» » Looduslik Artriidi Ravi

Looduslik Artriidi Ravi

Looduslik Artriidi RaviHoolimata uue ja tõhusama ravi, elavad paljud artriidiga patsientidel kroonilise valu ja. Mõned inimesed pöörduvad taimsete ravimite ja muude "looduslik" abinõud, uskudes, et nad on tõhusam ja ohutum kui tavapärased ravimid. Kahjuks enamik teavet avalikkusele kättesaadavaks need abinõud meedias ja Internetis on eksitav.

See ei põhine kvaliteedi kohta teaduslikke tõendeid nõutud Food and Drug Administration (FDA), tunnustamise tavapärased ravimid. See patsiendi teabeleht eesmärk on pakkuda teile objektiivse, usaldusväärse teabe nii, et saaksite teha teadlikke otsuseid, ja et saaksite arutada oma arstiga kasulikkuse ja ohtude füüsilised abinõud.

Mõned faktid

  • Ravimtaimi toimeained on kemikaalid, mis sarnanevad tavaliste ravimitega. Puudub teaduslik alus nõude, et "looduslik" ravimid on pehmem ja ohutum kui tavapärased ravimid. Paljud traditsioonilised taimsed põhjustada ohtlike ja isegi surmaga lõppenud kõrvaltoimeid.
  • Ravimtaimi on reguleeritud ravimid on FDA poolt. Nende koostis on muutuv ja nad võivad olla saastunud retsepti alusel väljastatavate ravimite või mürgised metallid.
  • Ei ole taimsed ravimid, mille tervisealaseid väiteid toetavad usaldusväärse teadusliku.
Vajuta siia, et osta Provailen ametlik kodulehekülg

"Looduslik" abinõud tõde

Mis on "looduslik" ravim ja kuidas see erineb retsepti ja üle-the-counter (OTC) ravimeid? Ravimid on kemikaalid, mis muudavad keha funktsioone, näiteks alandada veresuhkru või vererõhu tõusu. Need kemikaalid võivad toota kasulik või kahjulik mõju. OTC ja retsepti ravimid on puhastatud kemikaale, mille koostisosad, kasu ja võimalikke kõrvaltoimeid on uuritud põhjalikult.

Taimsed ravimid on taimsed ekstraktid, mis sisaldavad kümneid kemikaalide, kelle tegevus on teadmata. See ei ole enam “ loodusliku ” alla neelata taime kemikaalide kui et neelata ühe keemilise segu: ravim on ravim. Tegelikult on teadusliku aluse reklaam väidab, et füüsilised abinõud on pehmem ja ohutum kui tavapärased ravimid.

Looduslik Artriidi Ravi

Platseebo toime: kuidas me teame, kui ravimid on tõhusad?

Viimase 50 aasta jooksul on testitud kõik uued ravimid kindlakstegemiseks, kas nad pakuvad mingit kasu väljaspool platseebo efekt. Platseebo on aine või protseduur, mis ei ole konkreetse tegevuse. Näiteks kui artriit uut ravimit on testitud selle võime leevendada valu, pooled uuringus inimesed saavad pill või kapsel, mis on identne ravi, kuid see sisaldab toimeaineid.

Umbes 30-40% inimesi, kes on saanud platseebot aruande nende sümptomite märgatav paranemine. Kasu tuleneb usaldust arsti, kes haldab ravi ja leevendust ootus. Paljud ravimid, mida arvati olevat tõhus enne platseebo-kontrollitud uuringutes leiti hiljem mingit konkreetset kasu.

Vajuta siia, et osta Provailen ametlik kodulehekülg

Millised on erinevused "looduslik" ja tavaliste (retsepti ja OTC) ravimeid?

Kuigi loodus- ja tavalised ravimid võivad töötada sarnasel viisil, on olulised erinevused nende vahel.

1. Mis on reguleeritud? Retsepti ja OTC ravimeid on reguleeritud Food and Drug Administration (FDA), Ameerika Ühendriikide valitsus asutuses. Enne kui retseptiravimeid tehakse üldsusele kättesaadavaks, FDA nõuab neid katsetada, et tagada, et nad on ohutud ja võidavad need suunatud meditsiiniline seisund. Taimsete ravimite tootjad on kohustatud tegema uuringud enne müüki “ loodusliku ” tooteid. Detsember 2007, nad ei olnud isegi kõrvalekallete kohta arvestust või esitama need FDA.

2. Mis on pudelis? Reguleeritud retsepti ja OTC ravimeid narkootikumide on puhastatud ühendid. See tähendab, et nad on testitud, et selgitada, mis on ohutu annus ja iga annus peab olema sama, mis iga muu annus. Näiteks iga kord, kui te võtate aspiriini, võite olla kindel meditsiin sama summa on toimetada oma keha. Seevastu iga pudel ravimtaim võib erineda tunduvalt teise pudeli sama vahend. Lisaks valitsuse ja tarbijate organisatsioonide poolt läbi viidud analüüsid on näidanud, et paljud taimsete toodete sisu ei vasta märgistusel loetletud koostisosi.

Need väljavõtted võib sisaldada ka paljude ohtlike kemikaalide, sealhulgas pestitsiidide, plii ja elavhõbeda, mis võib mõjutada teie keha. Veelgi enam häiriv, mõni ravimtaim tootjad lisada retsepti- või käsimüügiravimeid ja nende “ loodusliku ” preparaadid. Uuringud on näidanud, et taimsed tooted võivad sisaldada kortisoon-tüüpi hormoone, diureetikumid, Viagra, aspiriini ja/või rahustid. Mitmete “ looduslik taimne ” sisaldab tavapäraseid artriidi ravimid nagu indocin ja prednisoloon on leitud õiguskaitsevahendeid artriit.

3. Taimsed ravimid on ohutud? Kuigi mõned inimesed eeldavad, et abinõud, mis on kasutatud sajandeid peavad olema ohutud, oleme õppinud viimastel aastatel et paljud traditsioonilised taimsed preparaadid on ohtlik ja isegi surmaga lõppenud kõrvaltoimeid. Näiteks, mida nimetatakse birthwort või snakewort, mis on valmistatud Aristolochia ekstraktid, taimsed ravimid on kasutatud üle kogu maailma rohkem kui 1000 aastat. Me teame nüüd, et need taimed ei sisalda aristolochic happed, ained, mis võivad põhjustada neerupuudulikkust ja vähk neeru. Veel ikka saab ravimtaimi, mis sisaldavad aristolochic happeid osta, jaemüük kauplustes või Internetis.

4. Kas "looduslik" tooteid töötab? Saada FDA heakskiitu tuleb toetada tavapäraste ravimite kasu tervisele esitatud väidete usaldusväärseid andmeid, platseebo-kontrollitud katsete põhjal. Kasu tervisele taotleda “ loodusliku ” tooted põhinevad peamiselt traditsiooni ja vähe või ei ole teaduslikke andmeid. Taimsete ravimite ühtegi tervisealaste väidete aluseks on reguleeritud Ravimiameti FDA poolt nõutavad tõendid kvaliteedi.

Vajuta siia, et osta Provailen ametlik kodulehekülg

Ravimtaimede puhul artriit

Edendada ravi artriiti ravimtaimi sisaldavad, ingver, Hiina Thunder Jumala Vine, paju koore ekstrakt, feverfew, kassi küünis ja Kõrvenõges.

Samas on mõningaid tõendeid, et ingveri ja -paju puukoor ekstrakti võib leevendada valu, need abinõud sisaldavad kemikaale, mis on sarnane FDA poolt heaks kiidetud mittesteroidsed põletikuvastased ühendid (MSPVA) nagu ibuprofeen (Advil) ja naprokseeni (Aleve). MSPVA-d, kas puhastatud või ravimtaimede segusid võib põhjustada mao ja soolte põletik. Lisaks takistada vere hüübimist ja võib põhjustada vedelikupeetust, põhjustab probleeme, et inimesed, kellel on kõrge vererõhk või südamepuudulikkus.

Hiina Thunder Jumala Vine ka leevendab valu ja põletik, kuid krooniline kasutamine võib põhjustada nõrgenemine immuunsüsteemi ja luude (Osteoporoos).

Artriit toidulisandid

Looduslik Artriidi RaviPreparaate turustatakse ka käsimüügist ravi rheumatologic sümptomid. Patsiendid peaksid kaaluma parima enne nende toodete kättesaadava teabe põhjal.

S-adenosylmethionine (sama), looduslikult esinevate keemiliste kehas, on kasutatud Euroopas juba mõnda aega on retsepti ravim depressiooni nagu artriidi valu ja põletiku leevendamiseks. Mitte ainult on selle antidepressant tegevust pakkuda subjektiivne leevendust artriidi ebaselge, seal on muud hoiatusvahendid. Kui võetud suu, sama ei ole tõhusalt imenduda keha, samuti on seal suur, hästi uuringute tõhususele. Lisaks väga kallis täienduse võib põhjustada seedetrakti stressi ning teatatud juhtumite äärmise agitatsioon. Muud reguleerimata toodete, nagu paljud äri sama ei sisaldavad ravimite etiketil märgitud kogus.

Glükoosamiin sulfaat ja kondroitiini sulfate täiendab reklaamitakse eraldi või kombineerituna, degeneratiivsete artriit (Osteoartroos) patsientidel. Mille tootjad on tasunud uuringud näitavad, et neid tooteid saab leevendada artriidi valu. Sõltumatute katsete, sealhulgas National Institutes of Health, mille eest suur uuring on leidnud kaugemale, et platseebot ei saanud mingit kasu. Riigiasutus, Healthcare Research ja kvaliteet, tehtud läbi vaatama ka järeldusele, et puuduvad tõendid, et glükoosamiini, kondroitiini või süsti hüaluroonhape on kasulik osteoartriidi.

Kalaõli , mis sisaldab omega-3 rasvhapped on täheldatud leevendada valu ja ühine hellust reumatoidartriidiga patsientidel. Kasu on tagasihoidlik ja võib kesta mitu kuud kuvada. Kõrvaltoimed võivad olla seedetrakti stressi ja kalamaitse lõhn hinge. Need, kes leiavad kalaõli täiendab peaksid olema teadlikud, et mõned kalaõli täiendab võib sisaldada kõrge elavhõbeda või A-vitamiini, mis võib olla mürgine.

Vajuta siia, et osta Provailen ametlik kodulehekülg

Nõelravi

Üle 2000 aastat tagasi Aasia riikides välja töötatud lisatakse nõelravi nõelad kindlate punktide meridiaanide või kanaleid mööda nahka. Valitud gruppi juhib kasutatakse erinevate haiguste raviks. Traditsioonilise hiina meditsiini nõelravi on terviklik ravi plaan, mis võib sisaldada ka taimsete ravi, dieedi ja füüsilise koormuse osa, kuid see on üha enam kasutatakse eraldi ravi Lääne tervishoiuteenuse osutajate poolt.

On olnud mitmeid uuringuid nõelravi kasutamise jaoks valu põlve osteoartriidi (degeneratiivsete artriit) põhjustatud. Alguses uuringutes leiti, et patsiente ravida nõelravi kogenud vähem valu kui patsientidel, kes said ainult tavapärase ravi. Siiski on viimastel aastatel traditsiooniline nõelravi on võrreldes erinevaid “ sham ” või tavatu nõelravi juhtimisseadmed, sealhulgas nõelravi punkte nõelte sisestamise, nõelte sisestamise ja kasutamise teleskoopsilindrit nõelad, mis osutus lisada naha. Teeseldud ja tavapäraste nõelravi tingimusel märkimisväärset leevendust valu ravi võrreldes. Siiski oli vähe või üldse mitte kasu, mis on toodetud tavapäraste või sham nõelravi vahe.

Nende uuringute tõlgendamisel on platseebo toime, mis võib leidis kokkupuutel naha ja nõelte sisestamise juhusliku punkti toonud kaasa valu leevendamiseks. Põhjustatud osteoartriidi põlve, valu võib olla raske ja tavapärase ravi võib mittetäielikult vabastada. Kuigi praegused tõendid näitavad, et nõelravi leevendab valu, sest see on erakordselt tugev platseebo, see on ohutu ja võib vaadelda kui täiendust ravi.

Punkte meeles pidada

  • Kõige liiki artriit on krooniline ja võib ei kontrolli täielikult traditsiooniliste ravimeetodite. Inimesed võivad taotleda täiendavat maksuvabastust ravimtaimi või toidulisandeid või võib kasutada nende ainete asemel tavapäraste ravimitega.
  • Kuna FDA ei saa praegu reguleerida kvaliteeti taimseid ravimeid ja toidulisandeid, või kontrollida nende tõhusust või ohutust, ravimtaimede kasutamine ei ole soovitatav.
  • Nõelravi on ohutu ja võib anda valu mõnedel patsientidel osteoartriit, kuid tundub, et töö ilmnevad platseebo efekt.
Looduslik Artriidi Ravi