» » Přírodní Léčba Artritidy

Přírodní Léčba Artritidy

Přírodní Léčba ArtritidyI přes nové a účinnější léčby mnoho pacientů s artritidou žije s chronickou bolestí a postižení. Někteří lidé se obrátí k bylinné léky a jiné "přírodní" léky v přesvědčení, že jsou účinné a bezpečnější než konvenční léky. Bohužel většina informací dostupné veřejnosti o tyto prostředky v médiích a na internetu je zavádějící.

Není založena na kvalitě vědeckých důkazů vyžadované Food and Drug Administration (FDA) ke schválení konvenčních léků. Účelem tohoto pacienta skutečností je vám poskytnout objektivní, zvukové informace aby pocínovat činit informovaná rozhodnutí a umožňují projednat se svým lékařem, výhody a rizika přírodních prostředků.

Stručná fakta

  • Aktivní složky bylinných přípravků jsou chemické látky, které jsou podobné konvenční léky. Neexistuje žádný vědecký základ pro tvrzení, že "přírodní" léky jsou mírnější a bezpečnější než konvenční léky. Mnoho tradičních bylinkovou způsobit nebezpečné a dokonce i smrtelné, vedlejší účinky.
  • Bylinné prostředky nejsou upraveny jako léky FDA. Jejich složení je variabilní a může být kontaminovány léků na předpis nebo toxických kovů.
  • Neexistují žádné bylinné léky, jejichž zdravotní tvrzení podporuje zvukové vědecké důkazy.
Klikněte zde koupit Provailen z oficiální webové stránky

Pravda o "přírodní" léky

Co je "přírodní" léky a jak se liší od předpis a přes the counter (OTC) léky? Léky jsou chemické látky, které měnit tělesných funkcí, jako je snížení krevního tlaku nebo hladinu cukru v krvi. Tyto chemické látky mohou produkovat prospěšné či škodlivé účinky. Předpis a OTC léků jsou čisté chemikálie, jejíž ingredience, výhody a potenciální vedlejší účinky byly studovány důkladně.

Bylinné léky jsou rostlinné extrakty, které obsahují desítky chemických látek, jejichž akce nejsou známy. Je to už “ přírodní ” polykat směs chemických látek rostlin než aby polykat jeden chemická: droga je droga. Ve skutečnosti že neexistuje žádný vědecký základ pro reklamní tvrzení, že přírodní prostředky jsou mírnější a bezpečnější než konvenční léky.

Přírodní Léčba Artritidy

Placebo efekty: Jak víme, pokud léky jsou účinné?

Během posledních 50 let byly testovány všechny nové léky pro stanovení, zda poskytnou jakýkoliv prospěch za placebo efekt. Placebo je látka nebo proceduru, která nemá žádné konkrétní činnost. Například když nové léky na artritidu je testován pro svou schopnost zmírnit bolesti, polovina lidí v trestním řízení obdrží pilulky nebo kapsle, která je stejná jako ve vzhledu na léky, ale neobsahuje žádné aktivní látky.

Přibližně 30-40 % lidí, kteří obdrží zprávu o placebo výraznému zlepšení v jejich příznaky. Výhoda vyplývá z důvěra v lékaře, který spravuje léky a v očekávání úlevy. Mnoho léků, které byly považovány za účinné před placebo kontrolované pokusy byly nalezeny následně mít žádné zvláštní výhody.

Klikněte zde koupit Provailen z oficiální webové stránky

Jaké jsou rozdíly mezi "přírodní" a konvenční (předpis a OTC) léky?

Přestože podobným způsobem může fungovat přírodní a konvenční léky, existují důležité rozdíly mezi nimi.

1. Co je regulována? Léky na předpis a OTC se řídí Food and Drug Administration (FDA), agentura vlády Spojených států. Předtím, než léky na předpis jsou k dispozici veřejnosti, FDA vyžaduje, jsou testovány pro zajištění bezpečné a vlastně prospěje zdravotní stav, který jim zaměřit. Výrobci bylinných léků nejsou povinni provádět studie bezpečnosti před prodejem “ přírodní ” výrobky. Do prosince 2007 nebyly ani nutné zachovat záznamy nepříznivých událostí nebo zprávu je FDA.

2. Co je v lahvi? Regulované předpis a OTC léky léky jsou čisté sloučeniny. To znamená, že jsou testovány určit, co je bezpečná dávka, a Každá dávka musí být stejný jako každé jiné dávky. Například pokaždé, když užíváte aspirin, můžete si být jisti, že stejné množství medicíny je dodáván do vašeho těla. Naopak Každá láhev bylinný lék mohou diametrálně lišit od další láhev stejné nápravy. Dále analýzy prováděné vládou a spotřebitelské organizace odhalily, že obsah mnoha rostlinných výrobků neodpovídají složky uvedené na štítcích.

Tyto výtahy mohou obsahovat také mnoho nebezpečných chemických látek, včetně pesticidů, olovo a rtuť, každý z nich může ovlivnit vaše tělo. Ještě více znepokojující, někteří výrobci bylinný lék patří předpis nebo OTC léků v jejich “ přírodní ” přípravky. Studie prokázaly, že rostlinné výrobky mohou obsahovat kortizon jako hormony, diuretika, Viagra, aspirin nebo sedativa. Řada “ přírodní bylinné ” léky na artritidu bylo zjištěno, že obsahují konvenční artritidy léky jako indocin a prednison.

3. Jsou bylinné léky bezpečné? Ačkoli někteří lidé předpokládají, že prostředky používané již po staletí musí být v bezpečí, jsme se naučili v posledních letech mnoho tradičních byliny mají nebezpečné a dokonce i smrtelné, vedlejší účinky. Například bylinné léky nazývané birthwort nebo snakewort, vyrobený z výtažků rostlin Aristolochia, byly použity po celém světě více než 1000 let. Dnes víme, že tyto rostliny obsahují aristolochová kyseliny, látky, které mohou způsobit selhání ledvin a rakovina ledvin. Přesto bylinných přípravků, které obsahují kyseliny aristolochová stále možné zakoupit v maloobchodních prodejnách nebo na Internetu.

4. "Přírodní" produkty fungují? Chcete-li získat souhlas od FDA tvrzení na přínosy pro zdraví konvenčních léků musí podporovat solidní dat založený na placebo kontrolované pokusy. Zdraví výhody tvrdil “ přírodní ” produkty jsou založeny především na tradici a jen málo nebo žádná vědecká data. Žádné zdravotní tvrzení pro rostlinné léčivé přípravky jsou založeny na kvalitu důkazů vyžadované pro regulované léčiv FDA.

Klikněte zde koupit Provailen z oficiální webové stránky

Bylinné prostředky pro artritida

Bylinné povýšen k léčbě artritidy patří, zázvor, čínská révy bůh hromu, vrba kůra extrakt, feverfew, kočičí dráp a Kopřiva dvoudomá.

Sice určité důkazy, že zázvor a Vrba kůra, extrakt mohou ulevit od bolesti, tyto léky obsahují chemické látky, které jsou podobné FDA-schválené nesteroidní anti-pobuřující sloučenin (NSAID) jako naproxen (Aleve) a ibuprofen (Advil). NSA, zda čištěný nebo v bylinné směsi, může způsobit zánět žaludku a střev. Dále mohou ovlivňovat srážlivost krve a vést k zadržování tekutin, způsobují problémy pro lidi s vysokým krevním tlakem nebo srdeční selhání.

Čínské révy bůh hromu také zmírňuje bolest a zánět, ale chronické užívání může způsobit oslabení imunitního systému a kostí (Osteoporóza).

Doplňky pro artritida

Přírodní Léčba ArtritidyDoplňky jsou také na trh přes pult pro léčbu revmatologických symptomů. Pacienti by měli zvážit nejlepší informace dostupné před přijetím těchto výrobků.

S-adenosylmethionine (stejný), přirozeně se vyskytující chemické látky v těle, se používá v Evropě nějakou dobu jako lék na předpis pro deprese, stejně jako pro úlevu od bolesti artritidy a zánět. Nejenže je role jeho anti-depresivní akce v poskytování subjektivní úlevu od artritidy nejasné, že existují ostatních odrazujících. Podána do úst, stejně není efektivně vstřebává do těla, ani existují nějaké velké, dobře-kontrolované studie o jeho účinnosti. Dále tento velmi drahý doplněk může způsobit zažívací úzkost i hlášeny případy extrémní neklid. Stejně jako ostatní neregulovaný výrobky mnoho komerčních přípravků stejné neobsahuje množství léku uvedeno na etiketě.

Chondroitin sulfát a Glukosamin sulfát stravy jsou podporovány samostatně nebo v kombinaci, pro pacienty s degenerativní artritidou (Osteoartróza). Studie hrazené výrobci naznačují, že tyto produkty mohou zmírnit bolest artritidy. Nezávislých pokusů, včetně velké studie hradí National Institutes of Health, zjistili, že žádný užitek za to od placebo. Nedávná recenze vládní agentura, agentura pro zdravotní výzkum a kvalitu, také k závěru, že neexistuje žádný důkaz, že glukosamin, chondroitin nebo injekce kyseliny hyaluronové jsou prospěšné pro osteoartrózy.

Rybí oleje , které obsahují omega-3 mastných kyselin byly hlášeny k úlevě od bolesti a bolestivost kloubů u pacientů s revmatoidní artritidou. Výhody jsou skromné a může trvat několik měsíců, se objeví. Vedlejší účinky mohou zahrnovat zažívací úzkost a rybí zápach dech. Ti, kdo rybího by měl být vědom, že některé rybího může obsahovat vysoké hladiny rtuti nebo vitaminu A, který by mohl být toxické.

Klikněte zde koupit Provailen z oficiální webové stránky

Akupunktura

Jak rozvíjet v asijských zemích více než 2000 lety, akupunkturní jehly jsou vloženy do kůže v určitých bodech podél meridiánů nebo kanály. Vybrané skupiny bodů se používají k léčbě různých onemocnění. V tradiční čínské medicíně akupunktura je součástí komplexní léčby plánu, který může zahrnovat i bylinná léčba, strava a cvičení, ale je stále používán jako samostatné ošetření západní poskytovatelé zdravotní péče.

Tam bylo mnoho studií užívání akupunkturu pro úlevu od bolesti způsobených osteoartrózou (degenerativní artritidou) kolena. Rané pokusy zjistil, že pacienti léčeni akupunktura zkušení menší bolest než u pacientů, kteří dostávali pouze konvenční léčbu. Nicméně, v posledních letech tradiční akupunktura byla oproti řadu “ podvod ” nebo netradiční akupunktura ovládacích prvků, včetně vkládání jehel-akupunkturních bodů, vkládání jehel a využívání teleskopické jehly, která se zdála být vložen do kůže. Podvod a konvenční akupunktura poskytovány výrazné úlevy bolesti ve srovnání s žádnou léčbu. Nicméně tam byl malý nebo žádný rozdíl mezi ve prospěch produkovaný konvenční nebo sham akupunktury.

Interpretace těchto studií je, že k úlevě od bolesti je výsledkem placebo efekty, které mohou být vyvolané kontaktu kůže s jehly, nebo pro jejich vložení na náhodných místech. Bolesti způsobené osteoartrózy kolenního kloubu mohou být závažné a mohou být neúplně vystřídán konvenční léčby. Přestože nejlepší současné důkazy naznačují, že akupunktura zmírňuje bolest, protože je to neobyčejně silný placebo, je bezpečné a lze považovat jako doplněk klasické léčby.

Duležité

  • Většina druhů artritidy jsou chronické a nemusí být zcela řízen konvenční léčby. Lidé mohou požádat o další úlevu od bylinné léky nebo doplňky stravy, nebo může použít tyto látky místo konvenční léky.
  • Protože FDA je v současné době nelze regulovat kvalitu bylinných přípravků a doplňků, nebo ověřit jejich účinnost nebo bezpečnost, není doporučeno použití bylinných přípravků.
  • Akupunktura je bezpečná a může poskytnout úlevu od bolesti u některých pacientů s osteoartrózou, ale zdá se, že práce tím vyvolat placebo efekt.
Přírodní Léčba Artritidy