíta je veľkým prínosom. Použite tĺčik a trecia miska namiesto miešač na mletie práce.
 4. Masáž pri kruhové kolísaní použitím tlaku na oblasti nahor je známe, že pracovať.
 5. Stojan, čelia stenu neexistovali. Umiestnite dlane na stenu. Tlačenie proti múru, ako keby ste boli tlačí preč, bez zohýnania zbraní na koleno. •Stlaèenie osem počíta a relaxovať zbrane pre osem počíta.  Toto opakujte osem až dvadsať krát denne.
 6. Sezamové semená sú veľmi účinné pri spevňujúci a rozšírenie prsia žien. Toto osivo tvoria vápnika, bielkoviny, železa a fosforu a majú byť zahrnuté do celodennej stravy. Oleja môžu uplatniť aj na prsiach.
 7. V posledných rokoch bolo príčinou väčšie prsia teens a mladých žien myslieť pridávanie niektorých chemikálií a estrogény na niektoré mäsa, ako je kuracie a hovädzieho mäsa.
 8. Potraviny obsahujúce vysoký obsah cukru tiež meniť veľkosť, ale účinok je celoplošný hmotnosti. Zvyšovanie spotreby alkoholu tiež bolo myslieť súčasť príčiny väčšie prsia v posledných niekoľkých rokoch.
 9. Nízkotučné mliečne výrobky môžu tiež pomôcť.
 10. Hroznová osivá extrakt zvyšuje aj prsníka
 11. Niektoré zložiek nájdete v prírodné prsia prášky sú triatol, wild yam a dong. Väčšina bylinných doplnkov obsahovať kdekoľvek od 6 do 12 bylín.
 12. Trpezlivosť je kľúčom pri použití prírodné prsia rozšírenie výrobkov. Trvá čas, a koľko času od každého jednotlivca. Niektoré ženy skúsenosti významný nárast v priebehu niekoľkých týždňov, a zároveň môže mať iné dlhšie.
 13. Prsia rozšírenie krémy a pilulky. Ďalším spôsobom prirodzene zvýšiť veľkosť prsníka je prostredníctvom prsníka zdokonalenie prášky a krémy. Toto je prirodzené metódou, pretože prášky a krémy sú vyrobené zo všetkých prírodných zložiek na stimuláciu rastu prsné tkanive, ktoré robí vaše prsné väčšie a väčšie.
Skúste najlepšie prírodné prsia rozšírenie

Môžete ísť na jednoduché cvičenie na zvýšenie vášmu prsníka.

Lavicového tlače, s názvom výkon je jedným z užitočných výkon vo vašom prípade. Len to vyskúšajte! Najlepší výkon pre tvarovanie a vaša linka poprsie spevňujúci je lavicového tlače, ktoré nielen zameriava vaše poprsie riadok a flatters váš obrázok, ale aj sculpts ramenou a sprísňuje chrbtom vaše horná časť ramien.

Vyžadovať: - Pair dumbbells – lavicového

Metóda robí lavicového tlače výkon:

 1. Lieovy plochý na lavičke, s vašimi nohami na podlahe, jednu nohu na každej strane lavice.
 2. Držať vašu hlavu, ramená, späť a zadok, pevne umiestni na skúšobnom stave.
 3. Vrátiť ramenou a nadol tak lopatkami sú pevne aglomerovanej proti lavice a hrudníka je problémový s mierne robustných.
 4. Udržať dumbbells asi 18 palcov od seba a rovnobežné s podlahou s vašej dlane dole, ak rukoväte je širší vonkajšiu plochu hrudníka je pracoval viac.
 5. Pomaly ho dumbbells hore, od hrudníku.
 6. Plne rozšíriť ruke, takže dumbbells sú priamo nad hrudníku. Chvíľu počkajte na začiatku pohybu potom pomaly znižovať dumbbells späť do východiskovej polohy.
 7. Inhalovať a dych ako ste nižšie dumbbells. Pri dosiahnutí hrudníka, začínajú pohybovať hmotnosť smerom nahor znova.
Výdych posúvaní bodom najväčší rezistencie.

Skúste najlepšie prírodné prsia rozšírenie
Pamätajte si!
 1. 8 až 12 výťahy sú považované za súbor. Do sady asi 1 až 3 na zasadnutí.
 2. Urobiť asi 3 krát týždenne a let there be jeden deň odpočinku medzi zakaždým.
 3. Nezabudnite dýchať.
 4. Každé kolo by trvať približne 7 sekúnd. (3 sekundy, aby pauza na sekundu a 3 sekundy znížiť).
 5. Držať ramená z robiť príliš veľa práce, nenechávajte ich prísť z lavice. Mali by ostať byt na lavičke počas výkonu.
Kliknite tu pre skúste najlepšie prírodné prsia rozšírenie výrobku