» » Natūralių Būdų Padidinti Arba Pagerinti Savo Krūtinę

Natūralių Būdų Padidinti Arba Pagerinti Savo Krūtinę

1. Krūties masažas Jei turite mažai ar vidutinio dydžio krūtinėlės, galite padidinti arba pagerinti savo krūtinę tvirtumo ir formos per įvairias gamtos motinos plėtros metodus, pvz., krūties masažas. Ji veikia kaip kūno masažas magija!

Krūties masažas padeda skatinti sveiką krūtų augimą ir palengvinant krūties tonas, be to, kad į krūtinę, lankstus ir įmonės.

Tai vienintelis būdas, kad padeda sukurti fantastinis popiersie. Šis, krūties masažas nėra, formuojant, glass toning ir krūtinės ir taip pat plotas aplink krūtinėlės augimo skatinimą. Krūties masažas faktiškai padėti savo krūtinę daugiau patrauklus ir dar didesnis, ir taip pat yra gražus būdas, žinodama apie savo krūtinę Sveiki ar nesveiki sąlyga. Taip yra todėl, reguliariai masažo savo krūtinę, jums gali sužino apie bet kokį gabalų, arba zonos, kad nurodyti krūties vėžio. Krūties masažas yra taip pat sakė, kad padėtų apsisaugoti nuo krūties vėžio.

Grožio parlors ir masažas parlors, ypač Azijoje, buvo naudojami krūties masažas kaip sveiką forma limfinės drenažo, krūtų augimą. Jis buvo taip pat buvo naudojamas kaip registruoti operacinis terapijos moterims, kurie patyrė krūties chirurgija, mastectomies ar nelaimės zonoje aplink į krūtinę. Tai, nes krūties masažas padeda Lydalo scar audinių ir skatinti audinių atsinaujinimą ir gydymo be suteikti moterims atgal savo moteriškumo, pasitikėjimo ir ramybė, kaip kitų formų kūno masažas.

Pabandykite geriausių gamtos motinos plėtros
2. Žolių krūties plėtra Didelė dalis moterų, kurie užsiima krūties masažas padidinti plenitudo ir patrauklumą savo krūtinę taip pat naudoti specialius žolinių kremai, padėti plėsti, įmonė ir tonas savo krūtinę. Tokiu būdu, vaistažolių krūties plėtra kartu su motinos masažas remonto, žuvo krūtinę arba krūtinėlės, kurie forma.

Vienas populiarus žolinių ingredientas yra pamačiau palmetto. Sėklas taip pat sako, kad padidinti moters estrogeno kiekis. Vaistinė ožragė, laukinių Batatai, sojos, Ženšenis, dandelion ir blessed thistle yra taip pat sako, kad naudinga krūties plėtra ir gerinimas.

Svogūnų taip pat sakė, būtų naudinga, plečiant ar tobulinant į krūtinę. Šviežia svogūno sulčių, sumaišyti su medaus ir ciberžolė miltelių pavidalu sako, kad tai pavyko. Mišinys naudojamas masažo firma Smiltyninė krūtinę ir užkertant kelią krūtinėlės žuvo krūtinę. Po to, kai į krūtinę buvo buvo išmasažuotas su šio mišinio, moteris gali patariama dėvėti liemenėlė visą dieną ir naktį prieš maudymosi kitą dieną.

Daugelis iš šių žolių papildyti produktų galima įsigyti pigułka forma, kuri leidžia jiems ne sunku atsižvelgti į kūno. Taip pat galite gauti juos formoje kapsules, kremai, losjonai, muilas ir aromatinių žvakės.

Tačiau dauguma gydytojų pasakyti, kad motinos dydis nustatomas genetiškai ir gali tik padidinti pratybas. Taigi jie neskatintų naudotis papildų, vaistažolių, dėl to, kad tokie priedai trukdyti įstaigos metabolizmo.

Pabandykite geriausių gamtos motinos plėtros
3. Krūties plėtra tabletes Daug moterų teigia, kad atsižvelgiant kai kurių rūšių tabletes daro jų išaugs krūtinę. Tačiau galima suabejoti, ar motinos dydžio padidėjimas yra laikinas arba nuolatinis. Kai kurie sako, kad krūtinėlės grįžti į savo ankstesnį dydį kai jie nustoti naudoti tabletes. Tačiau, krūtų plėtros tabletes formuotojai reikalauti, kad šias tabletes padidinti į krūtinę vienos ar dviejų colių per tris mėnesius nuo naudojimo. Žolių tabletes yra sakė sudėtyje yra ingredientų, kad dirbti skatinant estrogenų receptorius krūties audinių, visam laikui erdves į krūtinę.

Šias tabletes gamintojai teigia, tabletes skatinti estrogenų ir moters kūno, gamybos estrogenų gaminamas nėštumo metu taip pat. Taigi, į krūtinę būtų padidinti tik, kaip jie būtų nėštumo metu, bet be pieno gamybos.

Yra įspėjimas, tačiau. Manoma, kad kai kurios šias tabletes gali būti pavojingi sveikatai. Vėlgi, nėra jokių garantijų, kad tabletes būtų veiksmingos.

Pabandykite geriausių gamtos motinos plėtros tabletes
4. Krūties plėtra kremai Krūties plėtra kremai yra kartais naudojami kartu su krūtų plėtros tabletes arba savarankiškai naudojamos padidinti dydį ir kietumą krūtinėlės. Krūties plėtra kremai formuotojai teigia, kad jie forma į krūtinę ir pagerinti tonas ir tekstūros odos aplink į krūtinę.

Ingredientus, kurie naudojami atliekant krūties plėtra kremai, įtraukti rūgščių kaip stearic ir askorbo rūgšties, dumblių ekstraktai, Ramunė, levanda, šalavijas, aliejų kaip avokado, jojobų, glicerolis, metylparaben, propilparabenas, fenoksietanolio, sabal, damiana, blessed thistle, kava kava, dandelion šaknis, motherwort ir kitų.

Dauguma krūties plėtra kremai sakė turi tuos pačius ingredientus kaip tabletes ir todėl, daugiausia skirti išlaikyti pasiektas tabletes pakeitimus. Kai kurios moterys, kurie naudojo krūties plėtra kremai teigia, jie gavo išsamesnis krūtinėlės tvirtesnių audinio, kuris maloniai įrašyti juos nuo atliekamas operacijų krūties plėtra ar gerinimo.

Tačiau, skausmo ir į krūtinę sako, kad, kremai šalutinis poveikis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, patartina, kad krūties plėtra ir gerinimas kremai turėtų būti naudojami tik laikinai, ne daugiau kaip 45 iki 90 dienų.

Pabandykite geriausių gamtos motinos plėtros
5. Čiulpti ir Pieszczotliwy į krūtinę konstanta. Tai yra tikrai daugiau mitas, ypač kai kuriose Afrikos visuomenėse. Ji yra tradiciškai tikėjo, kad jei draugas nuolat caresses sucks savo draugei krūtinėlės dažniau nei ne, arba jei moteris yra labai lytiškai aktyvus, jos krūtinę gali linkę išaugs. Kitaip tariant, jei vyras ar miłośnikiem gali naudoti savo lūpų, liežuvio ir rankas ir nuolat dirbti savo moteris krūtinėlės, jie tik gali išaugs. Tačiau šis mitas, kurios yra panašios į motinos masažas pirmiau, dar turi būti moksliškai įrodyta.

6. Sveiką valgyti, gerti ir gyvenimo Krūtinėlės taip pat sakė, pagerinti arba tobulinant moters mityba, gyvenimo būdo, bendra sveikatos ir psichikos Konstitucijos. Kadangi krūtinėlės yra tik riebalų audinių padengtų odos, sveiką gyvenimo ir valgyti be abejo pagerintų krūties audinių ir odos kokybės.

Maisto produktų, kad yra daug vitaminų A, C ir e užtikrinti sveiką odą ir taip palengvinti krūties gerinimo. Geriamojo daug vandens taip pat padeda nuplovimo toksinų iš moters kūno ir gerina savo motinos audinių sąlyga. Be to, maisto produktų, pvz., paprastojo pankolio sėklomis ir pamačiau palmetto hormonų pusiausvyrą moters sistemos pakeitimas, kuri veda į didesnę estrogenų išleidimo. Estrogeno kiekis sukelia šiuose maisto produktuose padidėjimas tokiu būdu skatina augimą, į krūtinę.

Apibendrinant, vienas turi būti labai atsargūs, naudojant bet kurią iš natūraliais metodais krūties plėtra ar patobulinimo, nes nėra jokių garantijų, kad jie bus dirbti. Be to, kai kurie net gali būti pavojingas sveikatai. Dar kartą, ką veikia viena moteris gali neveikti dėl kitos moteris nes įstaiga konstitucijas skiriasi nuo žmogaus žmogui. Taigi jūs turite mokytis savo kūno labai gerai pirma, prieš pasirenkant bet kurį metodą. Taip pat būkite atsargūs su Naciągnięty, labai ar netradiciniai krūties plėtra, pavyzdžiui, vakuuminių siurblių ir Hipnoze metodais. Nors kai kurie sako, jie dirba, jų reikalavimų nepalaiko medicinos mokslo.

Pabandykite geriausių gamtos motinos plėtros