» » Safrāns: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Safrāns: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Citi nosaukumi:

Rudens Crocus, Azafrán, Azafron, Croci Stigma, Crocus Cultivé, Crocus sativus Indijas Safrāns, Kashmira, Kesar, Kumkuma, safrāns Crocus, Safran, Safran Cultivé, Safran Espagnol, Safran des Indes, Safran Véritable, spāņu Safrāns, patiess Safrāns, Zafran.

SAFRĀNA pārskata informāciju

Safrāns: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un BrīdinājumiSafrāns ir augu. Žāvēti stigmas (ziedu vītne-like daļas) tiek lietoti, lai pieņemtu safrāna spice. Tas var aizņemt 75.000 safrāna ziediem, lai ražotu vienu mārciņu safrāna spice. Safrāns ir galvenokārt audzē un novāc ar roku. Iesaistīts ražas novākšanas darba apjoms sakarā ar safrānu tiek uzskatīta par vienu no pasaules visdārgāko garšvielas. Stigmas izmanto arī, lai medicīna.

Astmas izmanto Safrāns, klepu (pertussis), garais klepus un atraisīt flegma (kā krūšu). To izmanto arī par miega problēmām (bezmiegs), vēzis, "sacietēšana no artērijās" (ateroskleroze), zarnu gāzes (gāzu uzkrāšanās), depresija, Alcheimera slimību, izbailes, šoks, spļaudīties up asinis (hemoptysis), sāpes, grēmas, un sausa āda.

Sievietes menstruāciju krampjus un premenstrual sindroms (PMS) izmanto Safrāns. Vīrieši to izmantot, lai novērstu agri orgasmu (Priekšlaicīga ejakulācija) un neauglību.

Safrāns tiek izmantota arī palielināt interesi par seksu (kā Afro-Dīzijs) un lai mudinātu svīšana. Daži cilvēki Safrāns attiecas tieši uz skalpa baldness (alopēcija).

Pārtikas produktos, safrāns lieto kā garšvielu, dzeltenā pārtikas krāsvielas, un garšas aģents. Ražošanā, safrāna izraksti tiek izmantoti kā smaržas, smaržas un krāsu auduma.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt SaffronGoldPlus no oficiālā mājas lapa

Kā tas darbojas?

Nav pietiekami daudz informācijas, lai zinām, kā varētu darboties safrāns.

Safrāns: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

SAFRĀNA izmantošanu un efektivitāti

Iespējams efektīvi izmantot:

 • Depresija. Ņemot konkrētu safrāna ekstrakti, šķiet, uzlabot pēc 6-8 nedēļu ilgas ārstēšanas smagas depresijas simptomus. Daži pētījumi liecina, ka safrānu var būt tikpat efektīvs kā ņemot zemu devu recepšu antidepresantu, piemēram, fluoxetine vai imipramine.
 • Premenstrual sindroms (PMS). Daži klīniskie pētījumi liecina, ka ņemot konkrētu safrāna ekstrakts (departamenta audzēšanu un attīstību, institūtu, ārstniecības augi) ievērojami uzlabo pēc divu menstruālo ciklu PMS simptomus.
 • Diskomforts menstruāciju. Daži klīniskā izpēte rāda ņemot konkrētu līdzekli, kas satur Safrāns, anīsa un selerijas sēklas (SCA, Gol Daro Herbal Medicine laboratorijas) samazina sāpju smagums un ilgums menstruālā cikla laikā.
 • Alcheimera slimība. Daži pētījumi liecina, ka ņemot safrāna konkrētam produktam varētu uzlabot simptomiem par recepšu zāļu donepezil (Aricept) kā arī vairāk nekā 22 nedēļas attieksmes.

Iespējams neefektīvi, lai:

 • Vīriešu neauglību. Daži klīniskie pētījumi liecina, ka ņemot konkrētu safrāna ekstrakts (Novin Zaferan Co) 26 nedēļas neuzlabo spermatozoīdu skaits vai motilitāti neauglīga vīriešiem.

Par pietiekamu pierādījumu:

 • Astma.
 • Bezmiegs.
 • Vēzis.
 • "Sacietēšana no artērijās" (ateroskleroze).
 • Klepus.
 • Vēdera gāzes.
 • Sākumā vīriešu orgasma (Priekšlaicīga ejakulācija).
 • Baldness.
 • Sāpes.
 • Citi nosacījumi.
Safrāns likme šiem nolūkiem ir nepieciešams vairāk pierādījumu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt SaffronGoldPlus no oficiālā mājas lapa

SAFRĀNA blakusparādības & Safety

Safrāns šķiet droši lielākajai daļai cilvēku, ja to izmanto kā zāles līdz sešām nedēļām. Dažas iespējamās blakusparādības ietver sausa mute, trauksme, reibonis, miegainība, slikta dūša, mainīt apetīti un galvassāpes. Dažiem cilvēkiem var rasties alerģiskas reakcijas.

Veikt liela apjoma Safrāns ir nedrošs. Lielās devās var izraisīt saindēšanos, tostarp dzelteno izskatu ādu, acīm un gļotādām; vemšana; reibonis, asiņaina caureja; asiņošana no deguna, lūpu un acu plakstiņus; nejutīgums; un citas nopietnas blakusparādības. 12-20 Grami devas var izraisīt nāvi.

Safrāns: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Īpaša piesardzība & brīdinājumus:

Grūtniecība un zīdīšanas periods: Nelietojiet Safrāns, daudzumos, kas lielāki par tiem, kas parasti atrodas pārtikas. Lielākām summām safrānu var veikt dzemdes līgumu un var izraisīt spontāns aborts.

Ne tik daudz ir zināms par drošumu zīdīšanas laikā izmanto Safrāns. Būt par drošu pusē un izvairītos no lietošanas.

Bipolāri traucējumi: Safrāns, šķiet, lai varētu ietekmēt noskaņojumu. Pastāv bažas, ka tas var izraisīt uzbudināmība un impulsīva uzvedība (mānija) cilvēkiem ar bipolāriem traucējumiem. Nelietojiet Safrāns, ja jums ir šis nosacījums.

Alerģija pret Lolium Olea (ietver olīvu), un Salsola augu sugas: cilvēki, kuri ir alerģija pret šiem augiem arī varētu būt alerģija pret safrāns.

SAFRĀNA dozēšana

Šādas devas ir pētīta zinātniskajā izpētē:

 • Depresija: 30 mg/dienā, īpašu safrāna ekstrakta. Dažādi safrāna ekstrakts 15 mg divas reizes dienā tiek arī izmantota.
 • Premenstrual sindroms (PMS): 15 mg safrāna īpaši etanola ekstraktu divreiz dienā (departamenta audzēšanu un attīstību, institūtu, ārstniecības augi).
 • Menstruāciju diskomfortu: 500 mg specifiska kombinācija līdzekli, kas satur Safrāns, selerijas sēklas un anīsa ekstrakti (SCA, Gol Daro Herbal Medicine laboratorijas) ņem trīs reizes dienā menstruāciju pirmās trīs dienas.
 • Par Alcheimera slimība: 30 mg/dienā, safrāna konkrētam produktam.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt SaffronGoldPlus no oficiālā mājas lapa