» » Natūralus Gydymas Artritas

Natūralus Gydymas Artritas

Natūralus Gydymas ArtritasNepaisant naujas ir veiksmingas gydymas, daug artritu sergantiems pacientams gyventi su lėtinio skausmo ir negalios. Kai kurie žmonės kreipiasi į Žolinių vaistų ir kitų "gamtos" gynimo įsitikinę, kad jos būtų veiksmingos ir saugesnis nei įprastinių vaistų. Deja, daugiausia informacijos visuomenei apie šių teisių gynimo būdų spaudoje ir internete yra klaidinantis.

Jis nėra pagrįstas mokslinių įrodymų, reikalingų maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtinimo įprastinių vaistų kokybę. Šiame pacientų informaciniame biuletenyje tikslas teikti objektyvią, patikimą informaciją, kad jūs galite daryti kompetentingus sprendimus, ir kad jūs aptarti su savo gydytoju, naudą ir gamtos gynimo.

Trumpi faktai

  • Veikliųjų sudedamųjų dalių vaistažolių yra cheminių medžiagų, kurios yra panašios į tradicinių vaistų. Nėra mokslinio pagrindo, kad "natūralus" vaistų yra švelnesnis ir saugiau nei įprastinių vaistų reikalavimo. Daugelis tradicinių herbals sukelti pavojinga ir net mirtina, šalutinis poveikis.
  • Vaistažolių nereglamentuoja kaip narkotikų FDA. Jų sudėtis yra kintama ir jos gali būti užterštos receptinių vaistų arba toksiškų metalų.
  • Nėra jokių žolinių vaistų kurių sveikatos reikalavimai yra palaikoma garso moksliniais įrodymais.
Spauskite čia pirkti Provailen iš oficialios svetainės

Tiesa apie "natūralus" teisės gynimo priemonės

Kas yra "natūralus" medicina ir kuo ji skiriasi nuo recepto ir per counter (OTC) vaistai? Vaistų yra cheminių medžiagų, kurios pakeisti organizmo funkcijų, pavyzdžiui, sumažinti kraujo spaudimą ir cukraus kiekį kraujyje. Šios cheminės medžiagos gali sukelti naudingas arba žalingas poveikis. Receptą ir OTC vaistus yra išgrynintas cheminių medžiagų, kurių ingredientai, naudą ir galimą šalutinį poveikį buvo tiriamas plačiai.

Žolinių vaistų yra augalų ekstraktų, kuriuose yra daug cheminių medžiagų, kurių veikla yra nežinoma. Tai jau nebe “ gamtos ” nuryti augalų cheminių medžiagų nei į nuryti vieną cheminės medžiagos mišinys: narkotikų yra narkotikas. Tiesą sakant, nėra mokslinio pagrindo, reklamos teiginiai kad gamtos gynimo yra švelnesnis ir saugiau nei įprastinių vaistų.

Natūralus Gydymas Artritas

Placebo poveikis: kaip mes žinome, jeigu vaistai yra veiksmingi?

Per pastaruosius 50 metų buvo išbandyta visų naujų vaistų nustatyti, ar jie teikia naudos ne tik placebo efektas. Placebo yra medžiagos ar tvarka, kuri neturi jokios konkrečios veiklos. Pvz., nustatant naujas vaistai artritas yra jos gebėjimas sumažinti skausmą, dalis šių žmonių į teismą negauna tabletes ar kapsulę, kuri yra identiška į vaistus, bet yra be veikliųjų medžiagų.

Apie 30-40 % žmonių, kurie gauna placebą pranešimas iš pažymėti jų ligos simptomai pagerinti. Nauda atsiranda pasitikėjimas gydytojas, kuris administruoja vaistus ir reljefo lūkesčius. Daugelis vaistų, kurie buvo manoma, kad būti veiksmingas prieš placebo kontroliuojamų tyrimų metu buvo nustatyta vėliau, kad jokios konkrečios naudos.

Spauskite čia pirkti Provailen iš oficialios svetainės

Kokie yra skirtumai tarp "gamtos" ir tradicinių (receptą ir OTC) vaistai?

Nors gamtos ir įprastinių vaistų gali dirbti panašiu būdu, yra svarbių skirtumų tarp jų.

1. Kas reglamentuoja? Receptą ir OTC vaistus reglamentuoja maisto ir vaistų administracija (FDA), Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės agentūra. Iki receptinių vaistų yra prieinamas visuomenei, FDA reikalauja jie bandoma užtikrinti, jie yra saugūs ir tikrai bus naudinga sveikatos būklę jie nukreipti. Augaliniai vaistai gamintojai neprivalo atlikti saugumo tyrimus prieš parduodant “ gamtos ” produktų. Iki 2007 m. gruodžio jie nebuvo net privalo išlaikyti įrašus apie nepageidaujamus reiškinius arba pranešti FDA.

2. Kas yra butelis? Reguliuojamos recepto ir OTC vaistus narkotikų yra išgrynintas junginiai. Tai reiškia, jie yra bandoma nustatyti, kas yra saugios dozės, ir kiekvienos dozės turi būti toks pat kaip kiekviena kita dozė. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą jums priimti aspirino, jūs galite būti tikri tuos pačius medicinos pristatomas į savo kūną. Priešingai, kiekvieną butelį žolių gynimo gali žymiai skirtis nuo kitą butelį pačios priemonės. Be to, tyrimus vyriausybės ir vartotojų organizacijų parodė, kad daugelyje augalinių produktų turinys neatitinka etiketėse išvardytus ingredientus.

Šie ekstraktai gali būti daug pavojingų cheminių medžiagų, įskaitant pesticidų, švino ar gyvsidabrio, bet kuria jų gali turėti įtakos jūsų kūno. Dar labiau nerimą, kai kurių žolių gynimo gamintojai yra recepto ar biržos narkotikų, jų “ gamtos ” preparatai. Tyrimai parodė, kad augalinių produktų gali būti kortizono panašių hormonų, Diuretikai, Viagra, aspirinas ar raminamųjų. Nemažai “ gamtinių gydomųjų žolių ” gynimo artritas buvo nustatyta, kad yra įprastinių artritas vaistų, tokių kaip indocin ir prednizolonas.

3. Ar vaistažoles saugus? Nors kai kurie žmonės mano, kad teisės gynimo priemonės naudojamas šimtmečius turi būti saugūs, mes sužinojome per pastaruosius metus kad daug tradicinių herbals pavojinga ir net mirtina, šalutinis poveikis. Pavyzdžiui, vaistažoles vadinamas birthwort arba snakewort, pagaminti iš Aristolochia ekstraktai, buvo naudojami visame pasaulyje daugiau nei 1000 metų. Dabar mes žinome, kad šie augalai yra Aristolocho rūgštis, medžiagų, kurios gali sukelti inkstų nepakankamumas ir inkstų vėžys. Dar žolinius preparatus, kuriuose yra Aristolocho rūgštis vis dar galima įsigyti mažmeninės prekybos parduotuvėse arba internete.

4. Ar "natūralus" produktus? Gauti patvirtinimą iš FDA teiginiais apie įprastinių vaistų naudą sveikatai turi būti paremiamas kietas placebu kontroliuojamų tyrimų duomenis. Sveikatai teikiama nauda būtų prašoma “ gamtos ” produktų pagrindas – tradicija, ir mažai arba jokio moksliniais duomenimis. Jokių sveikatos teiginiais apie vaistažoles remiasi įrodymą pagal FDA reguliuojamos vaistų kokybę.

Spauskite čia pirkti Provailen iš oficialios svetainės

Vaistažolių artritas

Vaistažolių sąrašą artrito gydymas apima, imbieras, kinų griaustinio Dievas vynuogių, gluosnio žievės ekstraktas, skaistenis, kačių letena ir dilgėlės.

Nors yra įrodymų, kad imbieras ir gluosnio žievės ekstraktas gali sumažinti skausmą, šių teisių gynimo būdų yra chemikalų, kurie yra panašūs į FDA patvirtintas Nesteroidiniai priešuždegiminiai junginiai (NVNU) pavyzdžiui, naproksenu (Aleve) ir ibuprofenas (Advil). NVNU, ar išvalytas arba vaistažolių mišiniai, gali sukelti uždegimą, skrandžio ir žarnų. Be to, jie gali trukdyti kraujo krešėjimą ir sukelti skysčių susilaikymą, sukelia problemas žmonių su aukšto kraujo spaudimo ar širdies nepakankamumas.

Kinų griaustinio Dievas vynuogių taip pat mažina skausmą ir uždegimą, bet ilgalaikio vartojimo gali sukelti silpnina imuninę sistemą ir kaulai (osteoporozės).

Papildai artritas

Natūralus Gydymas ArtritasPapildai taip pat yra parduodami per gydant rheumatologic simptomus. Pacientai turėtų apsvarstyti geriausia turima prieš imdamasi šių produktų informacija.

S-adenosylmethionine (tas pats), natūrali cheminė medžiaga organizme, buvo naudojamas Europoje tam tikrą laiką kaip receptinių vaistų depresija taip pat kaip ir reljefo artritu skausmas ir uždegimas. Yra ne tik antidepresantas veikti reikiamai subjektyvus nuo artrito neaiški, yra kitos sulaikymo priemonės vaidmenį. Kai per burną, pats nėra veiksmingai absorbuoti į organizmą, nei yra visi dideli, well-controlled tyrimai jos veiksmingumą. Be to, šis labai brangus priedas gali sukelti virškinimo sutrikimas taip pat pranešė apie atvejus, ypač sujaudinimas. Kaip ir kitiems nereguliuojama produktams, daug komercinių preparatų pačios nėra narkotikų etiketėje nurodytas kiekis.

Chondroitino sulfatas ir gliukozamino sulfatas papildai yra skatinamas atskirai, arba kartu, pacientams, sergantiems degeneracinės artritas (osteoartrito). Gamintojai moka tyrimai rodo, kad šių produktų gali sumažinti artrito skausmą. Nepriklausomi tyrimai, įskaitant didelių tyrimas National Institutes of Health, moka rasti jokios naudos nei teikia placebo. Neseniai peržiūrėti vyriausybės agentūros, sveikatos tyrimus ir kokybės, Agentūra taip pat nusprendė, kad įrodymų, kad gliukozamino, Chondroitino, arba injekcijos hialurono rūgštis buvo naudingas osteoartrito.

Žuvų taukai , kuriuose yra omega-3 riebalų rūgštys buvo pranešta, kad sumažinti skausmą ir bendras jautrumas pacientams, sergantiems reumatoidiniu artritu. Nauda yra nedidelės ir gali užtrukti keletą mėnesių atvykti. Šalutinis poveikis gali būti virškinimo sutrikimas ir žuvytę kvapas, kvėpavimas. Respondentai, kurie man÷ žuvų taukų papildai reikėtų žinoti, kad kai kurių žuvų taukų papildai gali būti didelis gyvsidabrio arba Vitaminas A, gali būti toksiškos.

Spauskite čia pirkti Provailen iš oficialios svetainės

Akupunktūra

Kaip kuriami Azijos šalyse, daugiau nei prieš 2000 metų, Akupunktūra adatomis, yra įtrauktas į konkrečius punktus išilgai dienovidinių ar kanalai odą. Pasirinktas grupes taškų yra naudojami gydyti įvairių ligų. Tradicinės kinų medicinos Akupunktūra yra dalis išsamią gydymo planą, kuris taip pat gali būti žolelių terapija, dieta ir fiziniais pratimais, bet ji vis dažniau naudojama kaip atskiras gydymo Vakarų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų.

Buvo daug tyrimų apie Akupunktūra naudojimo skausmą sukelia uždegimas (degeneracinės artritas) kelio. Pradžioje bandymų nustatyta, kad pacientai gydomi Akupunktūra patyrė mažiau skausmo nei pacientų, kurie gavo tik įprastinis gydymas. Tačiau pastaraisiais metais tradicines Akupunktūra buvo palyginti įvairių “ sham ” arba netradiciniai Akupunktūra kontrolę, įskaitant įterpimas adatos į ne akupunktūros taškus, ne įterpimo adatas, ir naudoti teleskopiniai adatos, kurie turi būti įtraukti į odą. Tariamo ir tradicinės akupunktūros teikiamos pagalbos skausmas, palyginti su ne gydymo. Tačiau nėra mažai arba jokio skirtumo tarp naudos iš įprastinių arba sham Akupunktūra.

Šių tyrimų interpretacija kad skausmą atsirado placebo poveikį, kuris gali būti sukeltas odos sąlytis su adatomis arba jų įterpimas į atsitiktinių taškų. Osteoartrito kelio skausmas gali būti stiprus, ir gali būti pilnai atleidžiamas iš tradicinių gydymo būdų. Bet geriausia dabartinė faktai rodo, kad Akupunktūra mažina skausmą, nes tai yra neįprastai stiprus placebo, jis yra saugus ir gali būti vertinamas kaip priedas prie įprastų gydymo.

Įsimintini dalykai

  • Dauguma rūšių artritas yra lėtinė ir gali būti nekontroliuoja visiškai įprasti gydymo. Žmonės gali ieškoti papildomos pagalbos iš vaistažolių ir papildų, arba gali naudoti šias medžiagas vietoj įprastinių vaistų.
  • Todėl FDA yra šiuo metu negali reguliuoti vaistažolių ir papildų kokybę, arba patikrinti jų veiksmingumą ir saugą, žolinius preparatus naudoti nerekomenduojama.
  • Akupunktūra yra saugus ir gali suteikti skausmo, kai kuriems pacientams sergantiems osteoartritu, bet atrodo, kad dirbti sukelti placebo efektas.
Natūralus Gydymas Artritas