» » Yeşil çay Kilo Kaybı Için

Yeşil çay Kilo Kaybı Için

Yeşil çay Kilo Kaybı IçinKilo kaybı en iyi sağlık hedefleri ise yeşil çay yardımcı olabilir. Bazı çalışmalar maddeler yeşil çay, metabolizmayı hızlandırmak ve iştah bastırma gibi birkaç kilo kaybı teşvik etkileri sunabilir göstermektedir.

Antioksidan açısından zengin brew kendi başına kilo döken yardımcı olmaz olsa bazı kanıtlar içme yeşil çay kilo kaybı çabaları destekleyebilir.

Nasıl yeşil çay kilo kaybı teşvik?

Yeşil Çay kafein, thermogenesis (bir biyolojik süreç kalori yakma dahil) artırmak için bilinmektedir içerir. Tıp American Journal 2007 raporu içinde: düzenleme, bütünleyici ve karşılaştırmalı fizyolojisi, çay yeşil bilim adamları devlet genelde kilo kaybı eşlik metabolizma azalma kavga edebilirler.

Raporun yazarlara göre yeşil çay da Katekol-O-Metiltransferaz (beyin kimyasalların iştah düzenlenmesinde rol dağılımı tetiklemek için bilinen bir enzim) etkileri inhibe.

KouTea resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil çay etkili?

Bazı yeşil çay antioksidan "küçük üzerinde olumlu bir etkisi" kilo kaybı ve kilo bakım, obezite International dergisi 2009 yılında yayınlanan bir rapora göre görünüyorlar. Yeşil çay ve kilo kaybı veya kilo bakım 11 çalışmaları onların analizde, araştırmacılar, yeşil çay antioksidan kateşinleri olarak bilinen yardımcı bulundu metabolizma artırmak.

Yine de, Ulusal Sağlık Enstitüsü (NIH) dikkat, yeşil çay kilo kaybı için etkin olup olmadığını belirlemek için yeterli bilimsel kanıt yok. Ancak, epigallokateşin gallat (yeşil çay bir catechin) NIH göre orta kilolu insanların kilo yardımcı olabilir.

Güvenli mi?

Yeşil çay en yetişkinler için büyük olasılıkla güvenli olmakla birlikte, daha--dan beş bardak içme bir gün kafein ile ilgili yan etkileri (örneğin, baş ağrısı, sinirlilik, uyku sorunları ve düzensiz kalp atışı) neden olabilir. Yeşil Çay kafein de anksiyete, yüksek tansiyon ve diyabet gibi bazı sağlık koşulları ağırlaştırmak.

Yeşil çay Kilo Kaybı Için

Ne zaman kullanmalıyım?

Çoğu yetişkin için orta yeşil çay alımını artırmak bazı kilo kaybı yardımları olumsuz sağlık etkileri neden olmadan verim. Ama önemli kilo kaybı yaşandığı için sağlıklı beslenme (orta yoğunluktaki aerobik aktivite ve iki güç-eğitimler haftada en az iki buçuk saat de dahil olmak üzere) düzenli egzersiz birleştirmek önemlidir. Yeşil çay takviyeleri (veya herhangi bir diğer doğal kilo kaybı yardım) düşünüyorsanız, tedavi başlamadan önce doktorunuza danışın emin olun.

KouTea resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın