» » Vypadávanie Zaobchádzania Pre ženy

Vypadávanie Zaobchádzania Pre ženy

Ženy sú v “ Catch-22 ″ pozíciu, pokiaľ ide o protidrogovej liečby androgenetic Alopécia. Zatiaľ čo mnohé drogy môžu pracovať do určitej miery pre niektoré ženy, lekári sú ochotné ich predpisovanie a farmaceutické spoločnosti nie sú presne pádu cez seba na testovanie existujúcich alebo nových drog osobitne pre ich schopnosť prevenciu a liečbu žena pattern lyzínu.

Lekári sú ochotné systémového zaobchádzali (pilulku alebo inej forme vnútorného spracovania, ktorý ovplyvňuje celého systému) ak vedia, že vypadávanie vlasov je spôsobené nadbytkom androgénny v systéme alebo scitlivené “ over-response ” na tak-zvané “ normálne ” čiastky androgénny v systéme. To je, pretože tieto systémové ošetrenia môže nižším úrovniam androgénny tela. Lekári sa preto často vybrať lokálnu liečbu, (tie, ktoré sa uplatňujú priamo na pokožky).

Najlepšie výsledky z čistenia sa stalo, keď začnete zaobchádzanie čo najskôr po vypadávanie vlasov začína, pretože môže zničiť predĺženým androgenetic Alopécia, mnohé z vlasových vačkov. Použitie antiandrogény po vypadávanie vlasov predĺženým aspoň pomôže zabrániť ďalšiemu vypadávanie vlasov a podporiť niektoré vlasov regrowth z týchto vačkov, ktoré boli pozastavených, ale sú stále životaschopný, zastavenie zaobchádzanie bude viesť vlasy straty, obnovenie, ak androgénov nie sú držané na uzde nejakým iným spôsobom. Udržiavanie vašej vitamín a minerálne úrovne pomáha, kým ste na anti-androgen lieky.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Ako vždy, ošetrenia majú najlepšiu šancu na efektívny, ak sú zamerané na príčinu vypadávanie vlasov, ako aj spustenie rast vlasov. V súčasnosti existuje iba jeden FDA schválené zaobchádzanie pre samice štruktúre vypadávanie vlasov.

Nižšie nájdete zoznam foriem liečby, ktoré sa v súčasnosti používajú na liečbu vypadávanie vlasov u žien. Niektoré z týchto drog neboli schválené FDA pre tento konkrétny aplikácie, ale všetky schválené pre iné aplikácie, ktoré používajú vypnúť značky na liečbu vypadávanie vlasov.

Účinnosť týchto činiteľov a metód líšiť od osoby k osobe, ale mnoho žien zistili, že pomocou týchto ošetrení sa kladný rozdiel v ich vlasy a ich vlastné-úcta.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Minoxidil 2% lokálne liečenie Minoxidil bol prvýkrát použitý vo forme tabliet ako liek na liečbu vysokého krvného tlaku (antihypertensive). Bol všimol, že pacientmi s minoxidil skúsený nadmerný rast vlasov (hypertrichosis) ako vedľajší efekt. Ďalší výskum ukázal, že uplatňovanie roztoku minoxidil priamo na pokožky môžu tiež stimulovať rast vlasov. Výška minoxidil absorbovať cez pokožku do krvného riečišťa zvyčajne je príliš malá spôsobiť vnútorného vedľajšie účinky.

Ženy s plošných androgenetic Alopécia môžete použiť minoxidil a skutočne zdá byť vhodnejší pre ženy, ktoré sú v porovnaní s mužmi. Tvorcovia minoxidil odporučiť, ženy používať iba 2% koncentrácie minoxidil a nie o 5%. Tvorcovia minoxidil nedostali schválenie FDA pre podporu 5% minoxidil alebo minoxidil extra sila na použitie pre ženy. Mnoho dermatológovia predpísať minoxidil 5% pre ženy s androgenetic Alopécia, ak sa používa pod ich dohľadom. Niektoré malé klinické pokusy boli vedené na 5% minoxidil pre androgenetic Alopécia u žien, ktoré preukazujú, že naozaj je podstatne efektívnejšie pri zachovaní aj dorastajúcich vlasy ako 2% roztok 5% roztok.

V klinických štúdiách väčšinou biele ženy vo veku 18-45 rokov s mierne až stredne stupňov vypadávanie vlasov, nasledujúce odpovede na minoxidil uvádzalo: 19% žien vykazujú rast mierne vlasov po použití minoxidil za 8 mesiacov (19% mal mierne regrowth; 40% mal minimálne regrowth). Toto sa prirovnáva 7% žien podstupujúcich mierny vlasy regrowth po použití placebo, kvapaliny bez toho, aby boli aktívnej zložky, za 8 mesiacov (7% mal mierne regrowth, 33% mal minimálne regrowth).

Americká asociácia vypadávanie vlasov rozpozná obmedzenia aktuálnych minoxidil zaobchádzania v boji proti samica androgénnym Alopécia (žena pattern lyzínu) preto odporúčame, aby ste hľadať radu informovaní hair strata špecialista, ktoré vám môže poskytnúť informácie o možných ošetrení uvedených na tejto stránke.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Androgénny Receptor inhibítory.

Aldactone / Spironolaktón Spironolaktón alebo viac populárny názov značky Aldactone je v triede drog, nazývaný kalium-šetriace diuretiká (voda pilulky). Používa sa znížiť množstvo tekutiny v tele, bez toho, aby spôsobil stratu draselného. Je tiež používa na liečbu Hypertenzia (zvýšený krvný tlak) a edém (opuch) a používa na liečbu nedostatok draselného a hyperaldosteronism (poruchy hormonálne).

Spironolaktón je antiandrogen, ktorá funguje dvoma spôsobmi. Predovšetkým spomaľuje produkciu androgénov nadobličiek a vaječníky. Po druhé blokuje činnosť androgénov čiastočne dihydrotestosterón zabránia záväzné na jeho receptor androgenetic.

Tagamet / cimetidín Cimetidín, ktoré sa predávajú pod názvom značky Tagamet, patrí do triedy histamínu blokátory, používané hlavne na liečbu gastrointestinálne vredov. Blokovanie akcie histamínu zabraňuje produkujú nadbytok kyseliny, umožňujúce telo liečiť vred žalúdka. Cimetidín tiež má pomerne silný anti-androgenic vplyv a preukázala, že blokovať dehydrotestosterone forme záväzné folikulu receptor lokalít.

Cimetidín sa používa na liečbu hirsuitism u žien (nadmerné facial hair rastu) a bol skúmaný v ženy s androgénnym Alopécia, preukazujúce sľubné výsledky. Kvôli vysokej dávok, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vlasy zvyšovanie výsledky mužov by nemal trvať cimettidine na liečbu ich vypadávanie vlasov, kvôli možné feminizing účinky vrátane nepriaznivých sexuálne vedľajšie účinky.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Cyproterone acetát Cyproterone acetát je využitá na zníženie sex riadiť u mužov, ktoré majú nadmerné sex riadiť a liečby výrazný sexuálnu agresiu. To je tiež predpísané na liečbu vážne hirsuitism v žena fertilnom veku, a tiež androgenetic Alopécia u žien. Cyproterone acetát uplatňuje svoje účinky blokovaním záväzné DHT dihydrotestosterón na jeho receptory.

Octan cyproterone nie je k dispozícii v USA a je myslel, ze ako jeden z posledných stredísk pre liečbu samice štruktúre vypadávanie vlasov jeho možné toxicity a dlhodobé vedľajšie účinky.

Uvedené s žiadne drog vedľajšie účinky ako sú môžu vyskytnúť, informujte svojho lekára, ak ste sa stretli nežiaduci účinok, ktorý je neobvyklé alebo mimoriadne otravné

Estrogén/progesterón Tiež známy ako hormón hormonálnej substitučnej terapie (HRT) a predpisovanou v menopauze, estrogén a progesterónu prášky a krémy sú pravdepodobne systémové najčastejší zaobchádzania s androgenetic Alopécia žien v menopauze, ktorých estrogén alebo progesterón chýbajú z iných dôvodov.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Orálne antikoncepčné prostriedkyVzhľadom k tomu, že narodenia kontroly pilulky znížiť produkciu androgénov vaječníkov, ich môžu využiť na liečbu androgenetic Alopécia žien. Majte na pamäti, avšak, že rovnaké upozornenia sa musí dodržať či žena trvá antikoncepčných tabliet výlučne na zabránenie antikoncepciu alebo na liečbu žena pattern lyzínu. Fajčiari viac ako tridsať päť, ktorí sa "pilulky" sú napríklad na vyššie riziko pre krvné zrazeniny a iných závažných podmienok. Históriu lekárske a životný štýl dôkladne prediskutovať so svojím lekárom. Antikoncepčné tabletky prísť v rôznych hormonálne prípravky a váš lekár môžete určiť, ktorá je pre vaše konkrétne potreby, ktoré prepínanie prášky, ak je to potrebné dovtedy, kým sa fyzicky aj citovo púšťať prípravku. Poznámka: Len nízke androgen index narodenia kontroly pilulky sa použijú na liečbu vypadávanie vlasov. Vysoká androgénny index narodenia kontrolu prášky, ktoré sú skutočne prispieť k vypadávanie vlasov, vyvolaním to alebo mu umožňuje raz spúšťa zvýšením niečo. NIZORAL/Ketoconazole K dispozícii ako lokálnu liečbu predpis, Ketoconazole sa v súčasnosti používa ako protiplesňové agent v liečbe plesňových infekcií. Tiež má anti-androgenic účinky a môžu spôsobiť zníženie produkcie testosterónu a iných androgénov adrenálnych žľazy a samec a samica reprodukčné orgány (v ženy, ovárií). Kvôli tejto akcie, môže byť určený na pomoc liečbu vypadávanie vlasov. NIZORAL šampón obsahuje 2 percentá Ketoconazole a predpísané nielen na úpravu podmienok na pokožky, ale aj v kombinácii s iné ošetrenia pre androgenetic Alopécia. 1 Percento verzia je teraz k dispozícii mimo burzy, ale to nie je možné rovnako účinný ako predpis 2 percent alkoholu. Neexistujú žiadne značné nežiaduce účinky.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy
Propecia/Proscar Finasterid drog, bránila enzýmu 5 alfa-reduktáza, čím bránili výrobu prostaty-poškodzovanie, folikulu usmrcujúcich DHT. To bol prvý predávať na liečbu prostaty pod značkou Proscar v 5 mg tabletky. V roku 1998, 1 mg verzia s názvom značky Propecia vstúpila na trh ako prvý pilulky schválené FDA pre mužov vypadávanie vlasov. To funguje docela dobre pre väčšina mužov v prevencii vypadávanie vlasov a spustenie regrowth, a to môže fungovať pre niektoré ženy, hoci ženy nesmú trvať, ak sú tehotné a nesmie dostať tehotná, zatiaľ čo na drogy kvôli riziku vrodené chyby v samcov fetus. Menej ako 2 percent mužov skúsenosti prechody sexuálne vedľajšie účinky vrátane erektilnej a libida ťažkosti. U žien sa nevyskytujú týchto nežiaducich účinkov.

Octan cyproterone s Ethinyloestradiol Predávať pod značkou Diane 35 a Diane 50, tento antikoncepčné tablet je predpísané v Európe pre ženské androgenetic Alopécia. Droga diel blokuje niektoré činnosti samcov hormónov, ktoré sú obyčajne prítomné u žien. Hoci je možné pre drogy zastaviť ďalšie vypadávanie vlasov a vyvolať regrowth vlasy v rámci asi rok, je potrebné použiť priebežne s cieľom zachovať regrowth a eliminácie vypadávanie vlasov. Možné vedľajšie účinky patrí prsníkov, bolestí hlavy a zníženie libida. Má jeden dobrý vedľajší efekt-it pomáhate osteoporóza. Droga je kombinácia cyproterone a estradiol, estrogénu. Diane 35 a Diane 50 obsahuje 2 mg cyproterone. Diane 35 obsahuje 0,035 mg estradiol. Diane 50 obsahuje 0.050 mg estradiol. Drogy je maximálne účinný, ak nie viac ako Spironolaktón. V súčasnosti tejto drogy nie je k dispozícii v USA.

Zobraziť najlepší vypadávanie zaobchádzania pre ženy