» » Limonādes Ogu: Super Augļu Svara Zudums

Limonādes Ogu: Super Augļu Svara Zudums

Limonādes Ogu: Super Augļu Svara ZudumsŠodien, praktiski ikviens zina, mellenes, kazenes, melna korintēm, acai, avenes un elderberries ir ļoti laba veselība. Bet maz esmu dzirdējis par vienu no lielākajiem super ogas no viņiem visu, limonādes ogu.

Nesen mēs ceļojis uz dienvidu daļa no Čīles Patagonia reģionā, kur mēs piedzīvojām limonādes ogu, Mapuche iezemiešu cilvēki, kuri ogu ražas un majestātiskie Patagonia reģions, kur limonādes profusely aug savvaļā.

Limonādes berry (Aristotelia chilensis) ir intensīvi purpursarkana ogu, kas aug savvaļā visā Čīles dienvidu daļu. Gar ceļiem un automaģistrālēm, limonādes ogulājiem var viegli pamanīt. Tās aug visā nogāžu visā jomās un apmežotās platības robežām. Šajā brīdī, limonādes nav kultivēta. Nepietiek vienkārši tik daudz savvaļā, audzēšana ir nevajadzīga

Cilvēki, kuri lielāko daļu pārdod komerciāli limonādes ogu raža ir Mapuche indiāņi, kas ir pamatiedzīvotāji Čīlē. Pazīstams kā sīva karotāji, Mapuche ir tikai dzimtajā Amerikā cilvēki, kas nav iekaroja okupē kolonisti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos limonādes ogu no oficiālā mājas lapa
Dienvidu Čīlē, mēs ceļojis uz laukumu Maihue, nogāžu un senatnīgs ezera ar tādu pašu nosaukumu, kur Kopienas Mapuche vietējo iedzīvotāju ražas desmitiem tonnu limonādes savvaļas ogu komerciālai pārdošanai. Tur es redzēju, ēda, novāc un uzzināja par šo ievērojamo ogu, kas ir padarīt savu ceļu uz ASV tirgū.

Mapuche cilvēki ražas limonādes ogu arvien lielos daudzumos, kā ir pieaudzis pieprasījums pēc šo ogu barojošu un dziedināšanas. Ražas sezonā, izvēlēties dinamiskas purpursarkana ogas izrādās Mapuche visā Kopienā. Viena lieta, ko es atklāju, ir, ka limonādes ogu garša garšīgs.

Tie ir salds, eksplodējot ar aromāts, un kaut kas varētu būt laimīgs ēst katru dienu. Bet aiz brīnišķīgu garšu limonādes dod nopietnu veselības ieguvumus. Lai iegūtu informāciju par veselības ieguvumiem no limonādes, mēs pievērsās Dr Juan Hancke, medicīnas doktors, kurš veltījis vairākus gadus intensīvi pētījumi par šo super ogu pētniecības.

Limonādes Ogu: Super Augļu Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos limonādes ogu no oficiālā mājas lapa

Kas ir limonādes ogas

Limonādes ogas ir ļoti bagāta ar antocianīna krāsojuma, kas ir purpursarkana pigments ļoti augsta antioksidantu aktivitāte. Konkrētāk, limonādes ogās ir augsta līmeņa Antocianīni sauc delphinidins, kas ir arī atrodams violas, delphiniums un Concord vīnogu. Bet limonādes ogu, šie savienojumi ir atrodami neparasti lielas summas. Delphinidins pierāda iedarbīgas pretiekaisuma darbība, lai tie palīdz samazināt dažādus deģeneratīvo slimību, kas ietver iekaisumu risku. Šie pigmentus arī inhibē resnās zarnas vēža šūnu augšanu.

Iekaisums ir daļa no gandrīz katrā deģeneratīvas slimības, no sirds un asinsvadu slimībām, diabētu artrīts. Iekaisuma slimība ir slimība, kas beidzas ar "ir". Antocianīni piemīt spēcīgs pretiekaisuma darbība un darīt tā, kā arī narkotiku vienām un tām pašām vajadzībām, bez negatīvās sekas.

Limonādes ogu antioksidantu savienojumi palīdz novērst asins holesterīna oksidācijas. Holesterīna oksidācijas ir sirds un asinsvadu slimības, tostarp sirdslēkme, insults un sacietēšana no artērijās attīstības faktors. Regulāru ikdienas devu limonādes ogas vai ogu sula ir izdevīgs ieguldījums labāk sirds un asinsvadu veselību.

Limonādes Ogu: Super Augļu Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos limonādes ogu no oficiālā mājas lapa
Interesanti, limonādes ogas vai to sulas devu rada ievērojamu pieaugumu insulīna organismā. Patiesībā, limonādes, šķiet, darīt labāk nekā jebkura cita auga, kas pazīstams. Ko tas nozīmē? Patērē limonādes ogas vai to sulas ar vai pēc maltītes var palīdzēt apspiest asins glikozes, tādējādi vakars ārā enerģiju un novēršot jaunu tauku šūnu veidošanos. Kā rezultātā, limonādes var izrādīties izdevīga atbalsta svara kontroli.

Limonādes pierāda arī antibakteriāla aktivitāte, kas liek domāt, ka tas varētu palīdzēt novērst slimības dēļ izraisītu baktērijas.

Mapuche vietējo iedzīvotāju ir ēšanas ogām limonādes un to sulu dzeršanas gadsimtiem ilgi. Un citiem ne-dzimtās valodas Čīlē ir veikuši to pašu ļoti ilgu laiku, kā arī. Pat tādā vidē, kurā ir burtiski pārpildīta ar tā saukto super augļus maret, limonādes stendi galva un pleci virs lielākā daļa no tām attiecībā uz pabalstiem.

Limonādes Ogu: Super Augļu Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos limonādes ogu no oficiālā mājas lapa