» » Malinový Ketón: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A Varovania

Malinový Ketón: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A Varovania

Malinový Ketón: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A VarovaniaMalinový ketón je chemická látka z červených malín (Rubus idaeus). To je najviac bežne používané na zníženie hmotnosti a obezity. To je tiež používa na zvýšenie štíhle telesnej hmotnosti. Niektorí ľudia platiť Malinový ketón do vlasovej pokožky na zlepšenie rastu vlasov.

Malinový ketón je tiež použitý v potraviny, kozmetika a iné výroby ako agent príchute alebo vôňa.

Malinový ketón stala populárnou pre chudnutie po to bolo uvedené na televíznej show Dr Oz počas segment tzv "Malinový ketón: zázrak cholesterolu vo fľaši" vo februári 2012. Aj keď to sa natíska ako "zázrak" pre chudnutie, neexistuje žiadne spoľahlivé vedecké dôkazy, že pracuje pre zlepšenie chudnutie.

Kliknite tu kúpiť Malinový ketón

Ako to funguje?

Malinový ketón je chemická látka z červených malín, ktorá je myšlienka pomôcť pre chudnutie. Nejaký výskum na zvieratách alebo v skúmavkách ukazuje, že to môže zvýšiť niektoré opatrenia metabolizmu. To môže tiež ovplyvniť hormónu v tele, tzv adiponectin. Je však dôležité mať na pamäti, že neexistuje žiadne spoľahlivé vedecké dôkazy, že zlepšuje chudnutie, keď ľudia.

Malinový ketón používa & účinnosť

Malinový Ketón: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A VarovaniaNedostatočné dôkazy pre:
  • Chudnutie.
  • Obezita.
  • Zvýšenie aktívnej telesnej hmoty.
  • Vypadávanie vlasov (alopécia).
Viac dôkazov je potrebné hodnotiť Malinový ketón na tieto účely.

Kliknite tu kúpiť Malinový ketón

Malinový ketón nežiaduce účinky & bezpečnosť

Nie je dostatok informácií k dispozícii vedieť, ak Malinový ketón je bezpečný, aby ako doplnok. Malinový ketón nikdy bol vedecky študoval u človeka určiť, ak spôsobuje nežiaduce účinky. Existujú však určité obavy o bezpečnosť Malinový ketón, pretože to je chemicky príbuzné stimulant nazýva synefrín. Preto je možné, že Malinový ketón môže vyvolať pocity nervozita, zvýšenie krvného tlaku, alebo rýchly srdcový tep. V jednej zostave, niekoho, kto vzal Malinový ketón opísané pocity bytia vratky a tlkot búšenie srdca (Palpitácie).

Osobitné bezpečnostné opatrenia & upozornenia:

Tehotenstvo a dojčenie: nie dosť je známe o použitie Malina ketón počas tehotenstva a dojčenia. Zostať na bezpečnej strane a vyhnúť sa používania.

Kliknite tu kúpiť Malinový ketón
Vhodná dávka Malinový ketón závisí od niekoľkých faktorov, ako je vek používateľa, zdravie a niekoľko ďalších podmienok. V tejto dobe neexistuje dostatok vedeckých informácií na určenie vhodnej škály dávok pre Malinový ketón. Majte na pamäti, že prírodné produkty nie sú vždy nevyhnutne bezpečné a dávkovanie môže byť dôležité. Uistite sa, že príslušných pokynov na etikete výrobku a konzultovať svojho lekárnika alebo lekárom alebo iným zdravotníckym pracovníkom pred použitím.

Malinový Ketón: Použitie, Vedľajšie účinky, Interakcie A Varovania