» » Phentermine Blakusparādības

Phentermine Blakusparādības

Phentermine blakusparādības dažas var nav ziņots. Vienmēr konsultēties savu ārstu vai veselības aprūpes speciālistu medicīnisko palīdzību. Blakusparādības var būt pakļauts arī FDA.

Phentermine: par patērētāju

Phentermine BlakusparādībasAttiecas uz phentermine: mutvārdu kapsula, tabletes Iekšķīgai mutvārdu planšetdatora disintegrating

Iegūt ārkārtas medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šīs pazīmes alerģiskas reakcijas, vienlaikus ņemot phentermine: hives; grūti elpot; sejas, lūpu, mēles vai kakla tūska.

Uzreiz sazinieties ar ārstu, ja jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram:

 • sajūta trūkst elpas, pat ar mērenas slodzes;
 • sāpes krūtīs, sajūta, piemēram, jūs varētu iet
 • pietūkums, potīšu vai kājām;
 • sirdsklauves, sirdsdarbību vai lidinājās tiem krūtīs;
 • neskaidrību vai aizkaitināmība, neparastas domas vai uzvedība;
 • jūtas galēju laime un skumjas; vai
 • bīstami augsts asinsspiediens (smagas galvassāpes, neskaidra redze, buzzing jūsu ausīm, trauksme, sāpes krūtīs, elpas trūkums elpu, nevienmērīga sirdsdarbību, arests).
Phentermine mazāk nopietnas blakusparādības var būt:

 • sajūta nemierīgs vai hiperaktīvu;
 • galvassāpes, reibonis, tremors;
 • miega traucējumi (bezmiegs);
 • sausa mute vai nepatīkama garša mutē;
 • caureja vai aizcietējums, kuņģa darbības traucējumi; vai
 • palielināta vai samazināta interesi par seksu, impotenci.
Šis nav pilnīgs saraksts ar blakusparādības, un citi var rasties. Sazinieties ar ārstu medicīniskās konsultācijas par blakusparādībām.

Uzklikšķināt šeit, lai uzzinātu vairāk un mēģiniet Phen375

Phentermine: Veselības aprūpes profesionāļiem

Attiecas uz phentermine: pārsvarā pulveris Iekšķīgai kapsulas, kapsulas iekšķīgai pagarināt atlaist, mutvārdu tablete, mutvārdu planšetdatora disintegrating

Sirds un asinsvadu Asinsvadu nelabvēlīgas sekas var būt saistīti ar phentermine. Phentermine parasti izraisa ievērojamu pieaugumu sirdsdarbība. Hipertensiju un aritmijas var būt problemātiska, uzņēmīgi pacienti. Vārstuļu sirds slimība ir ziņots pacientiem kombinācijā ar fenfluramine vai dexfenfluramine, bet ne pacientiem, phentermine, atsevišķi ņemot, ņemot phentermine. Pieejamo datu analīze liecina, ka fenfluramine un dexfenfluramine ir cēloņu un seku aģenti, un abas narkotikas jau ir izņemtas no tirgus, sākot ar 1997. gada 15 septembris.

37 Gadus veca sieviete tika uzņemts slimnīcā pēc epizode ventrikulārā mirdzēšana. Pacientam bija ārstē vidēji aptaukošanās un ņemot phentermine hidrohlorīds, vairogdziedzera (USP) un trihlormetiazīds. Viņas iepriekšējā medicīniskā vēsture bijusi nemanāma. Bija aizdomas, ka viens vai vairāki no viņas medikamentus veicināja gandrīz letālas aritmijas.

Divu lietu ziņojumi raksturo, izmantojot phentermine (viens kopā ar phendimetrazine) pacientiem, kuriem vēlāk attīstīta išēmisku cerebrovaskulārā slimība. Viens cieta smadzeņu infarkts angiogrāfijas vasculopathy, iesaistot vairākas vaskulārā gultu pierādījumus. Citu pacientu izstrādājis galvassāpes un hemisensory traucējumu ilgumu septiņu dienu laikā.

Saslimšanas gadījumu ar nāvējošu plaušu hipertensija ziņots arī 29 gadus vecu sievu, 8 mēnešus pēc fenfluramine (no kuriem dexfenfluramine ir dextro izomērs) un phentermine izmantošanai tikai 23 dienas. Histopatoloģiskās konstatācijas, pēc autopsijas norādīja smaga plaušu hipertensija. Viņa tomēr nav dūmu un nebija neviena ģimenes anamnēzē ir plaušu hipertensija. Nav skaidrs riska faktori, kas nav aptaukošanās bija klāt, lai gan iepriekšējie slimību nevar izslēgt iespēju.

Gadījumā ierobežojošs kardiomiopātija dēļ endocardial fibroze pēc īstermiņa izmantošana apvienojumā ar phentermine fenteramine ir ziņots.

Uzklikšķināt šeit, lai uzzinātu vairāk un mēģiniet Phen375

Nervu sistēma Phentermine rada nervu sistēmas stimulāciju, kas var rasties, trīce, trauksme, nemiers, reibonis, bezmiegs, eiforija, dysphoria un galvassāpes.

Piecdesmit sievietes ar ugunsizturīgu aptaukošanās saņēma phentermine resinate 20 nedēļas. Trīs no pētījuma darba nespēju galvassāpes bez būtiskas izmaiņas asins spiediena dēļ nokavēts. Divi papildu pacientiem nokavēts sakarā ar sūdzībām un uzbudināmība.

Dubultmaskētā klīnisko izpēti un phentermine fenfluramine, iesaistot vienkāršs aptaukošanās 81 cilvēki ziņoja vairākas CNS sūdzības no pacientiem, ņemot phentermine sveķi (divdesmit sešas sūdzības pirmo 6 nedēļu laikā pētījuma) pētījuma laikā. Sūdzību skaits samazinās ar laiku pētījuma gaitā. Tikai septiņas sūdzības par CNS ietekme tika ziņots 20 nedēļas. Sūdzību ziņojis pacientiem ir miega problēmas, nervozitāte, depresija, nogurums un palielinātu sapnis.

Phentermine Blakusparādības

Psihiatrijas Reti psihozes epizodes ir ziņots par ieteicamo devu ar dažām simpatomimetiskie zāļu.

Kuņģa-zarnu trakta Kuņģa un zarnu trakta blakusparādības var būt sausums mutē nepatīkamu garšu, caureja un aizcietējums.

Dermatoloģiskas Var rasties alerģiska reakcija izraisa nātreni.

Endokrīnās sistēmas Endokrīnās sistēmas efekti, piemēram, impotence un libido izmaiņas var rasties pacientiem, ņemot phentermine.

Uzklikšķināt šeit, lai uzzinātu vairāk un mēģiniet Phen375