» » Maqui Marja: Super Puu Kaalulangus

Maqui Marja: Super Puu Kaalulangus

Maqui Marja: Super Puu KaalulangusTäna, peaaegu igaüks teab, et mustikad, murakad, mustad sõstrad, acai, vaarikad ja leedrimarjad on tervisele väga kasulik. Aga mõned on kuulnud ühe neist suurim super marju kõik maqui marja.

Hiljuti Oleme reisinud Tšiili, Patagonia piirkonnas, kus me kogenud maqui marja, Mapuche native inimesed, kes saagi marja ja majesteetlik Patagonia piirkond, kus maqui kasvab ohtrasti looduses lõunaosas.

Maqui marja (Aristotelia chilensis) on intensiivselt lilla marja, mis kasvab loodusliku osades Tšiili lõunaosas. Mööda teed ja kiirteed, maqui marja puksid on lihtne kohapeal. Nad kasvavad kogu mäenõlvadel, valdkondades ja lopsakaid metsi piiridel. Sel hetkel maqui ei kasvatata. Seal on lihtsalt nii palju saadaval looduses, kasvatamine ei ole vajalik

Inimesed, kes saagi enamik müügil maqui marja on Mapuche indiaanlased, kes on pärismaised Tšiili. Tuntud kui karmi sõdalased, Mapuche on ainult native inimesed Ameerikas, kes olid vallutanud sissetungijad Kolonistid.

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlikul kodulehel
Lõuna-Tšiilis, sõitsime Maihue, pindala põlised järve sama nimega kui ühenduse Mapuche native inimesed saagi kümneid tonne looduslike maqui marja kaubanduslikuks müügiks mäenõlvadel. Seal ma nägin, sõin, koristatud ja õppinud see tähelepanuväärne marja, mis on muutes oma tee USA turul.

Mapuche inimeste saagi maqui marja üha enam suurtes kogustes, nagu see toitev ja tervendav marja nõudlus on suurenenud. Saagi hooaeg, valida elavat lilla marjad osutub kogu Mapuche ühenduses. Ma avastasin, üks asi on, et maqui marju maitse delicious.

Nad on magus, maitse pakatav midagi oleksin hea meelega süüa iga päev. Kuid kaugemale imeline maitse maqui pakub tõelist tervisele kasulik. Õppida maqui kasu tervisele, me pöördus Dr. Juan Hancke, arst, kes on pühendanud mitmeid aastaid kestnud intensiivsest uurimis arvesse selle super marja teadus.

Maqui Marja: Super Puu Kaalulangus

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlikul kodulehel

Mis on Maqui marju

Maqui marju on väga rikkad Antotsüaniinid, mis on lilla pigmendid väga kõrge antioksüdandi aktiivsus. Täpsemalt maqui marju sisaldavad kõrge Antotsüaniinid, mida nimetatakse delphinidins, mis on leitud ka vioolat, delphiniums ja Concord viinamarjad. Kuid maqui marja, need ühendid on leitud erakordselt suuri summasid. Selle delphinidins näidata tugev põletikuvastane, nii, et need aitavad vähendada mitmesuguseid degeneratiivsed haigused, mis hõlmavad põletiku riski. Need pigmendid pidurdada ka colon vähk rakkude kasvu.

Põletik on osa praktiliselt iga degeneratiivsed haigused, südame-veresoonkonna haigused, diabeet artriit. Iga haigus, mis lõpeb "it's" on põletikuline haigus. Puhkemisel antotsüaniinide näitus võimas põletikuvastane ja teha see samuti narkootikumide samal eesmärgil ilma negatiivset mõju.

Antioksüdeeriva ühendid maqui marja aidata vältida vere kolesterooli oksüdatsiooni. Kolesterooli oksüdeerumist on südame-veresoonkonna haiguste, sealhulgas südameinfarkti, insuldi ja ateroskleroosi arengu tegur. Regulaarne igapäevane tarbimine maqui marju või marja mahl on arukas investeering paremini südame-veresoonkonna tervisele.

Maqui Marja: Super Puu Kaalulangus

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlikul kodulehel
Huvitav, põhjustab tarbimist maqui marju või nende mahla on märkimisväärselt ja insuliini organismis. Tegelikult maqui kuvatakse seda teha paremini kui teised tuntud taim. Mida see tähendab? Tarbivad maqui marju või nende mahla või pärast sööki aitab maha suruda veresuhkru, seeläbi õhtu läbi energia ja vältides uute rasva rakkude moodustumist. Selle tulemusena maqui võib osutuda kasulik abi kehakaalu kontrolli.

Maqui näitab ka antibakteriaalset aktiivsust, mis viitab sellele, et see võib aidata ennetada haiguse tõttu toidust põhjustatud mikroobe.

Mapuche native inimesed on söömine maqui marju ja sajandeid oma mahla joomine. Ja Tšiili teistele võõrliigid on teinud sama samuti väga pikka aega. Isegi keskkonnas, kus on maret on sõna otseses mõttes ujutatud nn super puuviljad, maqui seisab pea ja õlad kõrgemal enamik neist hüvesid.

Maqui Marja: Super Puu Kaalulangus

Vajuta siia, et osta Maqui marja ametlikul kodulehel