» » Labākais Svara Zudums Programmas Un Plāni Top Uzturs Tiešsaistes Recenzijas

Labākais Svara Zudums Programmas Un Plāni Top Uzturs Tiešsaistes Recenzijas

Svara zudums programmas, jums vajadzētu izvēlēties?

Literatūras pārskats liecina, ka svara zudums nav atkarīga no veida diētu. Galvenais faktors, lai sasniegtu svara samazināšana ir enerģijas ierobežošana. Citiem vārdiem sakot, vai jums ir vegeterian vai -vegeterian uzturs, zema tauku satura vai tiesību carb vai kaut ko--starp diētu, jūs zaudēsiet svaru nodrošināt enerģijas ierobežojumus komponentu ir pietiekama, lai radītu kaloriju deficītu par konkrētās dienas beigās. Labākā diēta – vienu, kas darbojas un sniedz rezultātus ilgākā laika posmā – tādēļ diētu, kas rezonē ar savu personīgo izvēli un vērtības pret pārtiku.

Šo vienkāršo patiesību ir labāk prezentēt, izmantojot Dr Malik ASV Vasanti vārdus no Hārvardas sabiedrības veselības skola, kā aizgaldos leju viņa neseno zinātnisko darbu publicējusi vienādranga pārskata žurnālā Nature klīniskajā praksē.

"Pašlaik nav neapgāžamu pierādījumu viens populārs diētu ir pārāka par citu ilgtermiņa svara kontroles. Protams, viena Diēta neietilpst visas. Tādējādi, kad izrakstot pacientiem šādu uzturu, ir svarīgi ņemt vērā kultūras paradumus un palielināt ilgtermiņa ievērošana pārtikas izvēli". Dr M. Vasanti.

Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

Tāpēc ir jautājums:

Vai jūs zināt konkrētu svara samazināšanas programmu, kas darbosies vislabāk jums?

Pirmkārt, pieņemsim kliedēt mītu par svara zudumu.  Nav vienu Diēta plāns tirgū šodien, kas būtu uzskatāmi par "viens izmērs der visiem" risinājums.  Neskatoties uz informācijas stendiem pateikt jums, jūsu svara zaudēšanas mērķus un motivācija nav vienādi visiem.  Tāpat kā ir personības profilus, ir dieter profili, un jūs droši vien atbilst viena no tām, kas aprakstītas zemāk. Vai vēlaties zaudēt desmit vai viens simts mārciņas, jums ir labākās izredzes uz panākumiem, izvēloties plānu, kas piemērots vēlmes, vajadzības un dzīvesveidu. Viens veids, kā noteikt labākā diēta jums ir uzņemties veikt uzturs profilu Viktorīna ar eDiets.com

Kāpēc ir tik svarīgi, lai atrastu svara zaudēšanas programma jums der vislabāk?

Ne visi uztura darbu visiem cilvēkiem. Atrast vienu, kas vislabāk atbilst jums ir svarīgs, jo to, ko jūs vislabāk atbilst darbosies vislabāk.  Uztura neveiksmi galvenokārt šādu divu iemeslu dēļ:

  • Trūkuma noteikšana par dieter, un
  • Izvēloties nepareizu svara zaudēšanas programmā.

Kad esat atradis programmu, kas motivē jūs un iekļaujas ar savu dzīvesveidu un mērķus, būs viegli pieturēties pie tā un sasniegt savu vēlamo rezultātu. Michael L. Dasinger, MD saka:

"Lielākā daļa diētu plāns strādās labi, ja jūs brauciet uzmanīgi.  Galvenais ir atrast plāns var pielipt. Šis plāns jums patīk vislabāk, ir plāns, kas vislabāk darbojas ". Dr M. Dasinger.

Viņš ir direktors aptaukošanās izpētes aterosklerozes pētniecības lab pie kušķi-New England Medical Center, Boston.

Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

Kā atrast pareizo uzturu

Svara zudums nozare ir tik liela, ka pastāvīgi bombardēti ar priekšlikumiem par jebkad, izmantojot "jaunāko un izcilāko uzturs".  Atbilstošu pareizo uzturu savam profilam var būt, piemēram, puzzle piecing kopā.  Ja tas nav piemērots, jūs iespējams saņemt neapmierinātas un atteikties no.  Ja tas ir atbilstoši, tas padara liela atšķirība būs sasniegt rezultātus.  Ņemiet vērā, ka:

  • Ja jūs esat pārāk aizņemts, lai iknedēļas sanāksmēs, nevajadzētu iestāties plānu, kas nepieciešams regimented grafiku.
  • Ja jūs esat veidu personai, kas ienīst gatavot vai noved drudžains dzīvesveida, jūs varat apsvērt iespēju pēc plāna, kas paredz jums sagatavoto ēdienu piegāde.
  • Ja konstatējat, ka esat visvairāk motivēti, strādājot pie mērķa grupu, sasniedzot tādu pašu rezultātu, jums vajadzētu domāt par diētu, kas nodrošina regulāru atbalstu grupu.
  • Ja jums ir kāds, kurš ir ļoti apzinās veselības, plaukst, uzzinot par labsajūtu un kas mīl gatavot, jums vajadzētu ievērot diētas plānu, kas ļauj eksperimentēt ar augstvērtīgiem pārtikas kombinācijām un apturēt prom no diētām, kas ietver sagatavoti pārtikas produkti un mikroviļņu krāsnis.
Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

3 Dieter veidi: Kurā grupā ir jums?

Zemāk jūs atradīsiet trīs diētas izvēli, kas ar savu īpašo dzīvesveidu, personības un mērķi ir vērsti.  Lasot piedāvāto informāciju par katram dieter, var viegli savienot ar diētas plānu un zināt, kuru jūs vēlaties, lai uzkāptu uz programmu.

Profila tips 1: Steidzami Dieter

Ir kāds, kurš ir ambicioza par iegūt ātrus rezultātus no diētu?  Steidzami dieter vajadzībām un vēlas, lai zaudēt svaru ātri.  Steidzami diētu ir bieži draudošo notikumu, kas rada šo sajūtu steidzami; tas varētu būt kāzas vai atkalapvienošanās. Tas pat varētu būt kurā laikā nevēlamu mārciņas kaudzē mētājās uz neseno brīvdienas.

Ja šāda veida dieter, jūs vēlaties drošu un ērtu svara zaudēšanas plāna, kas ir viegli, efektīvi un nodrošinās ātru rezultātu.  Tas parasti nav ilgtermiņa risinājums diētu, bet vienu, jūs varat sekot dažas nedēļas pēc nepieciešamības.  Tas var būt liels lēkt sākt, sniedzot jums vēlāk motivāciju ilgtermiņa uztura pielāgošanai.

Diētu, kas atbilst šim profilam ir ideāli piemērots tiem, kam patīk ērtības un kam nav veikals, plāns, pavārs tīrs vai skaitīt kalorijas un ogļhidrātiem.  Ja jūs esat gatavi būtiski samazināt kaloriju uzņemšana, aizstāt maltītes un sekot labi izstrādāta plāna, ka palīdz izkausēt tauki ātri (līdz pat 5 mārciņas nedēļā), tad Medifast Diēta palīdzēs jums nokļūt līdz jūsu mērogā vajadzīgo numuru.

Ja nevēlaties sekot ļoti zemu kaloriju diētu, bet joprojām vēlaties zaudēt svaru strauji (2 mārciņas nedēļā) programma, kas darbojas neticami labi, jo tas ir viegli sekot, tad Nutrisystem ir viena no jūsu labāko izvēli. Nutrisystem ir pierādījušas panākumus, tā ir palīdzējusi miljoniem to svara zaudēšanas mērķus sasniegt agrāk 30 gadus.

Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

Profila tips 2: Visaptveroša Dieter

Vai vēlaties iegūt zināšanas un informāciju par to, kā zaudēt svaru un glabā to off uz mūžu?  Vai jūs uzskatāt, ka mācības padarītu labāku pārtiku un izmantot iespējas ir daudz svarīgāka nekā tikai zaudēt svaru?  Tad jūs vienkārši varētu būt vienotai dieter.

Kā vienotai Dieter jūs interesē ne tikai zaudēt svaru.  Jūs vēlaties, lai aptvertu vispārējo veselību un labsajūtu, un jūs esat gatavs mainīt savu dzīvesveidu, tāpēc, ka jums būs pieredze, svara zudums, veselība un ilgmūžība.  Jūs vēlaties, lai sasniegtu vairāk nekā bathroom scale numuru, un jūs ceram palielināt vitalitāti un enerģiju.

Holistic daudziem diētu ir mazliet foodies, kas mīl gatavot skaisti izskatījās ļoti izsmalcināti ēdieni degustācija. Daudzi no viņiem ir sociālās cilvēkiem, kam patīk runāt par atklājumu un mainot savu dzīvesveidu un to atbalsta grupas iestatījumu izvēlnēs plānošanas brauciens.

Ja zaudēt svaru vien nav jūsu vienīgā prioritāte, un jūs jūtaties visvairāk motivēti, kad jūs satikt citus jauniešus ar līdzīgiem mērķiem, Weight Watchers visdrīzāk atbilst jūsu personību un dzīvesveidu.

Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

Profila tips 3: Taupīgs Dieter

Šī dieter vēlas sākt lēti un bez kavēšanās.  Nevēlas, lai programma ar pārtikas sūtījumiem, aprēķini, vai uzskaites punkti, bet vienkāršs un ātrs svara zudums plānu, kas darbojas un atbilst viņa kalsns budžetu.

Kā taupīgs dieter meklēt programmas, par kurām jums nav jāmaksā atkārtoti.

Jūs droši vien interesē pēc diētu satricina un bāriem vai apmeklē iknedēļas sanāksmēs, nosver un apspriest jūsu progresu un jūtas.  Tā vietā jūs vēlaties iegūt nepieciešamo informāciju, studēt, un iet pie sava un izpildīt to. Jums ir self-motivācija un agresīvi turpināt savu vēlamo mērķu noteikšanu.

Mēģiniet labākais svara zaudēšanas programma Dens tiešsaistes Diēta plāni

Jums ir kāda veida Dieter?

Pieņemot, ka jūsu galvenais uzsvars tiek likts uz jūsu vēlmes, vajadzības un dzīves stilu, iespējams redzēt, kur tagad jūs fit.  Tātad, izbraukšana ieteikto diētu programmu un iesaistīties konkrētas atbildes katrā.  Neaizmirstiet, ka diētu, kas atbilst vislabāk, jūs arī darbojas vislabāk!