» » Krils Eļļa: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Krils Eļļa: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un Brīdinājumi

Citi nosaukumi krils eļļa

Krils Eļļa: Izmanto Blakusparādības, Mijiedarbību Un BrīdinājumiAceite de krils Acide Docosahexaénoïque, Acides Gras Oméga 3, Acides Gras N-3, Acides Gras Polyinsaturés, Acides Gras W3, Antarktikas krils eļļa, Concentré de Protéines Marines, DHA, Docosahexanoic Acid, EPA, Euphausia Superba naftas, Euphausiacé, Euphausiids eļļas, Huile d' Euphausia Superba, Huile de krils, Huile de krils Antarctique, Huile d'Oméga 3, jūras olbaltumvielu koncentrāts, n-3 taukskābes, Omega 3, Omega-3 taukskābes, Omega-3Oméga 3, Omega-3 taukskābes, Omega-3 eļļas, polinepiesātināto taukskābju, W-3 taukskābju

Pārskats par krils eļļa

Krils eļļa ir eļļas no sīkiem, garneles, kā dzīvnieku. Ēd galvenokārt krils baleen vaļi un mantas, valis haizivis. Norvēģu, vārds "krils" nozīmē "valis pārtikas." Cilvēkiem iegūtu eļļu krils, to ievieto kapsulu un izmantošanai medicīnā. Dažu zīmolu krils naftas produktu norāda, ka viņi izmanto Antarktikas krils. Tas parasti attiecas uz krils sauc Euphausia superba sugas.

Krils eļļa tiek izmantota sirds slimību, augstā līmenī noteiktas asins tauku (triglicerīdi), augsts holesterīna līmenis, augsts asinsspiediens, insulta, vēzis, osteoartrīts, depresija, premenstrual sindroms (PMS) un sāpīgas menstruācijas.

Kā tas darbojas? Krils eļļa satur taukskābes, zivju eļļa ir līdzīgs. Šie tauki varētu būt labvēlīgi taukus, kas samazinātu pietūkums, zemāks holesterīna līmenis un veikt asins trombocītu tik lipīga. Kad asins trombocītu ir mazākas lapiņas tie ir retāk formu recekļi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Izmanto & efektivitāti krils eļļa

Par pietiekamu pierādījumu:
  • Augsts holesterīna līmenis. Veikt pētījumus, liecina, ka ņemot konkrētu krils eļļas produktu (Neptūna krils eļļas, Neptune Technologies & Bioresources, Inc) 1-1,5 grami dienā samazina kopējo holesterīna un "sliktais" low-density lipoproteīdu (ZBL) holesterīns, un palielina "labu" augsta blīvuma lipoproteīdu (ABL) holesterīns pacientiem ar augstu holesterīna līmeni. Lielākas devas, 2-3 grami dienā parādās arī ievērojami samazina triglicerīdu, cita veida asins tauku līmeni.
  • Premenstrual sindroms (PMS). Ir daži pierādījumi, ka ņemot konkrētu krils eļļas produktu (Neptūna krils eļļas, Neptune Technologies & Bioresources, Inc) 2 grami dienā varētu samazināt simptomus PMS; Tomēr daži eksperti apšaubīt šos secinājumus, jo viņi uzskata, ka pētījumā nav arī paredzēts.
  • Artrīts. Daži pētījumi liecina, ka cilvēkus ar artrītu, kuri katru dienu veikt īpašus krils eļļas produktu (Neptūna krils eļļas, Neptūns Technologies & Bioresources, Inc.) 300 mg ir mazāk sāpes un stīvumu un labāk darboties pēc 30 dienām attieksmes.
  • Augsts asinsspiediens.
  • Insults.
  • Vēzis.
  • Depresija.
  • Citi nosacījumi.
Novērtēt efektivitāti krils eļļas šīm vajadzībām ir nepieciešams vairāk pierādījumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Blakusparādības & Safety krils eļļa

Krils eļļa, šķiet, būt drošs par lielākā daļa pieaugušo, ja to izmanto atbilstoši īsā laika periodā (līdz trim mēnešiem). Pētījumi par krils eļļa ir netiek pienācīgi novērtētas tās drošību vai iespējamās blakusparādības. Tomēr ir iespējams, ka krils eļļas var izraisīt dažas blakusparādības līdzīgas zivju eļļu, piemēram, slikta elpa, grēmas, neticams garšu, kuņģa darbības traucējumi, slikta dūša un vaļēju izkārnījumi.

Īpaši piesardzības pasākumi un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: ne tik daudz ir zināms par krils eļļas lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā. Būt par drošu pusē un izvairītos no lietošanas.

Jūras veltes alerģijas: daži cilvēki, kuriem ir alerģija pret jūras veltes arī varētu būt alerģija pret krils eļļas piedevas. Nav nekādas ticamas informācijas rāda cik iespējams cilvēkiem ar alerģiju pret jūras veltes ir nepieciešama alerģiska reakcija uz krils eļļa; Tomēr līdz brīdim, kad ir zināms vairāk, izvairieties krils eļļa vai izmantot piesardzīgi, ja jums ir jūras veltes alerģija.

Ķirurģija: Jo krils eļļas var palēnināt asins recēšanu, pastāv bažas, ka tas varētu palielināt risku, ka asiņošanas laikā un pēc operācijas. Pietura izmantojot krils eļļa ir vismaz 2 nedēļas pirms plānotā operācija.

Krils eļļas atbilstošu devu, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem kā lietotāja vecuma, veselības un vairākus citus nosacījumus. Šajā laikā tur nav pietiekami daudz zinātnisko informāciju, lai noteiktu atbilstošo diapazonu krils eļļas devu. Paturiet prātā, ka tādi dabīgi produkti, ne vienmēr vienmēr droši un devas var būt svarīgi. Noteikti sekojiet norādījumiem attiecas uz produkta etiķetes un konsultēties ar jūsu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālists, pirms lietojat.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos krils eļļa no oficiālā mājas lapa