» » Zelený čaj Na Hubnutí

Zelený čaj Na Hubnutí

Zelený čaj Na HubnutíJe-li ztráta hmotnosti je jedním z největších zdravotních cílů, zelený čaj může pomoci. Některé studie ukazují, že látky v zelený čaj může nabídnout několik váha ztráta podpora účinky, zrychluje metabolismus a potlačuje chuť k jídlu.

Přestože pivo-antioxidant bohatý vám zbavit liber sama nepomůže, je nějaký důkaz, že pití zeleného čaje mohou podporovat vaše úsilí hubnutí.

Jak propagovat zelený čaj hubnutí?

Zelený čaj obsahuje kofein, který je známo, že zvýšení termogeneze (biologický proces účastní spalování kalorií). V 2007 zpráva od American Journal fyziologie: regulace, integrativní a srovnávací fyziologie, vědci uvádějí, že zelený čaj může bojovat pokles metabolismu, která obvykle doprovází ztráta hmotnosti.

Podle autorů zprávy zelený čaj může také inhibují účinky katechol O-o methyltransferase (enzym známé vyvolat rozdělení chemických látek v mozku podílející se na regulaci chuti k jídlu).

Chcete-li koupit KouTea z Jihlavy.

Zelený čaj je účinný?

Některé antioxidanty jsou obsaženy v zelený čaj se zdají mít "malý pozitivní vliv" na hubnutí a udržování hmotnosti, podle zprávy zveřejněné v roce 2009 v International Journal of Obesity. Ve své analýze 11 studií o zelený čaj a hubnutí nebo hubnutí, vědci zjistili, že zelený čaj antioxidanty, látky s antioxidačními účinky, mohou pomoci zvýšit metabolismus.

Přesto národních institutů zdraví (NIH) upozornění, že není dostatek vědeckých důkazů, zda zelený čaj je účinný na hubnutí. Nicméně epigallocatechin gallát (katechin, který se nachází v zeleném čaji) může pomoci mírnou nadváhu lidem zhubnout, podle NIH.

Je to bezpečné?

Zatímco zelený čaj je pravděpodobně bezpečné pro většinu dospělých, pití více než pět kafí denně může vést k kofein související nežádoucí účinky (např. bolest hlavy, nervozita, poruchy spánku a nepravidelný srdeční tep). Kofein v zelený čaj může také zhoršit některé hygienické podmínky, včetně úzkostí, vysoký krevní tlak a cukrovku.

Zelený čaj Na Hubnutí

Když ji používáte?

Pro většinu dospělých mírně zvyšuje příjem zelený čaj může přinést nějakou váhu ztráta výhod bez negativní zdravotní účinky. Ale aby dochází k významnému snížení hmotnosti, je důležité pro zdravou stravu kombinovat s pravidelným cvičením (včetně střední intenzity aerobní aktivity a dvě síly-školení za týden alespoň dvě a půl hodiny). Pokud uvažujete o využití zeleného čaje doplňky (nebo jakékoliv jiné přírodní ztráta podpory), nezapomeňte konzultovat se svým lékařem před zahájením léčby.

Chcete-li koupit KouTea z Jihlavy.