» » Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı Için

Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı Için

Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı IçinBugün, hemen hemen herkes yaban mersini, böğürtlen, siyah kuş üzümü, acai, ahududu ve elderberries sağlık için çok iyi bilir. Ama az bir en büyük süper çilek onları tüm, maqui berry duydum.

Son zamanlarda biz nerede maqui berry, berry hasat Mapuche yerli insanlar ve nerede maqui büyür bolca vahşi görkemli Patagonya bölgesinde deneyimli Patagonya bölgesinde, Şili'nin güney kesiminde gitti.

Maqui berry (Aristotelia chilensis) Güney Şili'nin parçaları vahşi büyür yoğun mor bir meyve olduğunu. Yollar ve otoyollar, maqui berry çalılar noktaya kolay. Yamaçlar, alanları boyunca ve ormanlık alanlarda sınırlarındaki tüm büyürler. Zaman bu noktada, maqui ekili değil. Kullanılabilir sadece bu kadar vahşi, yetiştirme gereksizdir

Ticari olarak satılan maqui berry çoğunu hasat insanlar kim Şili'ye yerli Mapuche yerlileri vardır. Vahşi savaşçı bilinen, Mapuçe değil fethetti kolonistler istila yalnızca yerel kişi Amerika vardır.

Maqui Berry resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Güney Şili'de biz de tepelerde nerede Mapuche yerli kişilik bir topluluk hasat vahşi maqui berry Ticari Satılık ton onlarca bozulmamış göl aynı adı taşıyan Maihue, bölgesine gitti. Orada gördüm, hasat ve yolunda ABD pazara yapıyor bu olağanüstü berry hakkında öğrendim yedik.

Bu besleyici ve şifalı meyve için talep olarak Mapuche insanlar maqui berry giderek daha büyük miktarlarda, hasat. Hasat mevsiminde, Mapuçe topluma canlı mor meyveleri almaya çıkıyor. Ben fark bir şey nefis tadı o maqui çilek olduğunu.

Onlar lezzet ile patlama tatlı, ve bir şey ben her gün yemek için memnuniyet duyarım. Ama muhteşem tadı, maqui gerçek sağlık yararları sağlar. Maqui sağlık faydaları hakkında bilgi edinmek için biz Dr Juan Hancke, yoğun araştırma birkaç yıl bu süper meyve adadı kurdu doktor araştırma döndü.

Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı Için

Maqui Berry resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Maqui Karpuzu nedir

Maqui Karpuzu çok zengin antosiyanin, çok yüksek bir antioksidan aktivite ile mor pigmentler vardır içinde. Özellikle, maqui Karpuzu Ayrıca violas, delphiniums ve Concord Üzüm bulunur delphinidins denilen Antosiyaninler yüksek seviyede içerir. Ama maqui berry, bu bileşiklerin yüksek miktarda bulunur. Böylece onlar inflamasyon içeren dejeneratif hastalıkları çeşitli riskini azaltmak için yardımcı delphinidins güçlü anti-enflamatuar etkinlik, göstermektedir. Bu pigmentler de kolon kanser hücrelerinin büyümesini inhibe.

İltihap hemen hemen her dejeneratif hastalıklardan şeker hastalığı artrit için kardiyovasküler hastalık bir parçasıdır. "It's" biten herhangi bir hastalık inflamatuar bir hastalıktır. Antosiyaninler güçlü anti-enflamatuar faaliyet gösterirler ve aynı amaçlarla, olumsuz etkisi olmadan bu gibi ilaçlar yapmak.

Maqui berry antioksidan bileşikler kandaki kolesterol oksidasyonunu önlemek için yardımcı olur. Kolesterol oksidasyonunu kalp-damar hastalıkları, kalp krizi, inme ve damar sertliği gibi gelişimi bir faktördür. Maqui Karpuzu veya meyve suyu düzenli günlük alımı daha iyi kalp-damar sağlığı akıllı bir yatırımdır.

Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı Için

Maqui Berry resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
İlginçtir, maqui Karpuzu veya kendi suyu alımı vücutta insülin önemli bir artış neden olur. Aslında, maqui herhangi bir bilinen diğer bitki daha iyi yapmak görünmektedir. Bu ne anlama geliyor? Alıcı maqui Karpuzu veya kendi suyu ile veya yemeklerden sonra kan şekeri, böylece enerji dışarı akşam ve yeni yağ hücrelerinin oluşumunu engelleyen bastırmak için yardımcı olabilir. Sonuç olarak, maqui kilo kontrolü yararlı bir yardım kanıtlayabilir.

Maqui da bu hastalık nedeniyle gıda kaynaklı mikropları önlemede yardımcı olabilir öneriyor antibakteriyel etkinlik gösterir.

Mapuçe yerli halkı maqui çilek yeme edilmiş ve yüzyıllar boyunca kendi suyu içme. Ve Şili'de yerel olmayan kişi aynı çok uzun bir süre için de yapmış. Hatta maret tam anlamıyla ile sözde Süper Meyve sular altında olduğu bir ortamda, maqui yararları açısından çoğu yukarıda duruyor.

Maqui Berry: Süper Meyve Kilo Kaybı Için

Maqui Berry resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın