» » Recenze Nejlepší Programy Hubnutí A Nejlepší Online Dieta Plány

Recenze Nejlepší Programy Hubnutí A Nejlepší Online Dieta Plány

Program hubnutí, který si vybrat?

Přehled literatury naznačuje, že hubnutí není závislé na typu stravy. Klíčovým faktorem pro dosažení snížení hmotnosti je omezení energie. Jinými slovy ať jste na vegeterian nebo -vegeterian dietu nízkým obsahem tuku nebo zákon carb nebo něco v mezi dietu, ztratíte váhu předpokladu, že komponenta omezení energie je dostatečná k vytvoření kalorický deficit na konci dne. Nejlepší dieta – ten, který funguje a poskytuje dlouhodobé výsledky – je tedy dieta, která rezonuje s osobní rozhodnutí a hodnoty na potraviny.

Tato jednoduchá pravda je lépe prezentována pomocí slova Dr. Malik S. Vasanti z Harvardské školy veřejného zdraví, jak napsal dole ve své nedávné vědeckého článku zveřejněné v časopise peer zhodnotil přírodní klinické praxe.

"V současné době neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, že jedna populární dieta je lepší než jiný v dlouhodobé regulaci hmotnosti. Jasně jeden dieta nevyhovuje všem. Tedy při předepisování takové diety pro pacienty, je důležité zvážit kulturní zvyky a potravinové preference maximalizovat dlouhodobé dodržování". Dr. M. Vasanti.

Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

Otázka je tedy:

Víte, konkrétní Program hubnutí, které bude pracovat nejlepší pro vás?

Za prvé Pojďme rozptýlit mýtus o hubnutí.  Tam není jediný dietní plán na trhu dnes, které by měly být považovány za "one-size-fits-all" řešení.  Navzdory tomu, co řekne billboardy vás, vašich cílů Hubnutí a motivace nejsou stejné pro všechny.  Stejně, jako jsou osobnostní profily, existují dieter profily, a asi odpovídal jeden z těch popsaných níže. Ať už chcete ztratit deset nebo sto liber, máte nejlepší šanci na úspěch volba plán, který vyhovuje chce, potřeby a životní styl. Jedním ze způsobů určení nejlepší Dieta pro vás je, aby take kvíz dietní profil na eDiets.com

Proč je tak důležité najít Program hubnutí pro vás nejlepší?

Ne všechny diety fungovat pro všechny lidi. Najít ten, který je pro vás nejlepší, je důležité, protože to, co vyhovuje vám nejlepší, bude fungovat nejlépe.  Diety selhat především následujících dvou důvodů:

  • Nedostatek odhodlání ze strany dieter, a
  • Výběr nesprávný program hubnutí.

Jakmile najdete program, který vás motivuje a zda je váš životní styl a cíle, budete snadno držet se jí a dosáhnout požadovaných výsledků. Michael L. Dasinger, MD říká:

"Většina diet plány budou fungovat dobře, pokud se budete držet úzce.  Klíč je nalezení plánu, kterou můžete držet. Plán vám jako nejlepší je plán, který funguje nejlépe ". Dr. M. Dasinger.

Je ředitelem výzkumu obezity ateroskleróza výzkumné laboratoře na trsy-nové Anglie Medical Center, Boston.

Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

Jak najít správné stravy

Hubnutí průmyslu je tak masivní, že jsme neustále bombardováni s návrhy o použití "nejnovější a nejlepší dieta" vůbec.  Jako je sestavena z puzzle může být párování správná dieta do vašeho profilu.  Pokud se nevejde, budete pravděpodobně si frustrovaný a vzdát to.  Je-li to vhodné, je velký rozdíl ve výsledcích bude dosáhnout.  Zvažte následující skutečnosti:

  • Pokud jste příliš zaneprázdněn na týdenní schůzku, neměli se plán, který vyžaduje regimented plánu.
  • Pokud jste typ člověka, který nenávidí vařit nebo vede hektického životního stylu, můžete zvážit následující plán, který poskytuje připravené jídlo pro vás.
  • Pokud zjistíte, že jste nejvíce motivované, když pracujete na cíl se skupinou lidí usiluje o stejné výsledky, byste měli přemýšlet o dietu, která poskytuje pravidelné podpory skupiny.
  • Pokud jste někoho, kdo je velmi zdraví vědomé, daří na učení o wellness, a kdo má rád vařit, byste měli dodržovat dietní plán, který vám umožní experimentovat s kombinací výživné potraviny a drž se dál od diety, které se týkají připravené potraviny a mikrovlnné trouby.
Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

3 Typy Dieter: Ve které skupině jste?

Níže naleznete tři možnosti stravy, které jsou zaměřeny na konkrétní životní styl, osobnost a cíle.  Když si přečtete Doporučené detaily pro každý dieter, můžete snadno spojit s dietní plán a vědět, který program chcete pustit.

Typ profilu 1: Naléhavé Dieter

Jste někdo, kdo je ambiciózní o získání rychlé výsledky ze stravy?  Dieter naléhavě potřebuje a chce zhubnout rychle.  Naléhavé dieters mají často nadcházející událost, která vytváří tento pocit naléhavosti; může to být svatba nebo setkání. Může to být i nedávné dovolené v té době byly nechtěné liber nahromadí na.

Pokud jste tento druh dieter, má bezpečné a pohodlné váhu ztráta plán, který je snadné, efektivní a zajistí rychlé výsledky.  To obvykle není dlouhodobé řešení diety pro vás ale jednu můžete sledovat na pár týdnů podle potřeby.  To může být velký skok start, což si později motivace přizpůsobit stravu dlouhodobě.

Diety, které odpovídají tomuto profilu jsou ideální pro ty, kteří si pohodlí bez nutnosti nakupovat, plánovat, vařit, vyčistit nebo počítání kalorií a sacharidů.  Pokud jste připraveni k výrazně snížit kalorický příjem, nahradit jídla a dodržovat navržené plán, že pomáhá rozpustit tuk rychle (až 5 liber/týden), pak Medifast diet může pomoci vám na po adované číslo na vašem měřítku.

Pokud nechcete sledovat velmi nízkokalorické stravy, ale přesto chcete zhubnout rychle (2 liber/týden) s programem, který funguje neuvěřitelně dobře, protože to je snadné sledovat, pak Nutrisystem je jednou z nejlepších možností. NutriSystem má prokazatelně o úspěchu pomohl miliony dosáhnout svých cílů Hubnutí v posledních 30 letech.

Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

Typ profilu 2: Holistický Dieter

Chcete získat znalosti a informace jak zhubnout a udržet ho na celý život?  Máte pocit, že naučit se udělat lepší jídlo a výkon rozhodnutí je mnohem důležitější než jen zhubnout?  Pak holistický dieter jen může být.

Jako holistický Dieter máte zájem víc než jen zhubnout.  Chcete-li přijmout celkové zdraví a wellness a jste ochotni změnit svůj životní styl tak, že budete prožívat hubnutí, zdraví a dlouhověkosti.  Chcete-li dosáhnout více než číslo v koupelně měřítku, a se těšíme na zvýšení vitality a energie.

Mnoho holistický Dieters jsou trochu foodies, kteří milují vařit krásný pohled, skvěle chutnající propracované jídla. Mnozí z nich jsou sociální lidí, kteří rádi mluví o objevu a cestu změny jejich životního stylu a plánování jejich nabídky v nastavení podpory skupiny.

Hubnutí sama není jedinou prioritou a cítíte nejvíce motivované, když potkáte ostatní s podobnými cíli, Weight Watchers bude s největší pravděpodobností vyhovovat vaši osobnost a životní styl.

Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

Typ profilu 3: Skromný Dieter

Tato dieter chce začít levně a bez zpoždění.  Nechce, aby program s dodávkami potravin, výpočty, nebo počítání bodů, ale jednoduchá a rychlá ztráta plán, který funguje a splňuje své skromné rozpočet.

Jako skromný dieter Hledáte program pro který nemusíte platit opakovaně.

Jste pravděpodobně není zájem po dietní koktejly a barů, nebo účast na týdenní setkání váží a diskutovat o pokroku a pocity.  Místo toho chcete získat požadované informace, studium a odejít na vlastní a spustit jej. Máte vlastní motivace a odhodlání agresivně uskutečňovat požadovaných cílů.

Vyzkoušejte nejlepší hubnutí Program dan Online Dieta plány

Jaký typ Dieter jste?

Za předpokladu, že vaše pozornost byla na chce, potřeby a životní styl, asi vidíte, že teď, kde jste fit.  Takže Podívejte se na doporučených dietních programů a zapojit do každé konkrétní odpovědi.  Nezapomeňte, že dietu, která vám vyhovuje nejlépe, funguje také nejlepší!