» » Roheline Tee Kaalulangus

Roheline Tee Kaalulangus

Roheline Tee KaalulangusKui kaalulangus on üks algusse tervise eesmärke, roheline tee võib aidata. Mõned uuringud näitavad, et ainete roheline tee võib pakkuda kehakaalu kaotus edendavate mõjudele, kiirendada oma metabolismi ja teie isu sulustamise.

Kuigi antioksüdant rikas pruulima ei aita teil shed naela oma, seal on mõningaid tõendeid, et joomine roheline tee võib toetada oma kaalulangus jõupingutusi.

Kuidas edendada roheline tee kaalulangus?

Roheline tee sisaldab kofeiini, mis on teadaolevalt suurendab termogeneesi (bioloogilise protsessi kaasatud põletavad kaloreid). 2007 Aruandes American Journal füsioloogia: reguleeriva, Integrative ja võrdlev füsioloogia, Teadlased väidavad, et roheline tee võib võidelda langust ainevahetust, mis tavaliselt kaasas kaalulangus.

Vastavalt selle aruande autorid, roheline tee võib ka pärssida katehhool-O-metüültransferaasi (ensüümi teada, et vallandada aju kemikaalide kaasatud reguleerida isu jaotus).

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: KouTea

Roheline tee on tõhus?

Teatavate antioksüdandid leitud roheline tee näib olevat "väike positiivne mõju" kehakaalu langetamiseks ja kehakaalu säilitamiseks, avaldati International Journal of ülekaalulisus 2009 aruande kohaselt. Nende analüüsi 11 uuringute, roheline tee ja kaalulangus või kehakaalu säilitamiseks, teadlased leidsid, et tuntakse catechins rohelise tee antioksüdandid võivad aidata suurendada metabolismi.

Siiski ettevaatlikult riikliku tervise instituudid (NIH), mis ei ole piisavalt teaduslikke tõendeid, et teha kindlaks, kas roheline tee on tõhus kaalulangus. Siiski epigallocatechin gallate (leitud roheline tee catechin) võib aidata kaotada kaalu, mõõdukalt ülekaalulised inimesed vastavalt NIH.

Kas see on ohutu?

Roheline tee on tõenäoliselt ohutu Enamik täiskasvanuid, juua rohkem kui 5 tassi päevas võib põhjustada kofeiini seotud kõrvaltoimed (nt peavalu, närvilisus, unehäired, ja rütmihäired). Roheline tee ja kofeiini võib raskendada ka mõned tervise tingimused, sealhulgas ärevus, kõrge vererõhk ja diabeet.

Roheline Tee Kaalulangus

Kui te peaks seda kasutada?

Enamike täiskasvanute puhul mõõdukalt suurendada rohelise tee tarbimine võivad kasulik mõned kaalu kaotus ei põhjusta negatiivseid mõjusid tervisele. Kuid esineb olulisi kaalulangus, on oluline ühendada tervislik toitumine treeningute (sealhulgas mõõduka intensiivsusega aeroobne tegevus ja kaks jõudu koolitusi nädalas vähemalt kaks ja pool tundi). Kui sa oled kaalub roheline tee toidulisandid (või mis tahes muu Loomulik kaalulangetamise abi), ärge unustage konsulteerige oma arstiga enne ravi alustamist.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: KouTea