» » Maqui Berry: Super Ovocie Pre Chudnutie

Maqui Berry: Super Ovocie Pre Chudnutie

Maqui Berry: Super Ovocie Pre ChudnutieDnes prakticky každý vie, že čučoriedky, černice, Čierne ríbezle, acai, maliny a baza sú veľmi dobré pre zdravie. Ale len málo počul jedného z najväčších super bobule z nich všetkých, maqui berry.

Nedávno sme cestovali do južnej časti Čile, v regióne Patagonia, kde sme zažili maqui berry, Mapuche natívny ľudia, ktorí úrodu bobule a majestátne Patagonia región kde maqui hojne rastie vo voľnej prírode.

Maqui berry (Aristotelia chilensis) je intenzívne fialové bobule, ktorá rastie divoko v celej časti juhu Čile. Pozdĺž ciest a diaľnic, sú ľahko bodového maqui bobule kríkov. Rastú po celom stráňach, v celej oblasti, a na hraniciach zalesnených oblastí. Maqui v tomto okamihu, nie je obrábaná. Tam je jednoducho toľko k dispozícii vo voľnej prírode, pestovanie je zbytočné

Ľudia, ktorí úrodu väčšinu maqui berry komerčne dostupné sú Mapuche indiáni, ktorí sú domáci do Čile. Známy ako divokí bojovníci, Mapuche sú jediný natívny ľudia v Amerike, ktorí boli nie dobyli napadnutím kolonistov.

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej webovej stránky
V južnom Čile, sme cestovali do oblasti Maihue, na stráňach nedotknutej jazero s rovnakým názvom, kde komunita nativní ľudí Mapuche zber desiatky ton divoké maqui Berry pre komerčné predaj. Tam som videl, jedli, zozbierané a dozvedel sa o tento pozoruhodnú bobule, ktoré je razí svoju cestu do trhu v USA.

Mapuche ľudia úrodu maqui berry v stále veľké množstvá, ako sa zvýšil dopyt po tomto bobule výživných a hojenie. V sezóne zberu, celá komunita Mapuche dopadá vybrať žiarivé fialové bobule. Jednu vec som zistil je, že maqui bobule lahodnej chuti.

Sú sladké, prekypujúci chuťou, a niečo, čo by som rád k jedlu každý deň. Ale mimo úžasné chuti, maqui prináša skutočné zdravotné výhody. Ďalšie informácie o zdravotných výhodách maqui, sme sa obrátili na výskum Dr Juan Hancke, lekár, ktorý venoval niekoľko rokov intenzívneho výskumu do tejto super bobule.

Maqui Berry: Super Ovocie Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej webovej stránky

Čo je Maqui bobule

Maqui bobule sú veľmi bohaté na antokyanov, ktoré sú fialové pigmentov s veľmi vysokú antioxidačné aktivitu. Konkrétne maqui bobule obsahujú vysoké hladiny antokyanov, tzv delphinidins, ktorý je tiež nájdený v violy, delphiniums a hrozna Concord. Ale v maqui berry, tieto zlúčeniny sa nachádzajú v nezvyčajne vysoké sumy. Delphinidins preukázať silný protizápalový účinok, takže pomáhajú znižovať riziko vzniku rôznych degeneratívnych ochorení, ktoré zahŕňajú zápal. Tieto pigmenty aj inhibovať rast buniek rakoviny hrubého čreva.

Zápal je súčasťou prakticky každý degeneratívne ochorenia, kardiovaskulárne choroby sa cukrovke artritídy. Akékoľvek ochorenie, ktoré končí reťazcom "je" je zápalové ochorenie. Antokyaníny vykazujú silný protizápalový účinok, a robiť to, ako aj lieky na tie isté účely, bez negatívnych účinkov.

Antioxidant zlúčeniny v bobule maqui pomáhajú predchádzať oxidácie cholesterolu v krvi. Oxidácie cholesterolu je faktorom v rozvoji kardiovaskulárnych chorôb, vrátane srdcový infarkt, mŕtvica a kôrnatenie tepien. Pravidelný denný príjem maqui bobule alebo jahodovej šťavy je inteligentné investície v lepšie kardiovaskulárne zdravie.

Maqui Berry: Super Ovocie Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej webovej stránky
Je zaujímavé, že príjem maqui bobule alebo ich šťava spôsobuje významné zvýšenie inzulínu v tele. V skutočnosti, maqui zdá sa, že robiť to lepšie, než akékoľvek iné známe rastlín. Čo to znamená? Náročné maqui bobule alebo ich šťava s alebo po jedle, môže pomôcť potlačiť glukózy v krvi, čím večer von energie a zabráni vzniku nových tukových buniek. V dôsledku toho maqui môže ukázať ako prospešné pomoc vo kontrola hmotnosti.

Maqui tiež ukazuje antibakteriálnu aktivitu, čo naznačuje, že to môže pomôcť v prevencii ochorenia spôsobené alimentárnej baktérie.

Natívne ľudí Mapuche boli jesť bobule maqui a pitie ich šťavy po stáročia. A ďalších nepôvodných ľudí v Čile urobil to isté aj veľmi dlhú dobu. Aj v prostredí, v ktorom maret je doslova zaplavený tzv super ovocie, maqui stojany hlavu a ramená nad väčšinu z nich z hľadiska výhod.

Maqui Berry: Super Ovocie Pre Chudnutie

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej webovej stránky