» » Nasıl Antioksidan Diyet Geliştirmek

Nasıl Antioksidan Diyet Geliştirmek

Nasıl Antioksidan Diyet GeliştirmekKilo vermek zor bir süreç olabilir. Bu gerçeği özellikle o karıştırmak geçerli alışkanlıklarınızı değiştirmek ve bazen ile baş etmek zor olabilir yeni bir yaşam tarzı benimsemiş olmasıdır. Yine de, eğer biraz daha kolay ve daha hızlı, vücudun antioksidanlar sağlama gibi işlem yapmak yardımcı olabilir kilo kaybı programı ekleyebilirsiniz bazı şeyler vardır.

Antioksidanlar serbest radikallerin vücuttan çıkarın ve metabolizma ve genel sağlığı geliştirmek için yardımcı olur. Çilek antioksidanların en güçlü doğal kaynaklarından bazılarıdır.

Antioksidanlar nelerdir?

Antioksidan azaltır veya serbest radikallerin yol açtığı zararlardan vücudun hücreleri koruyarak oksidasyon sürecini engelleyen bir maddedir. Serbest radikaller, bir elektron eksik olan kararsız moleküllerdir. Vücudumuz için serbest radikallerin her zaman sunulur.

Bazı dış kaynakları serbest radikallerin radyasyon (örneğin, gelen güneşe maruz kalma veya x-ışınları), ozon ve azot oksit, ağır metaller (yani, cıva, kadmiyum, kurşun), duman, alkol, doymuş yağ ve diğer kimyasallar ve kirletici vardır. Vücudumuzun enerji üretim ve bağışıklık gibi temel faaliyetler gerçekleştirerek serbest radikallerin da üretmek. Ne zaman biz egzersiz serbest radikaller Vücudumuzun tarafından daha da üretilmektedir.

Antioksidan takviyesi resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Antioksidan diyet geliştirmek

Antioksidanlar sağlık ve bizim hücreleri korumak için yardım üzerinde olumlu bir etkiye sahip açık olsa da, onlar doğrudan kendileri kilo vermenize yardımcı olmamaktadır. Antioksidanlar oyun kilo kaybı onlar güçlü ve enerjik yağ yakma işlemi sırasında tutmak için ihtiyacı besin desteği ile vücut sağlamak roldür.

Nasıl Antioksidan Diyet Geliştirmek

Nasıl Vücudumuzun yağ yakmak?

Ne antioksidanlar kilo kaybı süreci yardımcı olabilir anlamak için biz yağ kaybetmek ne olacağı daha yakından bir göz atın gerekir. Çoğu insan aşırı kilolu olduklarında yağ onların düşman olarak bakmak eğilimi olsa yağ sağlığımız için gerekli fark zorunludur. Yağ iki türü vardır:

1. Temel yağ-üreme dahil olmak üzere birçok vücut fonksiyonları için gerekli.2. Depolama yağlı-bazı vücudun organları korumak için gerekli.

Vücudumuzdaki yağ bizim yağ dokusu içinde depolanır. Bu doku besinlerin enerjiye dönüştürmek için gerekli olan lipid içerir. Yağ hücrelerinin birçok işlevleri vardır ve bunlardan biri sindirim süreci boyunca yayımlanan toksinlerin saklayın etmektir. Bu nedenle vücudunuzdaki yağ azaltmak, vücuttaki toksinlerin miktarını artırır ve bu bazı olumsuz yan etkilere sebep olabilir. Örneğin, ilave toksinler çoğu zaman işlemek ve bunları kaldırmak için fazla mesai neden karaciğer etkiler. Ayrıca, yağ moleküllerin oksidasyonu adı verilen bir işlem, ayrılır, serbest radikaller, hücre içinde açabilir sürümü, protein ve DNA hasar.

Oksidasyon hücreleri kendilerini re-stabilize için serbest radikallerin (kararsız atomları) saldırı oluşur. Re-stabilized atomlar daha fazla serbest radikaller serbest ve serbest radikalleri durdurulana kadar işlem vücuda bir zincirleme reaksiyon gibi devam eder. Vücudun kendi antioksidan yardım durdurmak tepki, ama sık sık orada değil yeterli, yiyecek veya takviyeleri antioksidanlar açısından zengin sindirerek vücudun yağ yakma işlemi sırasında güçlü tutmak için yararlı olabilir bu yüzden oluşturur.

Antioksidan takviyesi resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Antioksidan besin desteği

Böylece, kilo, sadece aşırı yağ dökerek değil, aynı zamanda iyi bir sağlık bakımı için gerekli besinler vücudunuzda bazıları kaybediyorlar. Ayrıca, Eğer sağlıklı kilo kaybı programı kapsamında egzersiz Eğer vücudun toksik yan ürünleri ve daha üst seviyelere oluşturacağınız. Bu nedenle, antioksidanlar vücut üzerinde stres azaltmak ve enerji düzeyleri ve metabolizma mümkün olduğu kadar yüksek oksidasyon işlemi sırasında gerekli besin desteği ile vücut sağlamak yardımcı olabilir.

Antioksidanlar alarak ile ilişkilendirilebilecek kilo kaybı ile gerçek tutarı hala bilinmiyor akılda tutmak önemlidir. Büyük olasılıkla, bu miktar bireyler ve sizi tüketen antioksidanlar kaynakları arasında değişmektedir. Sağlık açısından, ben tüm zaman antioksidanlar meyve ve sebze tüketmek eğilimi, özellikle çilek. Ben bu doğal kaynakların da sindirim sağlık için iyidir lif yüksek olma eğilimindedir çünkü hap alarak bu kaynakları seçin.

Nasıl Antioksidan Diyet Geliştirmek

Antioksidanların kaynaklarından

Antioksidanlar özel vitamin ve mineraller içinde bulunabilir ve gıda kaynakları, içinde çeşitli özellikle bazı meyve ve sebzeler. Onlar da ek biçiminde kullanılabilir. Bu antioksidan gıdalar diyet her gün birkaçı eklemeyi deneyin: kiraz, böğürtlen, çilek, ahududu, yaban mersini, kuş üzümü, nar, üzüm, portakal, Erik, ananas, kivi meyve, greyfurt, Kuru Kayısı, Kuru erik, tarihleri, cevizler, ceviz, fındık, Ayçekirdeği, lahana, kırmızı lahana, biber, maydanoz, enginar, Brüksel lahanası, ıspanak, limon, zencefil, pancar, bakla, pinto fasulye, soya fasulyesi, arpa, darı, yulaf, Mısır, karanfil, tarçın ve kekik.

Antioksidan takviyesi resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın