» » Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio Netekimas

Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio Netekimas

Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio NetekimasŠiandien, beveik visi žino, kad mėlynės, gervuogės, juoduosius serbentus, acai, aviečių ir šeivamedžio uogų yra labai geros sveikatos. Bet mažai girdėjau vieno iš didžiausių super uogos jų visų, maqui berry.

Neseniai mes keliavo į Čilės, Patagonijos regione, kur mes išgyvenome maqui berry, Mapučiai gimtoji žmonės, kurie derliaus uogų ir didinga Patagonijos regione kur maqui gausiai auga laukinių pietinėje dalyje.

Maqui berry (Aristotelia chilensis) yra intensyviai raudonos uogos, kad auga laukinių per Pietų Čilė dalys. Palei keliai bei greitkeliai, maqui uogų krūmų yra lengva surasti. Jie auga visame šlaitas, srityse, ir sienų mišku apaugusios vietovės. Šiuo metu maqui neauginami. Yra tiesiog tiek daug galima gamtoje, auginimo nebūtina

Žmonės, kurie derliaus dauguma komerciškai maqui Berry yra Mapučiai indai, kurie yra vietiniai į Čilę. Žinomas kaip aršios karių, Mapučiai yra tik gimtoji žmonių Amerikoje, kurie buvo neįveikė invazija kolonistai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Maqui uogų iš oficiali svetainė
Pietų Čilėje, mes keliavo į sritis, Maihue, hillsides iš nevartotas ežero tuo pačiu pavadinimu, kur Mapučiai vietinių žmonių bendruomenės derliaus dešimtis tonų laukinių maqui Berry komerciniais. Ten aš pamačiau, valgė, išaugintų ir sužinojau apie tai puikus uogų, kuri yra padaryti savo kelią į JAV rinkoje.

Mapučiai žmonių derliaus maqui uogų vis labiau dideliais kiekiais, nes tai maistingas ir gydomųjų uogų paklausa išaugo. Derliaus sezoną, visą Mapuche bendruomenė pasirodo pasirinkti energingas raudonos uogos. Vienas dalykas, atradau, kad maqui uogų skonis skanus.

Jie yra saldus, sprogus su skonio, ir kažkas man būtų malonu valgyti kiekvieną dieną. Bet už nuostabų skonį, maqui pristato realus sveikatos nauda. Sužinoti apie maqui naudą sveikatai, mes kreipėmės į mokslinius tyrimus, Dr. Juan Hancke, gydytojas, kuris skyrė keletą metų intensyvių mokslinių tyrimų į tai super uogų.

Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio Netekimas

Spauskite čia Norėdami pirkti Maqui uogų iš oficiali svetainė

Kas yra Maqui uogos

Maqui uogos yra labai daug antocianinų, kuris yra violetinės spalvos pigmentai, kurių labai daug antioksidantų veikla. Konkrečiai, maqui uogos yra aukšto lygio antocianinų vadinamas delphinidins, kuris taip pat būna Altovas, delphiniums ir Concord vynuogių. Bet maqui berry, šių junginių randama ir neįprastai didelis kiekis. Į delphinidins įrodyti stiprus priešuždegiminis aktyvumas, todėl padeda mažinti riziką, degeneracinių ligų, kurios apima uždegimas įvairių. Šie pigmentai taip pat slopina gaubtinės žarnos vėžio ląstelių augimą.

Uždegimas yra dalis beveik kiekvieną degeneracinės ligos, širdies ir kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu, artritu. Bet liga, kuri baigiasi "tai" yra uždegiminė liga. Antocianinai eksponuoti stiprus priešuždegiminis aktyvumas, ir ar ji taip pat narkotikų tais pačiais tikslais, neigiamų pasekmių.

Maqui uogų antioksidantas junginių padėti išvengti oksidacijos cholesterolio kiekis kraujyje. Oksidacijos cholesterolio yra širdies ir kraujagyslių ligų, įskaitant širdies priepuolis, insultas ir aterosklerozės vystymosi veiksnys. Reguliariai paros dozė maqui uogų ar uogų sulčių yra protingas investicijas, geriau širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio Netekimas

Spauskite čia Norėdami pirkti Maqui uogų iš oficiali svetainė
Įdomu tai, įsiurbimo maqui uogos ar jų sultys sukelia gerokai padidinti insulino organizme. Iš tiesų, maqui atrodo, kad tai geriau nei kitų žinomų augalų. Ką tai reiškia? Vartoja maqui uogos ar jų sultys su arba po valgio gali padėti slopinti kraujo gliukozę, tokiu būdu vakare iš energijos ir užkirsti kelią naujų riebalų ląstelių susidarymą. Todėl maqui gali pasirodyti naudinga pagalba svorio kontrolės.

Maqui taip pat rodo Antibakterinio aktyvumo, kuri rodo, kad jis gali padėti užkirsti kelią ligos dėl per maistą plintančių ligų mikrobų.

Mapučiai gimtoji žmonės buvo valgyti maqui uogų ir geriamojo savo sultyse šimtmečius. Ir kitų nevietinių žmonių Čilė turi padaryti ta pati labai ilgą laiką taip pat. Net tokioje aplinkoje, kurioje dėl maret yra tiesiog užtvindytas su vadinamųjų super vaisių, maqui stovi galvą aukščiau dauguma jų požiūriu nauda.

Maqui Uogų: Super Vaisių Svorio Netekimas

Spauskite čia Norėdami pirkti Maqui uogų iš oficiali svetainė