» » Použitím K Jedlu Suppressants

Použitím K Jedlu Suppressants

Mnoho ľudí nájde diéty tvrdý ako väčšina diét sú reštriktívny druhov potravín, ktoré môžu byť konzumované alebo množstvo kalórií, ktoré môžu spotrebovať každý deň. Vzhľadom k tomu, že tieto diéty môže byť tak nechutný, je nevyhnutne, aby ľudia obeťou ich chute a nedokážu držať ich diéty.

Jeden spôsob, ako obísť tieto po jedle je zvážiť použitie chuť suppressants. Tieto sú k dispozícii v oboch predpis a voľnopredajné produkty a môže pomôcť kontrolovať chute a dúfajme, že schudnúť. Existuje niekoľko spôsobov, ako potlačenie chuti do jedla môže byť schopný vám pomôcť schudnúť.

Niektoré chuť suppressants práce tým, že vaše telo domnievať, že sú plné, bez ohľadu na to, kedy ste skutočne zjedli a teda tlmiace chuť k jedlu. Preto sú priateľskejšie k jesť menej než obvykle.

Niektoré chuť k jedlu suppressants tiež pomôže zvýšiť váš metabolizmus a spáliť kalórie, čo znamená, ste mohli pokračovať užívať potraviny, ktoré sa vám páčia, pričom sa stále chudnutie. Túto dávku je veľmi užitočné v umožnení dieter držať k ich strave, ako sú nebude musieť obmedziť od ich stravy určité potraviny.

Ďalšou výhodou používať potlačenie chuti do jedla je, že časom vaše telo má zvykli jesť veľkým množstvom jedla. Potlačenie chuti do jedla môže pomôcť znížiť fyzickú množstvo potravín vám jesť každý deň a tak preto je pravdepodobnejšie, že si žalúdok sa vráti do svojej normálnej veľkosti a ste jednoducho nebude vyžadovať ako veľa jedla cítiť spokojný aj po ukonèení, použitím k jedlu suppressants.

Väčšina ľudí zistí, že nemajú mať chuť suppressants navždy, niekoľko týždňov alebo mesiacov sú všeobecne dosť pomôže dieter dostať cez Začiatočný tlak chute a začať vrátiť svoje telo do normálu tak oni nepotrebujú jesť toľko, aby sa cítili ako spokojný. Potlačenie chuti do jedla môže pomôcť vám dosiahnuť váš cieľ hmotnosti.

Kliknite tu pre zobrazenie naše najnovšie chudnutie pilulku zľava ponuky

Riziká a výhody použitia potlačenie chuti do jedla

Potlačenie chuti do jedla sú lieky, ktoré majú za cieľ znížiť vašu chuť k jedlu, aby sa zabránilo vstrebávaniu zložiek potravín, ktoré by mohli viesť k obezite. Tieto lieky môžu byť prírodné alebo syntetické. Najobľúbenejšie potlačenie chuti do jedla sú odvodené z hoodia rastlín. Ostatné prírodné chuť suppressants sú zmesi rastlinných zložiek, ako je zelený čaj a morské riasy. Syntetické drogy, ktoré slúžia ako potlačenie chuti do jedla, zahrnúť mazindol, phentermine, benzphetamine a diethylpropion.

Keď sa spýtate na predpis pre niektorý z týchto liekov, lekár by mal posúdiť, či máte niektorá z nasledujúcich podmienok: tehotenstvo, dojčenie, alergie, diabetes, hypertenzia, ochorenie obličiek, srdcové choroby, záchvatov alebo epilepsie, glaukómu, hypertyreóza (zvýšenou činnosťou štítnej žľazy), alebo História alebo súčasný príjem alkoholu alebo drog. Tieto podmienky mohol zmeniť spôsob, akým vaše telo odstraňuje drogy a predisponujú vás nežiaduce účinky.

Kliknite tu pre zobrazenie naše najnovšie chudnutie pilulku zľava ponuky

Riziká používania potlačenie chuti do jedla

Hlavné riziká užívania potlačenie chuti do jedla sú ich vedľajšie účinky. Pretože sú podobné nezákonných drog volal amfetamíny z hľadiska chemickej štruktúry, ich vedľajšie účinky sú tiež podobné. Potlačenie chuti do jedla môže spôsobiť nervozitu, Palpitácie (rýchly tlkot srdca), tras (tras rúk), nepokoj, vysoký krvný tlak a nespavosť. Ostatné nežiadúce účinky patrí potenie, nadmerná smäd a zápcha. Je iróniou, kým chuť suppressants môže spôsobiť nespavosť, môžu tiež spôsobiť ospalosť.

Keď prijaté bez lekárskeho predpisu, tieto lieky mohli zvýšiť riziko toxicity. Toxické hladiny vzhľadom na predávkovanie môže viesť k zmätku, kŕče alebo zhabanie, halucinácie a najhoršie, coma (strata vedomia, wherein ste mohol nie byť prebudený aj v prípade, že ste sa podrobí na bolestivé podnety).

Kliknite tu pre zobrazenie naše najnovšie chudnutie pilulku zľava ponuky

Výhody použitia potlačenie chuti do jedla

Potraviny a liečivá (FDA) schválil použitie mnohých chuť suppressants. Ak existujú riziká ich využitie, prečo boli schválené tieto lieky? Odôvodnenie používania chuť suppressants spočíva v tom, že môže pomôcť pri chudnutí. Je to veľmi dôležité dnes, pretože obezita už bol označený globálna epidémia. Výskum prebieha na potlačenie chuti do jedla ukázali, že ak budete postupovať podľa lekára recepty, mohli by ste prísť 5 až 10 percent telesnej hmotnosti.

Napríklad, ak si váži 150 libra, mohli by ste prísť asi 7,5 až 15 LB s pravidelným príjmom týchto liekov pri súčasne zachovaní zdravého životného štýlu. Potlačenie chuti do jedla sa neodporúča, ak máte body mass index (BMI) pod 30. Výnimkou z tejto zásady je, ak máte BMI najmenej 27 a máte obezity-súvisiace poruchy ako je cukrovka, vysoký krvný tlak alebo metabolického syndrómu. Môžete spočítať váš BMI vydelením vaša hmotnosť v kilogramoch druhou mocninou výšky v metroch.

Vzhľadom na tieto riziká a výhody použitia potlačenie chuti do jedla, možno budete chcieť myslieť dvakrát o kúpe a pomocou nich. Ak naozaj chcete schudnúť pomocou potláčajúcich chuť k jedlu, diskutovať so svojím lekárom.

Kliknite tu pre zobrazenie naše najnovšie chudnutie pilulku zľava ponuky