» » Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty Wagi

Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty Wagi

Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty WagiDzisiaj praktycznie każdy wie, że jagody, jeżyny, czarne porzeczki, acai, maliny i czarnego bzu są bardzo dobre dla zdrowia. Ale niewielu słyszało o jednym z największych super jagody je wszystkie, maqui berry.

Niedawno udał się do południowej części Chile, Patagonia w regionie, gdzie mamy doświadczenie maqui berry, Mapuche rdzennych mieszkańców, którzy zbioru jagód i majestatyczny regionu Patagonii, gdzie maszyny obficie rośnie na dziko.

Maqui berry (Aristotelia chilensis) jest intensywnie fioletowy jagody, które rosną dziko w południowym Chile. Wzdłuż dróg i autostrad krzewów jagodowych maszyny są łatwe do wykrycia. Rosną całego zbocza, pola, a na granicy terenów zalesionych. W tym momencie w czasie maszyny nie jest uprawiana. Tam jest po prostu tyle dostępne w środowisku naturalnym, uprawa jest niepotrzebne

Ludzie, którzy większość maqui berry sprzedawany zbiorów są Indian Mapuche, którzy są na rdzennej do Chile. Znany jako wojowników, Mapuche są tylko rodzimych ludzi w obu Amerykach, którzy nie zostały podbite przez inwazji kolonistów.

Kliknij tutaj, aby kupić Maqui Berry z oficjalnej strony internetowej
W południowym Chile jechaliśmy do obszaru Maihue, na zboczach krystalicznie czyste jeziora o tej samej nazwie, gdzie społeczności Mapuche rdzennych mieszkańców zbiorów dziesiątki ton dziki maqui berry na sprzedaż. Widziałem, jedli, zbierane i dowiedział się o ten niezwykły berry, która jest toruje sobie drogę na rynek USA.

Ludzie Mapuche zbiorów maqui berry w coraz większej ilości, jak wzrósł popyt na tej berry odżywcze i lecznicze. W sezonie zbiorów całej społeczności Mapuche okazuje się wybrać wibrujący fioletowy jagody. Jedna rzecz, którą odkryłem to, że maszyny jagody smaczne.

Są słodkie, pełne smaku, i coś, byłbym szczęśliwy, aby jeść codziennie. Ale poza ten cudowny smak, maszyny zapewnia rzeczywiste korzyści dla zdrowia. Aby dowiedzieć się o korzyści zdrowotne maszyny, zwróciliśmy się do badań dr Juan Hancke, lekarza medycyny, który poświęcił kilka lat intensywnych badań na tej berry super.

Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty Wagi

Kliknij tutaj, aby kupić Maqui Berry z oficjalnej strony internetowej

Co to jest Maqui jagody

Maszyny jagody są bardzo bogaty w antocyjany, które są fioletowe pigmenty z bardzo wysokie antyoksydacyjne. W szczególności maszyny jagody zawierają wysoki poziom antocyjany o nazwie delphinidins, który również znajduje się w altówki, delphiniums i Concord winogron. Ale w maqui berry, związki te znajdują się w niezwykle wysokie kwoty. Delphinidins wykazują silne działanie przeciwzapalne, dzięki czemu pomagają zmniejszyć ryzyko różnych chorób zwyrodnieniowych, które dotyczą stanu zapalnego. Pigmenty te również hamują wzrost komórek raka jelita grubego.

Zapalenie jest częścią praktycznie każda choroba zwyrodnieniowa, od chorób sercowo-naczyniowych z cukrzycą stawów. Wszelkie choroby, które kończy się "to" jest chorobą zapalną. Antocyjany wykazują silne działanie przeciwzapalne i zrobić to, jak również narkotyków w tych samych celach, bez negatywnych skutków.

Związków antyoksydacyjnych w maqui berry pomogą zapobiegać utlenianie cholesterolu we krwi. Utlenianie cholesterolu jest czynnikiem w rozwoju chorób układu krążenia, w tym zawału serca, udaru mózgu i twardnienie tętnic. Regularne spożycie maszyny jagody lub sok z jagód jest inteligentnych inwestycji w lepszy układ sercowo-naczyniowy.

Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty Wagi

Kliknij tutaj, aby kupić Maqui Berry z oficjalnej strony internetowej
Co ciekawe spożycie owoców maszyny lub ich sok powoduje znaczny wzrost insuliny w organizmie. W rzeczywistości maszyny wydaje się to zrobić lepiej niż innych znanych roślin. Co to znaczy? Spożywanie owoców maszyny lub ich soku podczas lub po posiłku może pomóc w zwalczaniu glukozy we krwi, a tym samym wieczorami, energii i zapobiegania tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. W rezultacie maszyny może okazać się korzystne pomoc w kontroli masy ciała.

Maszyny pokazuje również działanie przeciwbakteryjne, co sugeruje, że to może pomóc w zapobieganiu choroby ze względu na bakterie przenoszone drogą pokarmową.

Mapuche rdzennych mieszkańców zostały maszyny jagody jedzenie i picie soku z ich przez wieki. I innych obcych ludzi w Chile zrobiły to samo na bardzo długi czas, jak również. Nawet w środowisku, w którym maret jest dosłownie zalany tzw superowoców maszyny oznacza głowę i ramiona powyżej większość z nich pod względem korzyści.

Maqui Berry: Super Owoców Dla Utraty Wagi

Kliknij tutaj, aby kupić Maqui Berry z oficjalnej strony internetowej