» » Skutki Uboczne Phentermine

Skutki Uboczne Phentermine

Niektóre skutki uboczne phentermine nie mogą być zgłaszane. Zawsze skonsultować się z lekarzem lub specjalistą opieki zdrowotnej porady lekarskiej. Skutki uboczne może zgłosić również FDA.

Phentermine: dla konsumentów

Skutki Uboczne PhentermineDotyczy phentermine: doustne kapsułki, tabletki doustne, doustne tabletki pękania

Uzyskania pomocy medycznej, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej biorąc phentermine: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Skontaktuj się z lekarzem na raz, jeśli masz poważne skutki uboczne takie jak:

 • uczucie duszności, nawet z lekkim wysiłku;
 • ból w klatce piersiowej, uczucie jak ty może zemdleć;
 • obrzęk kostek lub stóp;
 • walenie bicie serca lub fruwające w klatce piersiowej;
 • błąd lub drażliwość, nietypowe myśli i zachowania;
 • uczucia skrajne szczęścia czy smutku; lub
 • niebezpiecznie wysokie ciśnienie krwi (silny ból głowy, zaburzenia widzenia, szum w uszach, lęk, ból w klatce piersiowej, duszność, nierówne bicie serca, zajęcia).
Mniej poważnych skutków ubocznych phentermine mogą obejmować:

 • niepokój lub nadpobudliwe;
 • ból głowy, zawroty głowy, drżenia;
 • problemy ze snem (bezsenność);
 • suchość w jamie ustnej lub nieprzyjemny smak w ustach;
 • biegunka lub zaparcia, niestrawność; lub
 • zwiększenie lub zmniejszenie zainteresowania seksem, impotencja.
Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i inni mogą wystąpić. Skontaktuj się z lekarzem dla lekarza o skutki uboczne.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej i spróbuj Phen375

Phentermine: Dla pracowników służby zdrowia

Dotyczy phentermine: skład proszku, doustne kapsułki, kapsułki doustne rozszerzone wydanie, doustne tabletki doustne tabletki rozpadających

Układu sercowo-naczyniowego Układu sercowo-naczyniowego negatywne skutki mogą być związane z phentermine. Phentermine zwykle powoduje znaczny wzrost częstości akcji serca. Nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenia rytmu serca może być problematyczne w podatnych pacjentów. Chorobą zastawek serca odnotowano u pacjentów przyjmujących phentermine w połączeniu z fenfluramina czy dexfenfluramine, ale nie u pacjentów przyjmujących phentermine sam. Analiza dostępnych danych sugeruje, że fenfluramina i dexfenfluramine są rozpoznaniu czynników, i oba leki zostały wycofane z rynku od dnia 15 września 1997 roku.

37-Letnia kobieta została przyjęta do szpitala po odcinek migotania komór. Pacjent był leczony na umiarkowaną otyłością i przy chlorowodorek phentermine, tarczycy (USP) i trichlormetiazyd. Jej poprzednich wywiad był nijaki. Podejrzewano, że jeden lub więcej z jej leki przyczyniły się do prawie śmiertelnej arytmii.

Dwa przypadki opisują pacjentów za pomocą phentermine (jeden w połączeniu z phendimetrazine), którzy później opracowali niedokrwiennej choroby naczyń mózgowych. Jeden doznał zawału mózgu angiograficznych oznak chorób naczyń krwionośnych udziałem wielu naczyń łóżka. Pozostali pacjenci rozwijał bóle głowy i zaburzenia hemisensory siedem dni.

Przypadek nadciśnienia płucnego śmiertelnych odnotowano również w 29-letnia kobieta 8 miesięcy po zastosowaniu fenfluramina (z których dexfenfluramine jest dextro izomeru) i phentermine tylko 23 dni. Wyniki badania histopatologicznego sekcji wskazane ciężkim nadciśnieniem płucnym. Ona nie pali i nie ma rodziny przeszłości nadciśnienia płucnego. Nie ma oczywistych czynników ryzyka innych niż otyłość były obecne, choć istniejące choroby nie wykluczono.

Przypadku kardiomiopatia ograniczająca z powodu włóknienia wsierdzia po krótkim okresie stosowania fenteramine w połączeniu z phentermine został zgłoszony.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej i spróbuj Phen375

Układ nerwowy Phentermine produkuje stymulacji układu nerwowego, co może powodować drżenie, niepokój, niepokój, zawroty głowy, bezsenność, euforia, nastroju i ból głowy.

50 Kobiet z phentermine ogniotrwałe otyłość otrzymała resinate do 20 tygodni. 3 Niewykonanie zobowiązania z badania z powodu obezwładniające bóle głowy bez istotnych zmian w ciśnieniu krwi. Dwóch pacjentów dodatkowe zaległości ze względu na skargi drażliwość.

Próba kliniczna ślepo phentermine i fenfluramina udziałem 81 osób z otyłością prostą zgłosił kilka skarg CNS od pacjentów przyjmujących phentermine żywicy podczas badania (dwadzieścia sześć skarg w pierwszych 6 tygodniach badania). Liczba skarg zmniejsza się z czasem w trakcie badania. Tylko siedem skarg OUN były zgłaszane w 20 tygodni. Skarg zgłaszanych przez pacjentów to kłopotów ze snem, nerwowość, depresja, zmęczenie i zwiększenie marzy.

Skutki Uboczne Phentermine

Psychiatryczne Rzadko psychotycznymi zostały zgłoszone w zalecanych dawkach z niektórych leków sympathomimetic.

Przewodu pokarmowego Przewodu pokarmowego niekorzystne skutki mogą obejmować suchość jamy ustnej, nieprzyjemny smak, biegunki i zaparcia.

Dermatologicznych Mogą wystąpić reakcje alergiczne, co powoduje pokrzywka.

Wydzielania wewnętrznego Skutków endokrynologicznych, takie jak impotencja i zmiany w libido może wystąpić u pacjentów przyjmujących phentermine.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej i spróbuj Phen375