» » Phentermine šalutinį Poveikį

Phentermine šalutinį Poveikį

Kai kurie phentermine šalutinį poveikį gali pranešti nereikia. Visada pasitarkite su savo gydytojui ar sveikatos priežiūros specialistą gydytoją. Jūs taip pat gali pranešti šalutinis poveikis FDA.

Phentermine: dėl vartotojų

Phentermine šalutinį PoveikįTaikomas phentermine: žodžiu kapsulė, žodžiu tablet, žodžiu tablet tapti

Gauti greitosios medicinos pagalbos, jei kuri nors iš šių požymių alerginė reakcija atsižvelgiant phentermine: hives; pasunkėjęs kvėpavimas; savo veido, lūpų, liežuvio, ar gerklės patinimas.

Iš karto skambinkite savo gydytojui, jei turite rimtų šalutinis poveikis tokių kaip:

 • jausmas, dusulys, net ir su lengvu krūvio;
 • krūtinės skausmas, kaip jums gali apalpti;
 • patinimas kulkšnių ar kojų;
 • Łomotanie širdies plakimą ar Skraidymas jūsų krūtinės;
 • sumišimas ar irzlumas, neįprastos mintys ar elgesį;
 • jausmus ekstremalios laimės ar liūdesys; ar
 • pavojingai aukštas kraujo spaudimas (stiprus galvos skausmas, neryškus matymas, zvimbimas savo ausis, nerimas, krūtinės skausmas, dusulys kvėpavimas, netolygus širdies plakimą, areštas).
Mažiau sunkus šalutinis poveikis, phentermine gali apimti:

 • jausmas, neramus arba hiperaktyvus;
 • galvos skausmas, galvos svaigimas, drebulys;
 • miego problemos (nemiga);
 • burnos džiūvimas arba nemalonus skonis burnoje;
 • viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, skrandžio veiklos sutrikimas; ar
 • padidėjo arba sumažėjo susidomėjimą seksu, impotencija.
Tai nėra pilnas sąrašas šalutinio poveikio ir kiti gali atsirasti. Kreipkitės į gydytoją, gydytoją apie šalutinį poveikį.

Spauskite čia norėdami skaityti daugiau ir bandykite Phen375

Phentermine: Dėl sveikatos priežiūros specialistų

Taikomas phentermine: sudėties milteliai, žodžiu kapsulė, žodžiu kapsulė pratęstas spaudai, žodžiu tablet, žodžiu tablet tapti

Širdies ir kraujagyslių Širdies ir kraujagyslių neigiamas poveikis gali būti susijęs su phentermine. Phentermine paprastai sukelia gerokai pakyla Pulsas. Hipertenzija ir ritmo sutrikimai gali būti problemiškas imlių pacientams. Širdies vožtuvų ligomis buvo pranešta apie pacientams, vartojantiems phentermine kartu su fenfluramine ar dexfenfluramine, o ne pacientai, vartojantys phentermine atskirai. Turimų duomenų analizė rodo, kad fenfluramine ir dexfenfluramine yra sukėlėjus, ir abiejų vaistų buvo pašalinti iš rinkos nuo 1997 m. rugsėjo 15.

37 Metų moteris buvo paguldyta į ligoninę po epizodas iš skilvelių virpėjimas. Pacientas buvo gydomas vidutinio sunkumo nutukimo ir buvo atsižvelgiant phentermine hidrochloridas, skydliaukės (USP) ir trichlormetiazidas. Savo ankstesniψ medicinos istorijoje buvo niekuo neišsiskiriantys. Buvo įtariama, kad vienas ar daugiau iš savo vaistus prisidėjo prie beveik mirtinų aritmija.

Du atveju ataskaitose apibϋdinama pacientai naudojant phentermine (vienas kartu su phendimetrazine), kurie vėliau sukūrė išeminio galvos smegenų kraujagyslių liga. Vienas patyrė smegenų infarktą su Angiografinių vasculopathy su daug kraujagyslių lovos. Kitas pacientas išsivysčiusių galvos skausmas ir hemisensory trikdžių septynių dienų trukmės.

Mirtiną plaučių hipertenzijos atveju taip pat buvo pranešta apie moters 29 metų 8 mėnesių fenfluramine (iš kurių dexfenfluramine yra dextro izomeras) ir phentermine naudojant tik 23 dienas. Histopatologiniai duomenys po autopsijos nurodė sunkus plaučių hipertenzija. Ji padarė ne rūkyti ir nebuvo šeimos plaučių hipertenzija. Nėra akivaizdus rizikos veiksniai išskyrus nutukimo dalyvavo, nors esamos ligos buvo ne atmesti.

Dėl ribojančių kardiomiopatija dėl endocardial fibrozė po trumpą laiką, fenteramine kartu su phentermine buvo pateiktos.

Spauskite čia norėdami skaityti daugiau ir bandykite Phen375

Nervų sistemos Phentermine gamina nervų sistemos stimuliacija, kurių gali atsirasti drebulys, nerimas, nerimas, galvos svaigimas, nemiga, euforija, Disforija ir galvos skausmas.

Penkiasdešimt moterų su ugniai nutukimo gavo phentermine resinate 20 savaičių laikotarpiui. Trys nevykdė tyrimo metu dėl sukelti galvos skausmą be didelių pokyčių kraujospūdis. Dvi papildomos pacientų neįvykdymo dėl skundų, dirglumas.

Dvigubai aklo klinikinio tyrimo phentermine ir fenfluramine su 81 ώmonλs su paprasta nutukimo apie keletą CNS skundus pacientams, vartojantiems phentermine dervos (dvidešimt šeši skundų per pirmąsias 6 savaites tyrimas) tyrimo metu. Skundų skaičius sumažėjo laiko per tyrimą. Tik septyni skundų CNS poveikį buvo teikiami 20 savaičių. Skundai apie pacientų yra miego sunkumų, nervingumas, depresija, nuovargis ir padidėjęs sapnai.

Phentermine šalutinį Poveikį

Psichikos Retai psichozės atvejų užregistruota rekomenduojamas dozes kai kurių simpatomimetiniai vaistų;

Virškinimo trakto Virškinimo trakto nepageidaujamas poveikis gali būti sausumas burnos, nemalonaus skonio, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas.

Odos Todėl dilgėlinė alerginė reakcija gali pasireikšti.

Endokrininės Endokrininio poveikio impotencija ir, lytinio potraukio pokyčiai gali atsirasti pacientams, vartojantiems phentermine.

Spauskite čia norėdami skaityti daugiau ir bandykite Phen375