» » Vücudunuzun Detoks Için?

Vücudunuzun Detoks Için?

Vücudunuzun Detoks Için?Birçok uzman, vücudun aşırı toksisite kalp hastalığı, kanser ve diyabet (nerede toksinler eklem yerleşmek) osteoartrit, ciddi hastalıkların bir dizi yaratır inanıyoruz. Böyle hastalık önlemek için uyumlu vücut, kendi durumunu ve ihtiyaçlarını, farkında olmak ve kendinizi bir iyi, kapsamlı iç spring-clean en az yılda bir verilmesi için kararlı olmak gerekir.

O zaman da, iyi yemek uygulamak ve egzersiz alışkanlıkları daha zehirli bir devlet birikmesi engellemeye yardımcı olur. Bir spring-clean-vücut için önleyici sağlık sistemlerinin önemli bir parçasıdır.

Vücudunuzun Detoks için ideal bir yol ile 24 saatlik hızlı, o hissediyorum ve herhangi bir ilaç değildir başlamak etmektir. Emin değilseniz, doktor veya beslenme uzmanı'nın alınmalı. Bu olmadığı zaman çok aktif-olmak için gerekli bir gün seçim tercihen bir gün otelde değil fiziksel meydan.

Ayrıca dehidratasyon asla izin verilmelidir, ama sadece su ya da sıcak su ve taze limon suyu içmek sırasında hızlı, bol sıvı içmek gerekir. İç temizlik yardımcı olması için çok sağlıklı bir alışkanlık hem başlayıp gün sıcak su ve taze limon suyu içip oluşturmaktır. Bu karaciğer ve böbrekler gibi sindirim sistemin geri kalanı üzerinde temizlik etkisi vardır.

Detoks Programı, 24 saatlik hızlı, ilk aşamadan sonra fikir haftanın geri kalanı için mümkün olduğunca çok çiğ yemek etmektir. Ham meyve ve sebze vücuda Özet ve çoğu beslenme gıdalardan alma anlamına gelir sadece kolay gıda değildir, ama onlar da vücut üzerinde parlak bir temizlik etkisi var. Pişmiş gıda, sindirim sistemi için daha karmaşıktır; çiğ gıda, metabolizmasını artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Yavaş bir halsiz Anayasa, maksimum performans için en iyi seviyesine vücut bulur.

DetoxPlus resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.
Yüksek lif içeriği meyve ve sebzelerin vücut dışında zehirli artıkları Temizleme için mükemmel. Bu yaklaşım çalışırsanız, ile çok küçük titiz belirtiler tamamen yok, genel sağlık, bir iyileşme göreceksiniz. Deri döküntüleri, baş ağrısı veya kalp hastalığı, acı olup olmadığını kendinize doğru malzeme ile vücut oluşturmak için bunu borçluyum.

Vücudunuzun Detoks Için?Almak ve organik meyve satın ve mümkünse gibi onlar besbelli-si olmak daha az zehirli sebze taze ürün satın almaya çalışın. İyi bir meyve genellikle çok taze meyve ve sebzeler daha büyük süpermarket zincirleri de olacaktır. Taze iyi, besin değeri yüksek. Taze otlar da tam sağlıklı özellikleri, onları bolca kullanın. İdeal, tabii ki, kendi ot ve sebze yetiştirmek, ama bu çoğumuz için mümkün değildir.

Eğer sebze yemek, birçok vitamin ve mineraller ısı pişirme tarafından yok edilir hatırlıyorum. Ne zaman biz sebze kaynatın, besin suya yıkanır ve uzak boşa döktü.

Yani, mümkün olduğunca yavaşça Buhar ve onlar-ama sadece-Besleyici onların iyilik korumak için yumuşayıncaya kadar sebze yerine, sadece bir kaç dakika tavada. Ayrıca her gün çeşitli meyve, salata ve diğer sebze yemek hedefliyoruz.

DetoxPlus resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Detoks eylem planı

  • Hafta sonları ya da bir süre ne zaman sen yok çok fazla oluyor, detoks başlar.
  • En az 15 dakika her gün yürüyüşe.
  • En az 2 litre su bir gün-saf saf, filtre veya şişe içecek. Ayrıca, karahindiba kahve veya ot Çayları içebilirsiniz.
  • ½ Litre meyve ya da sebze suyu-(bunlar iki ayrı ayrı satın almak ve üçte biri su ile birleştirin) Rendelenmiş zencefil ile havuç ve elma suyu veya taze karpuz suyu-si olmak a gün. Beta-karoten ve c vitamini yüksek karpuz eti Tohumlar, E vitamini, aynı zamanda antioksidan mineral çinko ve selenyum yüksek. Taze meyve ve tohum bir blender büyük tatma içki harmanlayarak büyük bir antioksidan kokteyl yapmak.
  • Yiyin bolca: meyve-en yararlı meyve ile en yüksek potansiyel caydırmak taze kayısı, dahil tüm çilek, kavun karpuz, turunçgiller, kivi, papaya, şeftali, Mango, kavun, kırmızı üzüm. Sebzeler-özellikle iyi enginar, biber, pancar, Brüksel lahanası, brokoli, kırmızı lahana, havuç, karnabahar, salatalık, lahana, kabak, ıspanak, tatlı patates, domates, su teresi ve fasulye filizi vardır.
  • Ölçülü yiyin: tahıl-kahverengi pirinç, Mısır, darı ve quinoa-değil iki günlük porsiyon. -Somon, uskumru, sardalye ve ton balığı-fazla günde bir balık. Yağlar-pişirme ve tereyağı ve pansuman için soğuk preslenmiş yağı yerine, sızma zeytinyağı kullanın. Deli ve tohum-ham, tuzsuz fındık ve tohum günde bir avuç dahil edilmelidir. Badem, Brezilya fıstığı, fındık, cevizler, kabak çekirdeği, ayçiçeği tohumu, susam ve keten tohumu (keten) seçin.
  • Kaçının: tüm buğday ürünleri, tüm et ve süt üreten, (yumurta dahil), tuz ve herhangi bir gıda (trans) hidrojene yağlar, yapay tatlandırıcılar, Gıda katkı maddeleri ve koruyucu, kızarmış gıdalar, baharat, kendisini içeren kurutulmuş meyve. Her gün ve her diğer bir gün muz sınırları patates bir porsiyon.
  • Eğer daha iyi hissetmek başlamadan önce gün birkaç için kötü hissediyorum şaşırmayın. Bağımlı olduğunuz gıdalar ortadan, bu özellikle yüksektir.
  • Karmaşık bir çift doz günlük kalite multivitamin/mineral takviyeleri, artı iki 1000 mg C vitamini kapsülleri ve antioksidan almak.
DetoxPlus resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.
Vücudunuzun Detoks Için?