» » Maqui Berry: Super Ovoce Pro Hubnutí

Maqui Berry: Super Ovoce Pro Hubnutí

Maqui Berry: Super Ovoce Pro HubnutíDnes prakticky všichni ví, že borůvky, ostružiny, černý rybíz, acai, malin a bezinky jsou velmi dobré pro zdraví. Ale jen málokdo slyšel jednoho z největších super bobulí je všechny, maqui berry.

Nedávno jsme jeli do jižní části Chile, v oblasti Patagonie, kde jsme zažili maqui berry, Mapuche nativní lidé, kteří sklizeň berry a majestátní Patagonia region kde maqui roste hojně v přírodě.

Maqui berry (Aristotelia chilensis) je intenzivně fialové bobule, která roste divoce v celé části jižního Chile. Podél silnic a dálnic maqui bobule keře jsou snadno odhalit. Rostou celé stráně, v celé oblasti a na hranicích lesnatých oblastech. V tomto okamžiku není kultivovaný maqui. Je prostě tolik k dispozici v přírodě, pěstování je zbytečné

Lidé, kteří sklizeň většinu maqui berry komerčně prodávané jsou Mapuche indiánů, kteří jsou pocházející z Chile. Izolace jsou známé jako válečníků, pouze nativní lidé v Americe, kteří nebyli dobyl napadením kolonistů.

Chcete-li koupit Maqui Berry od oficiální internetové stránky
Na jihu Chile jsme cestovali do oblasti Maihujského, svahy jezero se stejným názvem, kde komunita Mapuche nativní lidí sklidit desítky tun divokých maqui berry pro komerční prodej. Tam jsem viděl, jedl, sklizené a se dozvěděl o této pozoruhodné bobule, které se razí svou cestu do trhu v USA.

Mapuche lidé sklizeň maqui berry v čím dál větší množství, neboť se zvýšila poptávka po tomto bobule výživných a léčivých. V období sklizně celá komunita Mapuche ukazuje vybírat zářivé fialové plody. Je jedna věc, kterou jsem zjistil, že maqui bobule lahodné chuti.

Jsou sladké, s příchutí, a něco, co bych rád k jídlu každý den. Ale kromě skvělé chuti, maqui přináší skutečnou zdravotní výhody. Informace o zdravotních výhodách maqui, obrátili jsme se na výzkumu Dr. Juan Hancke, lékař, který se věnoval několik let intenzivního výzkumu v této super bobule.

Maqui Berry: Super Ovoce Pro Hubnutí

Chcete-li koupit Maqui Berry od oficiální internetové stránky

Co je Maqui bobule

Maqui bobule jsou velmi bohaté na antokyany, které jsou fialové pigmenty s velmi vysokou antioxidační aktivitu. Konkrétně maqui bobule vysokým obsahem antokyanů, zvané delphinidins, která se rovněž vyskytuje v violy, delphiniums a hroznů Concord. Ale v maqui berry, tyto sloučeniny jsou v neobvykle vysoké množství. Delphinidins ukazují silný protizánětlivý účinek, takže pomáhají snížit riziko různých degenerativních onemocnění, které se týkají zánět. Tyto pigmenty také inhibují růst buněk rakoviny tlustého střeva.

Zánět je součástí prakticky všech degenerativní onemocnění, kardiovaskulární choroby, diabetes artritida. Onemocnění, které končí s "je" je zánětlivé onemocnění. Anthokyany vykazují silný protizánětlivý účinek a to je, stejně jako léky pro tytéž účely, bez negativních vlivů.

Antioxidační sloučeniny v maqui berry pomoci zabránit oxidaci cholesterolu v krvi. Oxidace cholesterolu je faktorem v rozvoji kardiovaskulárních onemocnění, včetně srdeční infarkt, mrtvice a kornatění tepen. Pravidelné denní příjem maqui bobule nebo jahodové šťávy je chytrá investice v lepší kardiovaskulární zdraví.

Maqui Berry: Super Ovoce Pro Hubnutí

Chcete-li koupit Maqui Berry od oficiální internetové stránky
Zajímavé je, že příjem maqui bobule nebo jejich šťáva způsobuje výrazné zvýšení inzulínu v těle. Ve skutečnosti maqui zdá se, že dělat to lépe než jiné známé rostliny. Co to znamená? Náročné maqui bobule nebo jejich šťáva s nebo po jídle může pomoci potlačit glukózy v krvi, tím vyrovnávat energii a brání tak tvorbě nových tukových buněk. Jako výsledek maqui může ukázat být přínosné pomoci v regulaci hmotnosti.

Maqui ukazuje také antibakteriální aktivitu, která naznačuje, že může pomoci v prevenci nemocí v důsledku otravy jídlem bakterie.

Mapuche nativní lidé byli maqui bobule jíst a pít jejich šťáva po celá staletí. A jiné non Nativní lidé v Chile totéž udělat také velmi dlouhou dobu. I v prostředí, v němž je doslova zaplaven takzvané super ovoce maret maqui stojí většina z nich z hlediska přínosů.

Maqui Berry: Super Ovoce Pro Hubnutí

Chcete-li koupit Maqui Berry od oficiální internetové stránky