» » Suurendamine Rinnatükk – Kodus Ja Teostada Paremat Ja Suuremad Rinnad

Suurendamine Rinnatükk – Kodus Ja Teostada Paremat Ja Suuremad Rinnad

Rind suurendamine – Avaleht õiguskaitsevahendid ja parema ja suuremad rinnad moodustamisel

Ei, te ei ole üksi oma soovi. Ja ei ole vaja tunda piinlik või sellest häbelik. Kasulikult rinnal on peaaegu iga naise unistus. Siin on mõned näpunäited, mis aitab teil suurendamine oma Rinnavähi looduslikult:

 1. Üks te võiks teha oma vaadata suuremad rinnad kõige lihtsam asi peab kandma polsterdatud rinnahoidjad.
 2. Kandma korral kaitseriietust, mis teevad teie vaadata suuremad rinnad. Teatavate riided teevad Tarkastelette tasane, samal ajal kui teised suurendada figuuri.
 3. Lükates relvade parempoolseimast küljest ja seejärel anti-clock-wise kaheksa mikroorganismide üldarvu on suureks abiks. Jahvatamine töö jaoks mikser asemel kasutada uhmrinuia ja uhmrit.
 4. Massaaž ringkiri muudatusettepanekute rakendamisel rõhk ülespoole alal on teada, et töö.
 5. Seista silmitsi sõltumatule seina. Asetage Palmide seina. Lükake seina vastu, kui te tõukamiseks ta ära, ilma paindenurga relvade on küünarnukikaitsed. Hoidke kaheksa mikroorganismide üldarvu ja Lõdvestu relvade kaheksa mikroorganismide üldarvu.  Korrake seda kaheksa kuni kakskümmend korda päevas.
 6. Seesamiseemned kehtivad kinnitamine ja suurendada naiste rinnad. See koosneb kaltsiumi, valk, raua, fosfori ja sisaldama päevase toidukoguse. Õli ka saab kohaldada rind.
 7. Viimastel aastatel on mõned kemikaalide ja mõnedes liha kana ja veiseliha östrogeenid arvati suuremad rinnad põhjus Teen ja noored naised.
 8. Toiduainetega, mis sisaldavad kõrge suhkrusisaldus ka Muuda suurust, vaid mõju on allover kaalu kasum. Alkoholi tarbimise suurendamiseks on samuti arvati osana suuremad rinnad põhjus viimase paari aasta jooksul.
 9. Väherasvased tooted võivad samuti aidata.
 10. Grape seemnete ekstrakti suurendab ka rind
 11. Mõned leiad füüsiline Rinnavähi pillid koostisosade on triatol, looduslike jamss ja dong. Enamik taimsete lisamaksudeta sisaldama kõikjal 6-12 maitsetaimed.
 12. Kannatlikkus on füüsiline Rinnavähi suurendamise toodete kasutamisel. See võtab aega ja kui kaua varieerub sõltuvalt iga. Naisi kogemusi vaid paari nädala jooksul märkimisväärselt suurenenud, samal ajal, kui see võib teistele kauem aega võtta.
 13. Rind suurendamise kreemid ja pillid. Teine võimalus looduslikult suurendamine oma rinnal on Rinnavähi suurendamise pillid ja kreemid kaudu. See on looduslik meetod, sest pillid ja kreemid on teha kõiki looduslikke koostisosi, mis muudab teie Rinnavähi täielikuma ja suurem Rinnavähi kudede kasvu stimuleerivate.
Proovige parim füüsiline Rinnavähi laienemine

Võite ka minna suurendada oma Rinnavähi lihtne teostamiseks.

Kasutamise named pingile vajutage on kasulik kasutada teie puhul. Lihtsalt proovida seda! Parim kasutamine kujundamiseks ja bust rea kinnitamine on bench press, mitte ainult eesmärkide bust rea figuuri, flatters, kuid ka sculpts oma õlgadele ja mis pingutab vööd Teie käte ülaosad istmetega.

Nõuda: - Dumbbells paar – Bench

Bench press tehes meetod:

 1. Korter katsestendil, vastutama oma jalad põrandal ühe jalaga astangu kummalgi küljel.
 2. Hoidke oma peaga, abaosad, tagasi ja butt seisma kindlalt asetatud.
 3. Tagasipööramine õlgadest ja ette nii selle abaluude on kindlalt tangensiaalselt vastu seisma ja rinna kohal on jääb kergelt kummis.
 4. Hoida dumbbells umbes 18 tolli kaugusel ja põranda paralleelselt oma ülespoole pööratud peopesadega kui ka käepide on laiem rindkere välimise ala on töötanud rohkem.
 5. Aeglaselt to the dumbbells otse üles oma rindkere.
 6. Täielikult laiendada oma relvad nii, et selle dumbbells otse teie rinna kohal. Tehke väike paus liikumist alguses ja seejärel aeglaselt madalama tagasi alguspunkti alla dumbbells.
 7. Huulikuga ja sügavasti nagu madalam ning dumbbells. Rindkere jõudes hakata kaalu uuesti ülespoole nihutavad.
Hingata libistamisel suurim takistus punkti.

Proovige parim füüsiline Rinnavähi laienemine
Pea meeles!
 1. 8-12 liftide peetakse kogum. Seda umbes 1 ja 3 sätestatakse istungil.
 2. Teha umbes 3 korda nädalas ja lase esineda ühe päeva puhkeaeg iga kord, kui vahel.
 3. Ärge unustage hingata.
 4. Iga vooru tuleks võtta umbes 7 sekundit. (3 sekundit tühistada, peatada teist ja 3 sekundit alla).
 5. Hoida liiga palju tööd tegemast abaosad, ärge laske neil seisma välja tulla. Nad peaksid jääma korter teostamist kogu stendile.
Klõpsake siin, et proovige parim Rinnavähi laienemise loodussaaduse