» » Maqui Беррі: супер фруктів для втрати ваги

Maqui Беррі: супер фруктів для втрати ваги

Maqui Беррі: супер фруктів для втрати вагиСьогодні практично кожна людина знає, що лохина, ожина, чорна смородина, acai, малина і Бузина дуже добре для здоров'я. Але мало хто чув про один із найбільших супер ягоди з них все, maqui Беррі.

Нещодавно ми їздили в південній частині Чилі, в регіоні Патагонія, де ми пережили maqui Беррі, мапуче рідні люди, які урожай ягід і величні Patagonia регіону, де maqui рясно росте в дикому.

Maqui Беррі (Aristotelia chilensis) є інтенсивно фіолетова ягода, що росте в дикому частинах Південного Чилі. Вздовж доріг та автомагістралей maqui ягідних кущів, легко помітити. Вони ростуть у всьому схилах, поля і на межі лісових районів. На даний момент maqui не є культивується. Є просто так багато доступних в дикій природі, вирощування є непотрібним

Люди, які урожай більшість maqui Беррі комерційного використання, індіанців мапуче, хто корінних народів в Чилі. Відомий як запеклий воїнів, що мапуче є лише рідною людей в Америці, хто не завоювали вторгнення колоністів.

Натисніть тут, щоб купити Maqui Беррі з офіційного сайту
На півдні Чилі ми їздили в районі Maihue, на схилах незайманих озеро з тією ж назвою, де громади мапуче рідним людям урожай десятки тонн диких maqui Беррі комерційна продаж. Там я побачив, їли, збирають і дізнався про цей чудовий Беррі, яка вносить свій шлях на ринку США.

Люди мапуче урожай maqui Беррі у дедалі більш великих кількостях, як збільшився попит на цьому поживним і зцілення Беррі. У сезон збору врожаю всієї громади мапуче виявляється забрати яскраві ягоди фіолетовий. Одна річ, я виявив є, що maqui смачні ягоди.

Вони солодкі, розриву зі смаком, і щось я б раді їм кожен день. Але за чудовий смак maqui забезпечує справжній охорони здоров'я переваги. Щоб дізнатися про здоров'я переваги maqui, ми звернулися до дослідження доктор Juan Hancke, лікар, який присвятив декількох років інтенсивних досліджень в цій супер Беррі.

Maqui Беррі: супер фруктів для втрати ваги

Натисніть тут, щоб купити Maqui Беррі з офіційного сайту

Що таке Maqui ягоди

Maqui ягоди є дуже багата антоциани, які є фіолетові пігменти з дуже високої антиоксидантної активності. Зокрема, maqui ягоди містять високий рівень Антоціани, називається delphinidins, який також знаходиться в альти, дельфініуми, Конкорд виноград. Але в maqui Беррі, ці сполуки знаходяться в незвично високі суми. У delphinidins демонстрації потужним протизапальну активність, так що вони допомагають зменшити ризик різних дегенеративних захворювань, які включають запалення. Ці Пігменти також пригнічують ріст клітин раку товстої кишки.

Запалення є частиною практично кожен дегенеративних хвороб, від серцево-судинні захворювання на цукровий діабет для артриту. Будь-яка хвороба, яка закінчується на "це" це запальне захворювання. Антоціани експонат потужним протизапальну активність і робити це, а також наркотики для цих же цілей, без негативних наслідків.

Антиоксидантна сполук у maqui Беррі допомогти запобігти окислення холестерину в крові. Окислення холестерину є фактором у розвитку серцево-судинних захворювань, у тому числі серцевий напад, обведення і еластичності артерій. Регулярний щоденний прийом maqui ягід або ягідний сік є смарт-інвестиції в краще серцево-судинних захворювань.

Maqui Беррі: супер фруктів для втрати ваги

Натисніть тут, щоб купити Maqui Беррі з офіційного сайту
Що цікаво, споживання maqui ягід або їх сік викликає значне збільшення інсуліну в організмі. Справді, maqui, як видається, зробити це краще, ніж будь-які інші відомі заводу. Що це означає? Споживання maqui ягід або їх сік з або після їжі може допомогти придушити глюкози в крові, тим самим вечір на енергію та запобігання утворення нових жирових клітин. У результаті maqui може виявитися благодійну допомогу в контролю ваги.

Maqui також демонструє антибактеріальну активність, яка припускає, що вона може допомогти у профілактиці захворювань, викликаних мікроби хвороб харчового походження.

Мапуче рідних людей їдять maqui ягід і пити їх сік протягом століть. І інші сторонню людей в Чилі зробили те ж саме для протягом дуже довгого часу. Навіть в середовищі, в якому на maret затоплений буквально так звані супер фруктів maqui стоїть голову вище більшість з них з точки зору вигоди.

Maqui Беррі: супер фруктів для втрати ваги

Натисніть тут, щоб купити Maqui Беррі з офіційного сайту