» » Safran: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

Safran: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

Muud nimed:

Aasta sügisel Crocus, Azafrán, Azafron, Croci Stigma, Crocus Cultivé, Crocus sativus, India safran, Kashmira, Kesar, Kumkuma, safran Crocus, Safran, Safran Cultivé, Safran Espagnol, Safran des Indes, Safran, Véritable, Hispaania safran, tõsi, safran, Zafran.

SAFRAN ülevaatlik teave

Safran: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid HoiatusedSafran on taim. Safran vürtsi kasutatakse kuivatatud asendis (teema nagu osad lill). See võib võtta 75000 safran õied toota ühe kilo safran vürtsi. Safran on suures osas haritud ja koristatud käsitsi. Koristamise töö hulga tõttu on safran peetakse üheks maailma kõige kallim vürtsid. On asendis on kasutatud ka meditsiinis.

Safran kasutatakse astma, köha, läkaköha (läkaköha) ja lahti Lima (nagu köha). Seda kasutatakse ka probleeme (insomnia), vähk, "ateroskleroosi" (ateroskleroos), soole gaasi (kõhupuhitus), depressioon, Alzheimeri tõbi, ehmatus, šokk, sülitamine kuni veri (hemoptysis), valu, kõrvetised, magada ja kuivale nahale.

Naised kasutavad safran eest menstruaaltsükli krambid ja Premenstruaalne sündroom (PMS). Mehed kasutavad seda vältida varase orgasmi (enneaegne ejakulatsioon) ja viljatus.

Safran on kasutatavad ka huvi seksi (Sukuviettiä) ning esile kutsuda higistamine. Mõned inimesed pöörduda safran otse peanahale kiilaspäisus (alopeetsia).

Toidus kasutatakse safran vürtsi, kollane toiduvärv, ja lõhna agent. Aastal tootmis-, safran väljavõtteid kasutatakse aroom Parfüümid ja värvaine lapiga.

Vajuta siia, et osta SaffronGoldPlus ametlikul kodulehel:

Kuidas see toimib?

Ei ole piisavalt teavet, et teada, kuidas safran võib töö.

Safran: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

SAFRAN kasutab & tõhusust

Võib-olla efektiivne:

 • Depressioon. Võttes teatud safran väljavõtted tundub, et parandada sümptomeid, depressiooni ravi 6-8 nädala pärast. Mõned uuringud näitavad, et safran võib olla sama tõhus kui retsepti väikeses annuses antidepressandid nagu fluoksetiin või imipramiin võttes.
 • Premenstruaalne sündroom (PMS). Mõned kliinilised uuringud näitavad, et võttes teatud safran ekstrakti (osakond, kasvatamise ja arengu, Instituut, ravimtaimed) oluliselt parandab sümptomid PMS pärast kaks menstruaaltsüklile.
 • Menstruaaltsükli ebamugavust. Mõned kliinilised uuringud näitavad võtta konkreetne toode, mis sisaldab safran, aniis ja seller seemne (SCA, Gol Daro taimne meditsiini laboratoorium) vähendab valu raskusaste ja kestus menstruaaltsükli ajal.
 • Alzheimeri tõbi. Mõned uuringud näitavad, et võttes teatud safran toote võib parandada sümptomeid umbes retsepti ravim donepesiili (Aricept) ning üle 22 nädalat kestnud ravi.

Võib-olla ebaefektiivne:

 • Meeste viljatus. Mõned kliinilised uuringud näitavad, et võttes teatud safran ekstrakti (Novin Zaferan Co) 26 nädala jooksul ei parane spermatosoidide arvu või motoorika viljatud mehed.

Piisavad tõendid:

 • Astma.
 • Unetus.
 • Vähk.
 • "Ateroskleroosi" (ateroskleroos).
 • Köha.
 • Kõht gaasi.
 • Alguses mees orgasm (enneaegne ejakulatsioon).
 • Kiilaspäisus.
 • Valu.
 • Muud tingimused.
Määra safran kasutusalal on vaja täiendavaid tõendeid.

Vajuta siia, et osta SaffronGoldPlus ametlikul kodulehel:

SAFRAN kõrvaltoimed & ohutuse

Safran tundub turvaline enamik inimesi, kui neid kasutatakse ravimina kuni kuus nädalat. Mõned võimalikud kõrvaltoimed olla suukuivus, ärevus, pearinglus, unisus, iiveldus, söögiisu, ja peavalu. Mõnedel inimestel võib esineda allergilisi reaktsioone.

Võttes suure hulga safran on ebaturvaline. Suurtes annustes võib tekitada, mürgistuse, sealhulgas kollane välimus nahale, silma ja limaskestadele; oksendamine; peapööritus; verine kõhulahtisus; verejooks nina, huuled, silmalaud; tuimus; ja teised tõsised kõrvaltoimed. 12-20 Grammi annustes võib põhjustada surma.

Safran: Kasutab, Kõrvaltoimeid Ja Koostoimeid Hoiatused

Konkreetsed ettevaatusabinõud & hoiatused:

Rasedus ja Imetamine: ei võta safran summad suuremad kui need, mis tavaliselt esinevad toidus. Suurema hulga safran võib muuta lepingu emakas ja võib põhjustada raseduse katkemist.

Ei piisa, on tuntud ohutuse kohta, kasutades safran rinnaga toitmise ajal. Ohutu poolel jääda ja vältida kasutamist.

Bipolaarne häire: Saffron tundub, et võib mõjutada meeleolu. Samuti tuntakse muret, et see võib põhjustada erutuvus ja impulsiivne käitumine (maania) bipolaarse häirega inimesed. Ärge kasutage safran, kui teil on selle tingimuse.

Allergia Lolium, Olea (sisaldab oliiviõli), looma- ja Salsola: inimesed, kes on allergilised need taimed ka võib olla allergiline safran.

SAFRAN manustamist

Teadusliku uurimistöö on uuritud järgmised kogused:

 • Depressioon: 30 mg päevas teatud safran ekstrakti. On erinevaid safran ekstrakti 15 mg kaks korda päevas on ka kasutatud.
 • Premenstruaalne sündroom (PMS): 15 mg konkreetse etanooli safran ekstrakti kaks korda päevas (osakond, kasvatamise ja arengu, Instituut, ravimtaimed).
 • Eest menstruaaltsükli ebamugavustunne: 500 mg teatud koostisega toode, mis sisaldab safran, seller seemne ja aniisi väljavõtteid (SCA, Gol Daro taimne meditsiini laboratoorium) kolm korda päevas menstruatsiooni esimese kolme päeva jooksul.
 • Alzheimeri tõve: 30 mg päevas safran konkreetse tootega.
Vajuta siia, et osta SaffronGoldPlus ametlikul kodulehel: