» » Svara Zudums Priekšrocības Zaļās Kafijas Ekstrakts

Svara Zudums Priekšrocības Zaļās Kafijas Ekstrakts

Svara Zudums Priekšrocības Zaļās Kafijas EkstraktsUzdot ikvienam par svara zudums metode, ko pašlaik lietojat, un exasperated vaidu var būt arī jūs saņemsiet atbildi. Izņemot supermodelēm, kas, šķiet, ir dabiski plāna kā papīrs un Holivudas slavenības, kas var dot savu post-pregnancy tauku, personīgā trenera darbā, varētu būt viens no daudziem cilvēkiem, kas cīnās, lai saprastu skaits pārsniedz mārciņas.

Ja jums ir mēģinājuši katru izmantot gizmo, uztura un fitnesa programma plāna tirgū un vēl atrasts bez panākumiem, vēlaties izmēģināt kaut ko, piemēram, zaļās kafijas ekstrakta svara zudums metode. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas tas ir un kā jūs varat sasniegt ideālu ķermeņa svaru, ņemot bagātinātāji ar tīru zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kā galveno sastāvdaļu.

Zaļās kafijas ekstrakta svara zudums priekšrocības

Pirmkārt, let's pieņemt ātri apskatīt labumu zaļās kafijas ekstrakta svara zudums programmas:

  • Jūs sadedzināt tauku fast, ņemot zaļās kafijas ekstrakts nomāc apetīti un palielināt jūsu vielmaiņu.
  • Tiks uzlabota muskuļu definīciju.
  • Jūsu organisms būs neitralizēja jo ekstrakts palīdz atbrīvoties no kaitīgiem toksīniem jūsu organismā.
  • Smadzeņu funkciju uzlabos garastāvokli, savu holesterīna līmeni un pat savu cukura līmeni.
Tālāk, kā ir tīri zaļo kafijas pupiņu ekstrakts spējīgs paveikt visu šo? Nav noslēpums slēpjas faktā, ka zaļās kafijas pupiņas tiek grauzdētas. Gan parastu kafiju no grauzdētas pupas ir antioksidanti, Chlorogenic saturs maisījumā ir ievērojami mazinājusies. Chlorogenic ir dabas savienojums, kas palīdz samazināt ķermeņa tauku, piespiežot to izmantotu saglabāto tauku kā enerģija strādāt. Kā jūsu metabolisms ir jāpaātrina un tauku dedzināšanas procesu savā ķermenī ir dota arī straujš, jūs varat viegli redzēt kā zaļās kafijas ekstrakta svara zudums programmas tiešām var strādāt jūsu labā.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu
Kafija ir must-have no rīta, bet izrakstu no pupiņām palīdzēs jums shed pounds? Java, dubļiem, melnā tēja, darvu, mosties sulu. Neatkarīgi no tā, ko mēs saucam, daži no mums varētu iztikt bez vismaz vienu tasi kafijas laikā mūsu dienā. Bet, kamēr mēs visi zinām par brūvēt acu atvēršanas priekšrocības, ir jauni pierādījumi liecina, ka izrakstu no pupiņām var būt tauku kaujas potenciālu.

No kurienes tā ir radusies: kā jau to norāda nosaukums, zaļā kafija ir vienkārši negrauzdēta sēklas — aka pupiņas — no Vavilovs, augu, kas dod mums tik daudz mūsu rīta brews. Kafija ir simtiem savienojumi, no kuriem daudzi var būt dziedinošs priekšrocības.

Ko tas darīs jums: Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir ieguvusi diezgan daudz buzz nesen kā svara zudums papildināt. Daudzas mājas lapas pārdot zaļās kafijas tabletes un lielākajiem kafijas uzņēmums ir pat sāka pārdot dzērienu ķīļveida ar ekstraktu.

Vai tas strādā? Ir daži dati pētniecības atbalsta ideju, ka zaļo kafijas pupiņu chlorogenic skābes var būt ietekme uz ķermeņa svaru un tauku zudumu. Tikai pāris pētījumu, tomēr ir izdarīts cilvēki, nevis dzīvnieki. Šeit ir tuvāk iepazīties ar rezultātiem:

18 mārciņas zaudējusi vairāk nekā piecus mēnešus Indijā pētījumā secināts, ka cilvēki dzeru zāles ar zaudēja vidēji 18 mārciņas zaļās kafijas pupiņu ekstraktu — 10 procenti no ķermeņa svara — vairāk nekā 22 nedēļas. Pētījumā, kas publicēts ar metabolo sindromu, diabēts un aptaukošanās, pārbaudītas divas devas ekstrakts-700 un 1.050 miligramiem dienā.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Pētījums Dr Oz: 2 mārciņas zaudējusi 2 nedēļu laikā

Svara Zudums Priekšrocības Zaļās Kafijas EkstraktsŠaubu gadījumā zvaniet Dr Oz parādīt — parādīt medicīnas vienību reaģēja uz buzz ar savu pētījumu. Tie iekļauti studiju vairāk cilvēku — 100 sievietēm, ar eksperimentu darbojas divas nedēļas. Rezultāts — sievietēm, ņemot Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu: 2 mārciņas lost... sievietes ņemot neaktīvās tabletes: 1 mārciņa zaudēja. Kāpēc tik tuvu? Visiem dalībniekiem tur pārtikas žurnālu, kas var būt izgatavoti abās grupās vairāk apzinās savu uzturu.

Ieteicamā deva: Dr Oz pētījumā izmantoti 400 miligramus, trīs reizes dienā, kas ir nedaudz vairāk par augstiem devu Indijas kabinetā.

Saistīto risku/kontroles: lai gan Indijas un Dr Oz pētījumā netika novērotas nekādas blakusparādības, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ilgtermiņa drošība nav zināms. Pētījumi arī nav apskatīt vai tas nav nekaitīgs cilvēku ar slimībām, piemēram, sirds slimības, vai tiem, kas paredzēti medikamentiem.

Bottom line šeit ir izmantot dažas veselo saprātu. Šeit ir padomi no ekspertiem par drošu un efektīvu produktu izvēle:

  • Pirkt cienījamas firmas. Marķējumā jānorāda vai GCA (zaļās kafijas antioksidants) ® Svetol ®, ar vismaz 45 % chlorogenic skābi. Izvairieties no zīmoliem ar daudzām pildvielām vai mākslīgās sastāvdaļas. Hyrdoxycut Hardcore ir viens piemērs, kas der rēķinu.
  • Nav pārspīlēt to. Vēl ne vienmēr ir labāka — tikai daudzumu, kas norādīts uz pudeles.
  • Meklēt blakusparādības, piemēram, ātra sirdsdarbība, paaugstināts asinsspiediens vai alerģiskas reakcijas pazīmes. Nelietojiet, ja jums ir alerģija pret kafiju vai kofeīnu.
Īstenot un ēd veselīgi. Nekas nevar pārspēt šo kombināciju, lai zaudēt svaru. Tā ir arī noderīga, lai saglabātu pārtikas žurnāls (tagad ir pieejami kā viedtālrunis progr).

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Kā nopirkt tieši zaļās kafijas ekstrakta svara zudums papildināt

Tagad, ka jums jau ir priekšstatu par to, kā zaļās kafijas ekstrakta svara zudums programmas darbotos, kā tieši jūs varat saņemt labu piedevas, kas satur ekstrakta, kas jums ir nepieciešams turēt? Tā maksā, lai pārliecinātos, ka piemaksas ir izgatavots no visas dabiskās sastāvdaļas, kā arī Chlorogenic vai Svetol.

Uzmanieties no zīmoliem ļoti zemām cenām, jo pat tad, ja tie ir lētāki, viņi varbūt nav galu galā dod jums svara zudums vēlamos rezultātus. Atkarībā no miligrams satura Papildinājums, ko jūs lietojat, jums vajadzētu sekot ražotāja ieteikuma par kapsulas, kas jums vajadzētu veikt, skaitu un biežumu, ņemot šo papildinājumu.

Visbeidzot, pārliecinieties, ka nav pilnībā paļauties uz zaļās kafijas ekstrakta svara zaudēšanas sekas. Tomēr jums vajadzētu darīt savu daļu cenšas ēst labi un dzīvot veselīgāku dzīvesveidu. Šādā veidā jūs varat pieredze ilgtermiņa rezultātus un ne tikai pagaidu svara zudums, iet zaļa kafijas ekstrakta svara zaudēšanas programmas.

Svara Zudums Priekšrocības Zaļās Kafijas Ekstrakts

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu