» » Použití Potlačení Chuti K Jídlu

Použití Potlačení Chuti K Jídlu

Mnoho lidí najít dieta tvrdý jako většina Diet jsou k omezení na množství kalorií, které mohou být konzumovány každý den nebo druhy potravin, které mohou být konzumovány. Vzhledem k tomu, že tyto diety může být tak nahlédli, je nevyhnutelně že lidé postiženi jejich touhy a nedokáží držet jejich stravě.

Jeden způsob, jak obejít tyto toužení je zvážit použití potlačení chuti k jídlu. Tyto jsou k dispozici jako předpis a PRODEJNÉ přípravky a pomůže vám řídit chutě a doufejme, že zhubnout. Existuje několik způsobů, které chuť k jídlu by mohli pomoci zhubnout.

Některé potlačující chuť k práci tím, že vaše tělo věří, že jsou plné, bez ohledu na to, když jste skutečně snědli a tak tlumí chuť k jídlu. Proto jste ochotni jíst méně než obvykle.

Některé chuť k jídlu také pomoci zvýšit váš metabolismus a spalování kalorií, což znamená, že můžete nadále využívat potraviny, které se vám líbí, zatímco stále hubnutí. Tato výhoda je zvláště užitečné při povolení dieter se držet jejich strava jako nejsou museli omezit ze své stravy určitých potravin.

Další výhodou použití potlačení chuti k jídlu je, že časem vaše tělo má zvykli jíst velké množství potravin. Potlačení chuti k jídlu, mohou pomoci snížit fyzické množství jídla jíst každý den a tak je tedy pravděpodobnější, že si žaludek se vrátí do své normální velikosti a prostě nebudete vyžadovat jak mnoho potravin se cítit spokojen i po ukončení práce se chuť k jídlu.

Většina lidí zjistit, že nemusí brát chuť k jídlu navždy, obvykle několik týdnů nebo měsíců jsou dost pomoci dieter překonat počáteční tlak chutě a začít vrátit své tělo do normálu, tak není nutné jíst tolik, aby se cítili jako spokojený. Potlačení chuti k jídlu může pomoci k dosažení vašeho cíle váhu.

Klepnutím sem zobrazíte naše nejnovější hubnutí pilulku slevy nabízí

Rizika a přínosy použití potlačení chuti k jídlu

Potlačení chuti k jídlu jsou léky, jejichž cílem je snížit chuť k jídlu a s cílem zabránit absorpci součástí potravin, které by mohly vést k obezitě. Tyto léky mohou být přírodní nebo syntetické. Nejoblíbenější potlačující chuť k jídlu jsou odvozeny z rostliny hoodia. Další přírodní chuť k jídlu jsou směsi rostlinných složek, jako je zelený čaj a mořské řasy. Syntetické drogy, které slouží jako potlačení chuti k jídlu patří, mazindol, phentermine, benzphetamine a diethylpropion.

Když se zeptáte na předpis pro některý z těchto léků, lékař by měl posoudit, zda máte některý z následujících podmínek: těhotenství, kojení, alergie, diabetes, hypertenze, renální selhání, srdeční choroby, záchvaty nebo epilepsie, Glaukom, Hypertyreóza (hyperaktivní štítné žlázy), nebo historie nebo současný příjem alkoholu nebo drog. Tyto podmínky by mohl změnit způsob, jak vaše tělo vylučuje lék a náchylnost vedlejší účinky.

Klepnutím sem zobrazíte naše nejnovější hubnutí pilulku slevy nabízí

Rizika používání potlačení chuti k jídlu

Hlavní rizika při potlačení chuti k jídlu, jsou jejich vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že se podobají nelegální drogy zvané amfetaminy z hlediska chemické struktury, jejich vedlejší účinky jsou také podobné. Potlačení chuti k jídlu může způsobit nervozitu, bušení srdce (rychlý tlukot srdce), třes (třes rukou), neklid, vysoký krevní tlak a nespavost. Ostatní nežádoucí účinky patří pocení, nadměrná žízeň a zácpa. Paradoxně i když chuť k jídlu může způsobit nespavost, mohou také způsobit ospalost.

Pokud jsou užívány bez lékařského předpisu, tyto léky by mohl zvýšit riziko toxicity. Toxické hladiny kvůli Předávkování může vést k záměně, křeče nebo zabavení, halucinace a nejhorší, kóma (ztráta vědomí, kde vás nemohl být probuzen i v případě, že jsou vystaveny na bolestivý podnět).

Klepnutím sem zobrazíte naše nejnovější hubnutí pilulku slevy nabízí

Výhody použití potlačení chuti k jídlu

Food and Drug Administration (FDA) schválil použití mnoha chuť k jídlu. Pokud existují rizika spojená s použitím je, proč byly tyto léky schváleny? Zdůvodnění v používání potlačení chuti k jídlu spočívá v tom, že mohou pomoci při hubnutí. To je velmi důležité dnes proto obezity již bylo označeno globální epidemii. Výzkum probíhá na potlačení chuti k jídlu prokázaly, že pokud budete postupovat lékař recepty, můžete ztratit celých pět až deset procent tělesné hmotnosti.

Například pokud vážíte 150 lb, můžete přijít asi 7,5 až 15 lb s pravidelným příjmem těchto léků současně zachováním zdravého životního stylu. Chuť k jídlu se nedoporučuje Pokud máte body mass index (BMI) pod 30. Výjimkou z tohoto pravidla je, pokud máte BMI nejméně 27 a máte obezity onemocnění jako je cukrovka, vysoký krevní tlak nebo metabolický syndrom. Si můžete spočítat váš BMI vydělením svoji váhu v kilogramech na náměstí z výšky v metrech.

Vzhledem k tato rizika a přínosy použití potlačení chuti k jídlu, možná budete chtít myslet dvakrát o nákupu a jejich použití. Pokud chcete opravdu zhubnout pomocí chuť k jídlu, prodiskutujte se svým lékařem.

Klepnutím sem zobrazíte naše nejnovější hubnutí pilulku slevy nabízí