» » Phentermine Hakkında Bilgi

Phentermine Hakkında Bilgi

Phentermine nedir?

Phentermine Hakkında BilgiPhentermine bir amfetamin için benzer bir uyarıcı olduğunu. Phentermine, merkezi sinir sistemini etkileyen bir iştah bastırıcı olduğu.

Phentermine obezite (aşırı kilolu) kişilerde yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve şeker hastalığı gibi risk faktörleri ile tedavi diyet ve egzersiz ile birlikte kullanılır.

Phentermine, bu ilaç kılavuzda yer almayan diğer amaçlar için de kullanılabilir.

Phentermine hakkında önemli bilgiler

Phentermine kullanmayın haveused bir mao inhibitörü furazolidone (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), selejilin (Eldepryl, incluyen, Zelapar), ya da tranylcypromine (Parnate) son 14 gün. Tehlikeli uyuşturucu etkileşim, ciddi yan etkileri için önde gelen oluşabilir.

Phentermine birlikte fenfluramine (Fen-f) veya dexfenfluramine (Redux) gibi diğer diyet ilaçları alarak, pulmoner hipertansiyon denilen bir nadir ölümcül akciğer bozukluğu neden olabilir. Phentermine doktor tavsiyesi olmadan başka bir diyet ilaçlar almayın.

Phentermine, düşünce ya da tepkiler zarar. Eğer sürücü veya uyarı gerektirir her şeyi dikkatli olun. Alkol bu ilaç bazı yan etkilerini artırabilir.

Eğer kilolu iseniz bile gebelik sırasında kilo kaybı bir doğmamış bebeğin zarar verebilir. Eğer hamile iseniz phentermine kullanmayın.

Phentermine diyet, egzersiz ve kilo kontrolü de içerebilir tedavi tam bir program sadece bir parçasıdır. İzleyin, ilaç, diyet ve egzersiz rutinleri çok yakından.

Phentermine alışkanlık yapan olabilir ve sadece bunun için reçete kişi tarafından kullanılmalıdır. Phentermine, özellikle uyuşturucu kullanımı veya bağımlılığı öyküsü olan kimse başka biriyle paylaşmak asla. Her yeni şişe kullanılan ilaç miktarını izler. Phentermine bir ilaç kötüye ve kimse yanlış ya da reçetesiz ilaç kullanıyorsa, bilmeniz gerekir. Phentermine aniden kullanarak bitmiyor, ya da sen-ebil-si olmak nahoş yoksunluk belirtileri. Bu ilaç kullanmayı yoksunluk belirtileri önlemek konusunda doktorunuza danışın.

Resmi sitesinden Phen375 satın almak için tıklayınız

Önce alarak phentermine

Yapmak değil kullanma phentermine furazolidone (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil) rasagiline Azilect gibi bir mao inhibitörü kullandıysanız), selejilin (Eldepryl, incluyen, Zelapar), ya da tranylcypromine (Parnate) son 14 gün. Tehlikeli uyuşturucu etkileşim, ciddi yan etkileri için önde gelen oluşabilir.

Phentermine birlikte fenfluramine (Fen-f) veya dexfenfluramine (Redux) gibi diğer diyet ilaçları alarak, pulmoner hipertansiyon denilen bir nadir ölümcül akciğer bozukluğu neden olabilir. Tbis Tıp doktorunuzun tavsiyesi olmadan başka bir diyet ilaçlar almayın.

Phentermine için Alerjik olduğunuz ya da eğer sen-si olmak almamalıdır:

 • (koroner arter hastalığı, kalp ritim problemleri, konjestif kalp yetmezliği, pulmoner hipertansiyon); kalp hastalığı öyküsü
 • ciddi ya da kontrolsüz yüksek kan basıncı;
 • aşırı aktif tiroid;
 • Glokom;
 • hamile ya da emziren iseniz;
 • heyecanlı bir durumda iseniz;
 • uyuşturucu ya da alkol bağımlılığı öyküsü varsa; veya
 • diğer diyet hapları, amfetamin, uyarıcı veya soğuk ilaç alerjisi varsa.
Sen-ebilmek almak güvenlikte-e doğru phentermine emin olmak için bu diğer koşullardan biri varsa doktorunuza söyleyin:

 • yüksek tansiyon;
 • diyabet;
 • böbrek hastalığı; veya
 • bir tiroid bozukluğu.
Eğer kilolu iseniz bile fda Gebelik kategorisi x. kilo kaybı, Hamilelik sırasında bir doğmamış bebeğin zarar verebilir. Eğer hamile iseniz phentermine kullanmayın. Phentermine, anne sütü geçebilir ve bir bakım Bebek zarar verebilir. Phentermine çekerken besleme değil. 16 Yaşından küçük bir çocuğa bu ilaç vermeyin.

Phentermine alışkanlık yapan olabilir ve sadece bunun için reçete kişi tarafından kullanılmalıdır. Bu ilaç, uyuşturucu kullanımı veya bağımlılığı öyküsü özellikle biriyle başka biriyle paylaşmak asla. İlaç, nerede diğerleri cant'almak o için bir yerde tutun.

Resmi sitesinden Phen375 satın almak için tıklayınız

Phentermine ne almalıyım?

Tam olarak doktorunuz tarafından reçete phentermine almak. Daha büyük veya daha küçük miktarlarda ya da önerilen daha uzun süre yapmayız. Reçete etiketinizde yönergeleri izleyin.

Bazı markalar phentermine karnına, kahvaltıdan önce veya kahvaltıdan sonra 2 saat içinde alınmalıdır.

Suprenza tablet dağılmakta, veya gıda olmadan alınabilir.

Kuru eller, Suprenza tablet Tıp şişe kaldırmak ve tablet ağzına yerleştirin. Hemen çözülmeye başlayacak. Tablet yutmak değil tüm. Ağzınızda çiğneme olmadan çözülür sağlar.

Uyku sorunları önlemek için en geç 18: 00: 00 günün erken saatlerinde bu ilaç almak.

Açlık artırılmışsa ya da ilaç düzgün çalışmıyor yoksa düşünüyorsanız, doktorunuzla konuşun. Daha fazla bu ilaçların daha etkili yapmaz ve ciddi, yaşamı tehdit eden yan etkilere neden olabilir.

Phentermine, sadece bir kaç hafta gibi kısa bir süre için alınmalıdır.

Phentermine aniden alarak bitmiyor, ya da sen-ebil-si olmak nahoş yoksunluk belirtileri. Phentermine kullanmayı yoksunluk belirtileri önlemek konusunda doktorunuza danışın.

Nem ve sıcaklık oda sıcaklığında saklayın.

Her yeni şişe kullanılan ilaç miktarını izler. Phentermine bir ilaç kötüye ve kimse yanlış ya da reçetesiz ilaç kullanıyorsa, bilmeniz gerekir.

Resmi sitesinden Phen375 satın almak için tıklayınız

Ne olur, bir doz özlüyorum?

Hatırladığın en kısa sürede, kaçırılan doz alın. Neredeyse, bir sonraki zamanlanmış doz zamanı cevapsız doz atlayın. Kaçırılan doz kadar yapmak için ilave ilaç almayın.

Ben aşırı doz ne olur?

Acil tıbbi yardım isteyin ya da zehir yardım hattını arayın. Phentermine aşırı dozda öldürücü olabilir.

Aşırı doz belirtileri, karışıklık, halüsinasyonlar, panik, duygu düşman ya da saldırgan, bulantı, kusma, ishal, mide krampları, düzensiz kalp atışı, Hızlı solunum, aşırı aktif bir refleksleri, karışıklık, nöbet (konvülsiyonlar), hafif başlı veya bayılma hissi içerebilir.

Ne ben bir alarak phentermine kaçınmak gerekir?

Alkol bu ilaç bazı yan etkilerini artırabilir. Phentermine, düşünce ya da tepkiler zarar. Eğer sürücü veya uyarı gerektirir her şeyi dikkatli olun.

Phentermine yan etkileri

Phentermine Alerjik bir reaksiyon bu işaretlerin herhangi acil tıbbi yardım alın: hives; zorluk nefes; senin yüz, dudaklar, dil ya da boğaz şişmesi. Eğer sen-si olmak ciddi bir yan etki gibi hemen doktorunuzu arayın:

 • nefes, hatta hafif efor ile kısa bir duygu;
 • göğüs ağrısı, sizin gibi duygu geçmek olabilir;
 • senin ayak bilekleri veya ayaklarda şişme;
 • sinyal vurma ya da göğüs içinde çırpınan;
 • karışıklık, çabuk kızma, sıradışı düşünce veya davranışları;
 • aşırı mutluluk ya da üzüntü duygusu; veya
 • tehlikeli yüksek tansiyon (şiddetli baş ağrısı, bulanık görme, uğultu, kulaklar, anksiyete, göğüs ağrısı, nefes, düzensiz sinyal, nöbet darlığı).
Daha az ciddi phentermine yan etkileri şunlardır:

 • huzursuz ya da hiperaktif bir duygu;
 • baş ağrısı, baş dönmesi, titreme;
 • uyku sorunları (uykusuzluk);
 • ağız veya ağzınızda kötü bir tat;
 • ishal veya kabızlık, mide; veya
 • seks, iktidarsızlık artan ya da azalan ilgi.
Bu yan etkileri tam bir listesi değildir ve diğerleri oluşabilir. Yan etkileri hakkında tıbbi yardım için doktorunuzu aramalısınız.

Resmi sitesinden Phen375 satın almak için tıklayınız

Phentermine dozaj bilgileri

Kilo kaybı için normal Yetişkin Phentermine dozu:

İlk doz: 8 mg sözlü olarak günde 3 defa yemeklerden 30 dakika önce.

Alternatif olarak, phentermine hydrochloride ve reçine phentermine 15-37.5 mg bir tek doz sözlü olarak günde iki kez kahvaltı öncesi ya da çekilmeden önce 10-14 saat verilebilir.

Kilo kaybı için her zamanki Pediatrik Phentermine dozu:

Çocuk > 12 yıl:

İlk doz: 8 mg sözlü olarak günde 3 defa yemeklerden 30 dakika önce.

Alternatif olarak, phentermine hydrochloride ve reçine phentermine 15-37.5 mg bir tek doz sözlü olarak günde iki kez kahvaltı öncesi ya da çekilmeden önce 10-14 saat verilebilir.

Phentermine Hakkında Bilgi

Ne diğer ilaçlar phentermine etkiler mi?

Tüm diğer ilaçlar, özellikle kullandığınız doktorunuza söyleyin:

 • insülin ya da oral diyabet ilaç;
 • bazı tansiyon ilaçları, Doksazosin (Cardura), prazosin (Minipress) veya terazosin (Hytrin); veya
 • bir antidepresan sitalopram (Celexa), fluoksetin (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroksetin (Paxil), sertralin (Zoloft) ve diğerleri gibi.
Bu liste tam değildir ve diğer ilaçlar phentermine ile etkileşime girebilir. Kullandığınız tüm ilaçlar hakkında doktorunuza söyleyin. Bu reçete, tezgah, vitamin ve bitkisel ürünleri içerir. Yeni bir ilaç, doktor söylemeden başlatmayın.

Resmi sitesinden Phen375 satın almak için tıklayınız