» » Resveratrol Doplnky: Nežiaduce účinky A Prínosy

Resveratrol Doplnky: Nežiaduce účinky A Prínosy

Resveratrol Doplnky

Resveratrol Doplnky: Nežiaduce účinky A PrínosyResveratrol je členom skupiny rastlinné látky nazývané polyfenoly. Tieto zlúčeniny sú myšlienka niektorí majú antioxidačné vlastnosti, ktoré chránia telo proti druh poškodenia spojený so zvýšeným rizikom ochorení ako je rakovina a srdcové choroby. Britská asociácia dietetické hovorí niekoľko fytochemikálie ako flavonoidy, glukozinolátov a fyto-estrogény: pôsobia ako antioxidanty, ktoré môžu znížiť poškodenie DNA buniek a bunkových membrán. Ostatné fytochemikálií sú myšlienka ovplyvňujú aktiváciu karcinogény (rakoviny spôsobuje agentov), alebo zvýšiť úroveň ochranné pečeňových enzýmov.

Resveratrol je nájdený v šupke červeného hrozna, ale iné zdroje zahŕňajú arašidy a bobule.

Pretože resveratrol je veril mať prínosy pre zdravie, nie je divu, že počet výrobcov sa snažili zúročiť to predajom resveratrol doplnky. Väčšina resveratrol kapsuly obsahujú výťažky z rastlín Krídlatka japonské a čínske, Polygonum cuspidatum. Ostatné resveratrol doplnky sú vyrobené z červené víno alebo červené hroznové extraktov.

Propagujúce resveratrol doplnky na internete sľubujú zákazníkov všetko od chudnutie pre zdravší a dlhší život. Otázkou je: resveratrol doplnky naozaj dodať tie sľuby?

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Možné výhody resveratrol

Resveratrol získala veľkú pozornosť pre jeho hlásené anti-starnutie a choroby-boj proti výhody, ale to je založený na začiatku výskumu, väčšinou vykonávaný v skúmavky a na zvieratách a sú potrebné ďalšie štúdie.

Niektoré z podmienok, že rané výskumy naznačujú resveratrol mohol chrániť proti patria:

  • Choroba srdca. Štúdie naznačujú, resveratrol môže pomôcť znížiť zápal, zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu na zlé a robí to viac náročný pre krvné doštičky držať spolu a tvoriť zrazeniny, ktorá môže viesť k infarktu.
  • Rakovina. Resveratrol je myšlienka niektorí výskumníci na obmedzenie šírenia nádorových buniek a spúšťací proces rakoviny bunkovú smrť (apoptózy). Ďalší výskum je potrebný.
  • Alzheimerova choroba. Resveratrol môže chrániť nervové bunky pred poškodením a nahromadenie plaku, ktorý môže viesť k Alzheimerovej choroby.
  • Diabetes. Štúdie ukazujú, že resveratrol môže pomôcť predísť inzulínovej rezistencie, stav v ktorom telo sa stáva menej citlivé na účinky-znižuje hladinu cukru v krvi hormón, inzulín. Inzulínová rezistencia je predstupňom k cukrovke.
Štúdie o hlodavce naznačujú, že resveratrol môže dokonca pomôcť bojovať niektoré z dôsledkov nezdravého životného štýlu a viesť k rastúcej dlhovekosti. Resveratrol-ošetrených myší kŕmené high-caloriediet žili dlhšie ako podobne kŕmené myší nie vzhľadom resveratrol. Resveratrol chránené myší kŕmenie vysoko kalorické stravy od zdravotných problémov súvisiacich s obezitou napodobňovaním účinky kalorický obmedzenie.

Resveratrol má boli spojené s prevencii problémov súvisiacich s vekom srdca a inzulínovej rezistencie. Niektorí výskumníci veria, že resveratrol aktivuje SIRT1 gén, biologické mechanizmy, ktoré chránia telo pred škodlivými účinkami obezity a ochorení súvisiacich so starnutím obyvateľstva. Ďalší výskum je potrebný.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Strana-efekty Resveratrol

Pretože tam boli veľmi málo štúdií na resveratrol u človeka, lekári nemôžu potvrdiť všetky výhody, a oni nevedia aké účinky týchto doplnkov môže mať na ľudí v dlhodobom horizonte. Štúdie zatiaľ neboli objavené žiadne závažné nežiaduce účinky, aj keď resveratrol je vziať v rozsiahlych dávkach. Resveratrol doplnky však môže komunikovať s riedenie krvi ako warfarín a Nesteroidné protizápalové lieky ako aspirín a ibuprofen, čím sa zvyšuje riziko krvácania.

Pretože štúdia zostávajú nepresvedčivé a nedostatočné je ťažké pre spotrebiteľov vedieť presne čo dostávajú pri kúpe výrobku, alebo či je skutočne efektívna. Neexistuje žiadne špecifické dávkovanie odporúčanie a dávkovanie sa môže líšiť od dodatok na dodatok.

Dávkovanie vo väčšine resveratrol doplnky sú zvyčajne oveľa nižšia ako čiastky, ktoré sa ukázali prospešné vo výskumných štúdiách. Väčšina doplnkov obsahovať 250 až 500 mg resveratrolu. Získať dávku používané v niektorých štúdiách na zvieratách, by ľudia majú konzumovať resveratrol (2 000 mg) 2 g alebo viac denne.

Zrátané podčiarknuté: kým viac high-kvalitný výskum je k dispozícii, hovoria odborníci odporúčajú nemôže resveratrol Doplnky pre prevenciu chorôb alebo proti starnutiu.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka