» » Naudojant Apetitas Slopintuvai

Naudojant Apetitas Slopintuvai

Daugelis žmonių rasti dietos kieta kaip dauguma dietų yra ribojantis rūšių maisto produktų, kurie gali būti vartojami ar kiek kalorijų kiekį, kuris gali būti suvartoti kiekvieną dieną. Dėl to, kad šios dietos galima taip apmokėjimo, tai neišvengiamai kad žmonių auka savo potraukį, ir nesugeba laikytis savo dietos.

Vienas iš būdų gauti maždaug šių maisto cravings yra apsvarstyti galimybę naudoti apetitas slopintuvai. Tai kaip recepto ir over-the-counter produktai yra prieinami ir gali padėti kontroliuoti potraukį ir tikimės, kad numesti svorio. Yra keletas būdų, kad apetitas slopintuvai galės padėti jums numesti svorio.

Kai apetitas slopintuvai darbas padaryti jūsų kūno, manau, kad yra pilnas, nepriklausomai nuo to, kada iš tikrųjų valgyti ir tokiu būdu amortizuojanti apetitą. Jūs esate labiau linkę valgyti mažiau nei įprastai.

Kai kurie apetitas slopintuvai, taip pat padėti padidinti jūsų metabolizmą ir deginti kalorijas, reiškia, jūs galite toliau naudotis maisto produktų, kad jums patinka, o dar prarasti svorio. Ši išmoka yra labai naudinga leisti laikytis savo mitybą, nes jie neturi riboti jų mitybą dieter tam tikruose maisto produktuose.

Kitas privalumas naudojant apetitas slopintuvai, kad laikui bėgant jūsų organizmas tampa naudojosi valgyti daug maisto. Apetitas slopintuvai gali padėti sumažinti fizinį maisto valgyti kiekvieną dieną, ir taip ji yra todėl labiau tikėtina, kad jūs skrandžio sugrįš į įprastą jos dydį, ir jūs tiesiog neprireiks, nes daug maisto jaustis patenkintas net tada, kai baigsite, naudojant apetitas slopintuvai.

Dauguma žmonių mano, kad jie neturi būti amžinai apetitas slopintuvai, paprastai pakanka, kad padėtų įveikti potraukį pradinis slėgis ir pradėti, grįžti prie normalaus savo kūno, todėl jos nereikia valgyti tiek daug, kad jaustis kaip patenkintas dieter yra keletą savaičių ar mėnesių. Apetitas slopintuvai gali padėti jums pasiekti savo svorio tikslą.

Spustelėkite čia Norėdami peržiūrėti mūsų naujausius lieknėjimą pigułka nuolaida siūlo

Riziką ir naudą, naudojant apetitas slopintuvai

Apetitas slopintuvai yra vaistų, kuriais siekiama sumažinti apetitą, siekiant užkirsti kelią maisto sudedamųjų dalių, kurios gali sukelti nutukimo absorbcijos. Šie vaistai gali būti natūralaus arba sintetinio. Populiariausių apetitas slopintuvai gaunami iš hoodia augalai. Kitas fizinis apetitas slopintuvai yra mišiniai augalų sudedamųjų dalių, pvz., Žalioji arbata ir jūros dumbliais. Sintetinių narkotikų, kurie tarnauja kaip apetito slopintuvai įtraukti mazindol, phentermine, benzphetamine ir diethylpropion.

Jei paprašys recepto už bet kurį iš šių vaistų, gydytojas turėtų įvertinti, neatsižvelgiant į tai, ar kuri nors iš šių sąlygų: nėštumo, žindymo, alergijos, diabetas, hipertenzija, inkstų liga, širdies liga, traukuliai ar epilepsija, glaukoma, hipertirozės (hiperaktyvios skydliaukės), arba istorija ar dabartinis suvartojamų alkoholio ar narkotikų. Šios sąlygos gali pakeisti, kaip jūsų kūnas pašalina narkotikų ir jūs sąlygoti šalutinis poveikis.

Spustelėkite čia Norėdami peržiūrėti mūsų naujausius lieknėjimą pigułka nuolaida siūlo

Rizika, atsirandanti naudojant apetitas slopintuvai

Pagrindinis pavojus atsižvelgiant apetitas slopintuvai yra jų šalutinis poveikis. Nes jie yra panašūs į nelegalių narkotikų vadinamas amfetaminų pagal cheminę struktūrą, jų šalutinis poveikis taip pat yra panašūs. Apetitas slopintuvai gali sukelti nervingumas, širdies plakimas (Greitas širdies plakimas), drebulys (drebulys, rankų), neramumas, aukštas kraujo spaudimas ir nemiga. Kitas nepageidaujamas poveikis yra prakaitavimas, troškulys ir vidurių užkietėjimas. Ironiška, nors apetitas slopintuvai gali sukelti nemiga, jie taip pat gali sukelti mieguistumą.

Kai be recepto, šie vaistai gali padidinti riziką toksiškumo. Toksiška koncentracijos padidëjimas perdozavimas gali sukelti painiavos, traukuliai arba turto areštas, haliucinacijos ir blogiausia, koma (kuriame jums gali ne būti pažadino net ir tuo atveju, jei yra veikiami skausminga stimulas sąmonės netekimas).

Spustelėkite čia Norėdami peržiūrėti mūsų naujausius lieknėjimą pigułka nuolaida siūlo

Privalumai naudojant apetitas slopintuvai

Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino daugelis apetitas slopintuvai naudoti. Jei yra rizika, naudojimas, kodėl buvo patvirtinti šie vaistai? Apetitas slopintuvai naudojimo pagrįstumo yra tai, kad jie gali padėti numesti svorio. Tai labai svarbi šiandien, nes Nutukimas jau buvo pažymėtas pasauline epidemija. Mokslinių tyrimų padaryti dėl apetitas slopintuvai parodė, kad jei jums laikytis gydytojo nurodymų, galite prarasti daugiau kaip 5 iki 10 procentų savo kūno svorio.

Pavyzdžiui, jei sveriate 150 LB, galima prarasti apie 7,5-15 LB su reguliariai vartojant šių vaistų tuo pat metu išlaikant sveiką gyvenimo būdą. Apetitas slopintuvai nerekomenduojama jei kūno masės indeksas (KMI) žemiau 30. Šio principo išimtis yra, jei turite ne mažiau kaip 27 KMI ir turite nutukimu susijusių sutrikimų, kaip diabetas, aukštas kraujo spaudimas ar metabolinis sindromas. Savo KMI galite apskaičiuoti savo svorį kilogramais padalinus savo ūgio metrais kvadratu.

Atsižvelgiant į šių riziką ir naudą, naudojant apetitas slopintuvai, galite galvoti apie pirkimo ir juos naudojant. Jei tikrai norite sublogti naudojant apetitas suppressant, aptarti su savo gydytoju.

Spustelėkite čia Norėdami peržiūrėti mūsų naujausius lieknėjimą pigułka nuolaida siūlo