» » Resveratrooli Toidulisandeid: Kõrvaltoimeid Ja Kasu

Resveratrooli Toidulisandeid: Kõrvaltoimeid Ja Kasu

Resveratrooli toidulisandeid

Resveratrooli Toidulisandeid: Kõrvaltoimeid Ja KasuResveratrol on taimsete ühendite nimega polüfenoolid rühma liige. Need ühendid on mõelnud mõned antioksüdandi omadused, mis võivad kaitsta keha kaitse kahju, mis on seotud suurenenud riskiga haigusi, nagu vähk ja südamehaigused selline. Briti Dieet Liit ütleb mõned fütokemikaalid nagu flavonoidid, glükosinolaadisisaldusega ja phyto-östrogeenid: toimivad antioksüdandid, mis võib vähendada kahju raku DNA ja rakkude membraane. Muud fütokemikaalid on arvatavasti mõjutada kantserogeenide (vähki põhjustavate mõjurite) aktiveerimist või kaitsva maksaensüümide taseme tõstmiseks.

Resveratrol on leitud nahale punased viinamarjad, kuid muude allikate hulka kuuluvad maapähklid ja marjad.

Resveratrol on arvatavalt on tervisele kasulik, sest see ei ole üllatav, et mitmed tootjad on püüdnud resveratrol toidulisandeid müüb seda kapitaliseerida. Enamik resveratrooli kapslid sisaldavad väljavõtteid Jaapani ja Hiina knotweed taim, kirburohi cuspidatum. Muud resveratrooli toidulisandeid on valmistatud punase veini või punase viinamarja väljavõtteid.

Edendada resveratrooli toidulisandeid Interneti reklaami luban hotelli kõike alates kaalulangus tervemad, pikem elu. Küsimus on: kas resveratrooli toidulisandeid tõesti suudab neid lubadusi?

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Võimalik kasu resveratrooli

Resveratrol on saanud palju tähelepanu oma teatatud anti-vananemise ja haiguse vastu võitlemise kasu, kuid see põhineb varajane uurimus, enamasti tehtud katseklaasi ja loomad ning on vaja täiendavaid uuringuid.

Alguses uurimuste resveratrooli tingimusi võib aidata kaitsta kaasa:

  • Südamehaigus. Uuringud näitavad, et resveratrooli võib aidata vähendada põletikku, takistab halva LDL kolesterooli oksüdatsiooni ja raskendab trombotsüüdid kleepuvad kokku ja moodustavad trombe, mis võivad viia südamerabanduse.
  • Vähi. Resveratrol on mõelnud mõned teadlased vähirakud ja vallandada vähi raku surma (apoptoosi) protsessi leviku piiramiseks. Vaja on rohkem teadusuuringuid.
  • Alzheimeri tõve. Resveratrooli võib kaitsta närvirakkude kahjustus ja kogunemine võib põhjustada Alzheimeri tõbe.
  • Diabeet. Uuringud näitavad, et resveratrooli võib aidata vältida insuliini resistentsus, seisund, kus keha muutub vähem tundlik mõju veresuhkru taset alandav hormoon, insuliin. Insuliini resistentsus on diabeet eelkäija.
Näriliste uuringud näitavad, et resveratrooli võib isegi aidata võidelda mõned mõju ebatervislik eluviis ja viia pikenemisega. Resveratrooli-ravitud hiirtel toidetud kõrge-caloriediet elanud kauem samamoodi toidetud hiired ei andnud resveratrooli. Resveratrooli kaitstud hiired toidab kõrge kalorsusega dieeti rasvumisega seotud terviseprobleeme imiteerib mõju kalorite piiramine.

Resveratrol on seotud vananemisega seotud probleeme, nagu näiteks südamehaiguste ja insuliini resistentsus vältimine. Mõned teadlased usuvad, et resveratrol aktiveerib geeni SIRT1, bioloogilise mehhanismi, et tundub, et kaitsta keha kahjulike mõjude eest rasvumise ja vananemisega seotud haigusi. Vaja on rohkem teadusuuringuid.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Resveratrooli kõrvaltoimed

Kuna on olnud väga vähe uuringuid läbi resveratrooli inimestel, arstid ei saa kinnitada kõik kasu, ja nad ei tea, millist mõju neid toidulisandeid võib olla inimesi pikemas perspektiivis. Nii kaugele, uuringud ei ole avastanud mingeid tõsiseid kõrvalmõjusid, isegi kui resveratrooli suurtes annustes. Siiski resveratrooli toidulisandeid võib suhelda vere vedeldajaid, nagu Varfariin, ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, nagu aspiriin ja ibuprofeen, suurendada verejooksu riski.

Kuna uuringud on endiselt ebaselge ja ebapiisav on raske tarbijad teavad täpselt mida nad saavad, kui nad ostavad toote, või kas see on tegelikult tõhusam. Seal on ka mingit konkreetset annust soovituse ja doosid võivad erineda täiendada täiendada.

Enamik resveratrooli täiendab annused on tavaliselt palju madalam kui summad, mis on näidanud uuringud kasulik. Enamik toidulisandeid sisaldavad 250-500 mg ja resveratrooli. Saada mõned loomkatsetes kasutatud ekvivalentdoosi, inimesed peavad tarbida resveratrol (2 000 mg) 2 g või rohkem päevas.

Alumine rida: kuni saadaval on rohkem kvaliteetseid uuringuid, eksperdid ütlevad, nad ei saa soovitada resveratrooli toidulisandeid anti-ageing või haiguste ennetamine.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg