» » Krili Yağı: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılar

Krili Yağı: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve Uyarılar

Diğer adları krili petrol

Krili Yağı: Kullanır, Yan Etkileri, Etkileşimleri Ve UyarılarAceite de krili, Acide Docosahexaénoïque, Acides ciğeri L'omega 3, Acides ciğeri N-3, Acides ciğeri Polyinsaturés, Acides ciğeri W3, Antarktik krili petrol, Concentré de Protéines deniz, DHA, Docosahexanoic asit, EPA, Euphausia Superba petrol, Euphausiacé, Euphausiids yağı, Huile d' (Euphausia Superba), Huile de krili, Huile de krili Antarctique, Huile d' L'omega 3, deniz Protein konsantre, n-3 yağ asitleri, Omega 3, Omega-3 yağ asitleri, Omega-3L'omega 3, Omega-3 yağ asitleri, Omega-3 yağ, Çoklu doymamış yağ asitleri, W-3 yağ asidi

Krili petrol genel bakış

Krili petrol bir küçük, karides benzeri hayvan yağdır. Bale balinalar, mantas ve balina köpekbalıkları öncelikle krili yiyin. Norveççe, kelime "krili" anlamına gelir "balina yemek." İnsan özü yağı krili, kapsül yerleştirin ve ilaç kullanmak. Bazı marka krili Petrol ürünleri Antarktika krili kullandıkları gösterir. Bu genelde krili (Euphausia Superba) adı verilen türler için ifade eder.

Krili yağı kalp hastalığı için bazı kan yağları (trigliserid), yüksek kolesterol, yüksek tansiyon, inme, kanser, osteoartrit, depresyon, Premenstrüel Sendrom (PMS) ve ağrılı adet dönemleri yüksek düzeyde kullanılır.

Nasıl çalışır? Krili yağ asitleri balık yağı için benzer içerir. Bu yağlar, şişme, düşük kolesterol azalma ve kan trombosit daha az yapışkan yapmak faydalı yağlar olduğu düşünülür. Kan trombosit daha az yapışkan onlar formu pıhtılaşması için olasılığı vardır.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Kullanım & krili petrol etkinliği

İçin yeterli kanıt:
  • Yüksek kolesterol. Araştırma geliştirme belirli krili petrol ürünü (Neptün krili petrol, Neptün teknolojileri & Bioresources, Inc) 1-1.5 gram her gün alarak total kolesterol ve "kötü" düşük yoğunluklu lipoprotein (LDL) kolesterol düşürür ve yüksek kolesterol ile "iyi" yüksek yoğunluklu lipoprotein (HDL) kolesterol hastalarında artırır gösterir. 2-3 Gram her gün daha yüksek dozlarda da önemli ölçüde trigliserid, kan yağ başka tür düzeyini azaltmak için görünür.
  • Premenstrüel Sendrom (PMS). Belirli krili petrol ürün (Neptün krili petrol, Neptün teknolojileri & Bioresources, Inc) 2 gram her gün alarak PMS belirtileri azaltabilir bazı kanıt yoktur; ama onlar çalışma değil de tasarlanmıştır inandığımız bazı uzmanlar bu bulgular soru.
  • Artrit. Bazı araştırma belirli krili petrol ürün (Neptün krili petrol, Neptün teknolojileri & Bioresources, Inc) 300 mg her gün almak insanlar artrit ile tedavi 30 günden daha az ağrı ve sertlik ve işlevi daha iyi var öneriyor.
  • Yüksek Tansiyon.
  • İnme.
  • Kanser.
  • Depresyon.
  • Diğer koşullar.
Daha fazla kanıt krili petrol Bu kullanımlar için etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yan etkileri & Emanet krili petrol

Krili petrol uygun zaman (üç ay) kısa bir miktarda kullanıldığında çoğu yetişkin için güvenli gibi görünüyor. Krili petrol araştırma yeterince kendi güvenliği veya olası yan etkileri değerlendirmiş değil. Ancak, bu krili petrol balık yağı ağız kokusu, mide ekşimesi, balık tadı, mide, mide bulantısı ve gevşek dışkı gibi benzer bazı yan etkilere neden olabilir muhtemeldir.

Özel önlemler & Uyarılar: Gebelik ve emzirmenin: Hamilelik ve emzirmenin sırasında yeterli krili yağı kullanımı hakkında bilinmektedir. Güvenli tarafta kalmak ve kaçının.

Deniz ürünleri Anti: deniz alerjisi olan bazı insanlar da krili yağı takviyesi için alerjik olabilir. Deniz ürünleri Anti ile nasıl büyük bir olasılıkla insanları gösteren güvenilir bilgi vardır krili petrol; Alerjik bir reaksiyon olması Ancak, daha fazla olduğu bilinen kadar krili petrol kullanmaktan kaçının veya bir deniz ürünleri alerjisi varsa dikkatli biçimde kullanın.

Cerrahi: krili yağı kan pıhtılaşması yavaş olabilir, çünkü o sırasında ve ameliyat sonrası kanama riskini artırabilir endişe yoktur. Krili yağı en az 2 hafta önce zamanlanmış bir ameliyat kullanmayı durdurmak.

Krili petrol uygun doz kullanım yaşı, sağlık ve birkaç diğer koşulları gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda doz krili petrol için uygun bir dizi belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli değildir ve dozlarda önemli olabilir unutmayın. Ürün etiketleri ilgili yönergeleri izleyin ve eczacınıza ya da doktor veya diğer sağlık kullanmadan önce profesyonel danışın emin olun.

Krili yağ resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın