» » Žalioji Arbata For Weight Loss

Žalioji Arbata For Weight Loss

Žalioji Arbata For Weight LossJei svorio netekimas yra vienas iš jūsų viršų sveikatos tikslų, Žalioji arbata gali padėti. Kai kurie tyrimai rodo, kad medžiagų Žalioji arbata gali pasiūlyti keletą svorį-nuostolio-skatinti poveikių, pvz., paspartinti savo metabolizmą ir nubrėžti šlapiajam apetitas.

Nors antioksidantų turtingos užvirinti nepadės jums barsto svarų savo, yra įrodymų, kad gerti žaliosios arbatos gali remti savo svorio praradimas pastangas.

Kaip Žalioji arbata skatina svorio?

Žalioji arbata yra kofeino, kuri yra žinoma, kad padidinti termogenezę (biologinis procesas dalyvauja deginti kalorijų). 2007 M. ataskaitoje iš Amerikos žurnalo fiziologija: reguliavimo, Integrative ir lyginamoji fiziologija, mokslininkų teigia, kad Žalioji arbata gali kovoti metabolizmą, kuris paprastai pridedamas prie svorio sumažėjimas.

Pasak ataskaitos autorių, Žalioji arbata taip pat gali slopinti katechol-O-metiltransferazės (fermentas, žinomas sukelti smegenų cheminių medžiagų dalyvauja reguliuojant apetitą suskirstymas) poveikį.

Spauskite čia Norėdami pirkti KouTea iš oficiali svetainė

Žalia arbata veiksmingai?

Tam tikrų Antioksidantai rasti žaliosios arbatos, atrodo "mažas teigiamas efektas" svorio ir svorio priežiūrą, pagal ataskaitą paskelbė International Journal nutukimo 2009. Jų analizė 11 studijų apie Žalioji arbata ir svorio kritimas ar svorio priežiūra, mokslininkai nustatė, kad žalios arbatos Antioksidantai žinomas kaip catechins gali padėti padidinti metabolizmą.

Vis dėlto, nacionalinės Institutes of Health (NIH) atsargiai, kad nėra pakankamai mokslinių įrodymų, kad nustatyti, ar Žalioji arbata yra veiksminga svorio netekimas. Tačiau epigalokatechino Galatas (catechin Žalioji arbata randama) gali padėti numesti svorio, vidutiniškai Antsvorį turinčių žmonių pagal NIH.

Ar tai saugu?

Nors Žalioji arbata gali saugiai, suaugusiems, gerti daugiau nei penkis puodelius per dieną gali lemti kofeino sukeliamų šalutinių poveikių (pvz., galvos skausmas, nervingumas, miego problemos ir nereguliarus širdies plakimas). Žaliosios arbatos kofeinas taip pat gali pasunkinti kai sveikatos sąlygos, įskaitant nerimas, aukštas kraujo spaudimas ir cukrinis diabetas.

Žalioji Arbata For Weight Loss

Kada turėčiau naudoti ji?

Dauguma suaugusiųjų, saikingai didinti žaliosios arbatos vartojimas gali duoti kai svoris loss privalumai nesukeliant neigiamu poveikiu sveikatai. Tačiau siekiant patirtis didelis svorio netekimas, svarbu derinti sveiką mitybą su reguliaria mankšta (įskaitant ne mažiau kaip dvi su puse valandos vidutinio intensyvumo aerobinių veiklos ir dviejų stiprumo mokymo sesijų per savaitę). Jei esate svarsto naudoti resveratrol papildai (arba bet kuria kita natūralaus svorio netekimas pagalba), būtinai pasitarkite su savo gydytoju prieš pradedant gydymą.

Spauskite čia Norėdami pirkti KouTea iš oficiali svetainė