» » Phentermine Vedľajšie účinky

Phentermine Vedľajšie účinky

Niektoré vedľajšie účinky phentermine nemusí byť hlásené. Vždy konzultovať svojho lekára alebo zdravotnej starostlivosti špecialista pre lekársku pomoc. Tiež vám môžu hlásiť nežiaduce účinky FDA.

Phentermine: pre spotrebiteľa

Phentermine Vedľajšie účinkyPlatí pre phentermine: orálna kapsula, ústne tabliet, ústne tablet rozpadá

Získajte núdzové lekársku pomoc, ak máte niektorý z týchto príznakov alergickej reakcie pričom phentermine: žihľavka; ťažkosti s dýchaním; opuch tváre, pery, jazyk alebo hrdlo.

Okamžite zavolajte svojmu lekárovi, ak máte závažné nežiaduce účinky, ako:

 • pocit krátky dych, aj s mierne námahe;
 • bolesť na hrudníku, pocit, že môže prejsť von;
 • opuchy členkov alebo nôh;
 • búšenie srdcový tep alebo vlajúce vo vašej hrudi;
 • zámeny alebo podráždenosť, neobvyklý myšlienky alebo správanie;
 • pocity extrémneho šťastia alebo smútku; alebo
 • nebezpečne vysokým krvným tlakom (silné bolesti hlavy, rozmazané videnie, hučanie v ušiach, úzkosť, bolesť na hrudníku, dýchavičnosť, nerovnomerné srdcový tep, zabavenie).
Phentermine menej závažné nežiaduce účinky môžu zahŕňať:

 • pocit nepokoja alebo hyperaktívne;
 • bolesť hlavy, závraty, otrasy;
 • problémy so spánkom (insomnia);
 • sucho v ústach alebo nepríjemnú chuť v ústach;
 • hnačka alebo zápcha, podráždený žalúdok; alebo
 • zvýšený alebo znížený záujem o sex, impotencia.
To nie je kompletný zoznam nežiaducich účinkov a iní môžu vyskytnúť. Zavolajte svojho lekára lekársku pomoc o vedľajšie účinky.

Kliknite tu Čítajte viac a skúste Phen375

Phentermine: Pre zdravotnícky personál

Platí pre phentermine: zloženie prášok, orálna kapsula, orálna kapsula rozšírená správa, ústne tabliet, ústne tablet rozpadá

Kardiovaskulárne Kardiovaskulárnych nežiaducich účinkov môže byť spojená s phentermine. Phentermine všeobecne spôsobuje výrazný nárast srdcovej frekvencie. Hypertenzia a arytmie môže byť problematické u náchylných pacientov. Chlopní srdcovou vadou bola hlásená u pacientov užívať phentermine, v kombinácii s fenfluramine alebo dexfenfluramine, ale nie u pacientov užívať phentermine sám. Analýzy dostupných údajov naznačuje, že fenfluramine a dexfenfluramine sú príčinné agentov a oboch drog boli stiahnuté z trhu od 15 septembra 1997.

37-Rok-stará žena bola prijatá do nemocnice po epizóde fibrilácia komôr. Pacient bol liečený pre mierna obezita a užívali, phentermine hydrochlorid, štítnej žľazy (USP) a trichlormethiazid. Jej predchádzajúcej anamnézy bol všedný. To bolo podozrenie, že jeden alebo viac jej liekov prispeli k takmer fatálne arytmie.

Dve kazuistiky opísať pacientov užívajúcich phentermine, (jeden v kombinácii s phendimetrazine), ktorý neskôr vyvinul ischemické cievne ochorenia. Jeden utrpel mozgové myokardu Angiografické dôkazy o vasculopathy zahŕňajúce viacero cievne lôžok. Ostatné pacient vyvinul bolesť hlavy a hemisensory narušenie sedem dní trvania.

Prípad fatálna pľúcna hypertenzia tiež bola hlásená v 29-rok-stará žena 8 mesiacov po použití fenfluramine (z ktorých dexfenfluramine je dextro izomér) a phentermine na iba 23 dní. Histopatologické nálezy pri pitve uviesť závažné pľúcnej hypertenzie. Ona nefajčil a mal žiadnu rodinnú históriu pľúcnej hypertenzie. Žiadne zjavné rizikové faktory iné ako obezita boli prítomné, hoci už existujúce ochorenia bol nie vylúčiť.

Prípad reštriktívne kardiomyopatie kvôli endokardu fibrózy po krátkodobé využívanie fenteramine v kombinácii s phentermine bola hlásená.

Kliknite tu Čítajte viac a skúste Phen375

Nervový systém Phentermine produkuje stimulácia nervového systému, čo môže mať za následok tras, úzkosť, nepokoj, závraty, nespavosť, eufória, dysfória a bolesti hlavy.

Päťdesiat žien s refraktérnym obezity dostal phentermine resinate po dobu 20 týždňov. Tri zlyhania zo štúdia z dôvodu paralyzujúce bolesti hlavy bez významnej zmeny krvného tlaku. Dvoch ďalších pacientov zlyhania kvôli sťažnosti podráždenosť.

Dvojito zaslepenej klinickej štúdii phentermine a fenfluramine zahŕňajúce 81 ľudí s jednoduchým obezita hlásených niekoľko sťažností CNS od pacienti užívajúci phentermine živice počas štúdia (dvadsať šesť sťažností počas prvých 6 týždňov štúdie). Počet sťažností znížená s časom v priebehu štúdia. Iba sedem sťažností CNS účinky boli hlásené na 20 týždňov. Sťažnosti hlási pacientov patrí spánku ťažkosti, nervozita, depresia, únava a zvýšená snívanie.

Phentermine Vedľajšie účinky

Psychiatrické Pri odporúčaných dávkach s niektoré sympathomimetic lieky boli hlásené zriedka psychotické epizódy.

Gastrointestinálne Gastrointestinálne nežiaduce účinky môžu zahŕňať sucho v ústach, nepríjemnú chuť, hnačka a zápcha.

Dermatologickej Sa môže vyskytnúť alergická reakcia vedie k žihľavky.

Endokrinné Endokrinné účinky, ako je impotencia a zmeny v libido môže vyskytnúť u pacientov užívať phentermine.

Kliknite tu Čítajte viac a skúste Phen375