» » Krākšana Savietojama Pilnīga Informācija Par Krākšana

Krākšana Savietojama Pilnīga Informācija Par Krākšana

Krākšana ir vibrācijas elpceļu struktūras un rezultātā skaņu, jo nosprostota gaisa kustības, elpošana, kamēr miega laikā. Dažos gadījumos skaņas var būt mīksts, bet citos gadījumos tas var būt skaļi un nepatīkams. Krākšana miega laikā var būt zīme, vai pirmais signāls, kas obstruktīva miega apnoja (OSA).

Izraisa krākšana

Kopumā iesaistītās struktūras ir ūka un mīkstās aukslējas. Neregulāra gaisa plūsmas izraisa eju blokādes un parasti ir saistīts ar vienu no šīm darbībām:

  • Rīkles vājums, izraisa rīkles, lai aizvērtu miega laikā.
  • Mispositioned žokli, bieži vien izraisa spriedzi muskuļos.
  • Tauku, vākšana un ap kaklu.
  • Šķērsli, deguna ejā.
  • Obstruktīva miega apnoja.
  • Audu airways pieskaras viena otrai, kas izraisa vibrāciju augšpusē.
  • Relaxants, piemēram, alkohola vai narkotiku kakla muskuļus relaksējoša.
  • Guļ uz vienu pretpārbaudē, kas var izraisīt mēles pilināmā atpakaļ mutē.
Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Ietekmes krākšana

Krākšana sauc izraisīt Miega atņemšanu Hotels, un tiem, ap tiem, kā arī kā dienas miegainību, uzbudināmība, uzmanība un samazinās libido trūkums. Ir arī ierosināts, ka tas var izraisīt ievērojamu psiholoģisko un sociālo kaitējumu slimniekiem. Vairāki pētījumi atklāj pozitīva korelācija starp skaļa krākšana un sirdslēkmes risks (apmēram + 34 % izredzes) un insults (apmēram +67 % iespēja).

Gan krākšana bieži tiek uzskatīta par neliela nelaimi, Hotels dažreiz var ciest nopietnu pasliktināšanos dzīvesveidu. Starp subjektiem pētījumā Armstrong et al atklāja statistiski nozīmīga ģimenes attiecību uzlabošanās pēc krākšana ķirurģiski izlaboja. Tas tika apstiprināts ar pierādījumiem no žults et al, Cartwright un bruņinieks un Fitzpatrick et al.

Jauni pētījumi saistīt skaļi “ krākšana ” ar attīstību karotīdo artēriju ateroskleroze, smadzeņu bojājumiem un insulta risku. Pētnieki pieņemt, ka skaļa krākšana rada turbulence karotīdo artēriju asins plūsma elpceļu vistuvāk. Vispārīgi runājot, palielināt satricinājumiem kairina asins šūnu un iepriekš bijis iesaistīts kā aterosklerozes iemesls.

ASV pētījumā lēsts, ka aptuveni vienu reizi 15 amerikāņi ir skārusi vismaz mērenu pakāpi miega apnoja.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Izplatība krākšana

Statistika par krākšana bieži vien pretrunīgi, bet vismaz 30 % no pieaugušajiem un varbūt vairāk kā 50 % no cilvēku dažas demogrāfiju krākt. Viens pārskats, 5,713 Itālijas iedzīvotāju identificē pastāvīgā krākšana, 24 % vīriešu un sieviešu 13,8 %, pieaug līdz 60 % vīriešu un 40 % sieviešu vecumā no 60 līdz 65 gadiem; tas liecina par paaugstinātu jutību pret krākšana vecums palielinās.

Diagnoze krākšana

Turklāt "troksnis" krākšana, sarežģītāki apstākļi, piemēram, miega apnoja var atbilst simptoms ir krākšana. Miega pētījumā, var identificēt šādus jautājumus. Pacientiem arī novērtēt savu stāvokli, lai noteiktu iespējamību, šādas problēmas, pamatojoties uz viņu miega grūtības smaguma.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Ārstēšanas krākšana

Gandrīz visas ārstēšanas krākšana jārotē ap klīringa blokādes gaitenī elpošana. Tas ir iemesls, kāpēc Hotels ir ieteicams zaudēt svaru (lai pārtrauktu tauki no nospiežot uz kakla), pārtraukt smēķēšanu (smēķēšana novājina un koka tupelēm rīkles) un gulēt savā pusē (lai novērstu mēli no rīkles bloķēšana). Vairākas citas ārstēšanas iespējas ir arī pieejami, sākot no ārpusbiržas palīglīdzekļi, piemēram, deguna aerosolu, deguna sloksnes vai deguna klipus, smērvielas, aerosoli, un "anti-snore" apģērbu un spilveni ar šādu neparastu darbību kā didgeridoo playing. Tomēr krākšana ir atzīta medicīnas problēma, un cilvēki, kas bija dzirdami krācieni vienmēr jācenšas profesionālu medicīnisku padomu pirms paļaujoties uz metodēm, kas var maskēt simptomus, bet ne pret pamata nosacījums.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Zobārstniecības iekārtu krākšana

Speciāli izgatavotu zobu tehnika sauc apakšžokļa attīstība šinas, kas iepriekš apakšžoklis nedaudz un tādējādi pull mēle uz priekšu, ir kopēju režīmu attieksmi pret krākšanu. Parasti konsultē zobārsts specializējas miega apnojas zobārstniecībā. Šādas ierīces ir izrādījušies efektīvi, samazinot krākšana un miega apnoja, gadījumos, kad apnoja ir vieglas līdz vidēji. Apakšžokļa attīstība šinas bieži tiek paciesti, daudz labāk nekā CPAP iekārtas. Iespējams, bet retas blakusparādības ietver pakāpeniskai apriti zobu, temporomandibular kopīga traucējumi, lieko salivation un smaganu iekaisumu.

Ārpusbiržas apakšžokļa attīstība šinas sniedz aptuveni tādas pašas priekšrocības, ja ir uzstādīts pareizi. Tie parasti ir izgatavoti no EVA polimēru, un lielākā daļa pēc izskata ir līdzīgi aizsardzības mutes aizsargiem, kas valkā sporta. Viens trūkums lētāk ierīces, salīdzinot ar profesionāli uzstādīta ierīcēm ir grūtības izveidot pareizu žokļa pozīciju. Over-advanced žokļa rezultātus žokļa locītavu sāpes, kamēr-advanced žokļa ražo nav terapeitiskas iedarbības. Profesionāli uzstādīta ierīces parasti iekļaut pielāgošanas mehānisms, lai žokļa attīstībai var viegli palielināta vai samazināta pēc montāžas. Lai pielāgotu lielāko daļu “ do it yourself ” ierīcēm ir nepieciešams tos uzsildīt un pelējuma tos atkal ar vajadzīgo jauno pozīciju. Vai arī, ņemot vērā zemo cenu, jauno skalu var izmantot.

Iepriekš ASV, apakšžokļa attīstība šinas uzskatīja par 2. klases medicīnas ierīcēm un varētu likumīgi pārdot bez receptes. Amerikāņi bija tomēr drīkst iegādāties šo ierīču ārpus Amerikas Savienotajām valstīm un importēt tos personīgai lietošanai. Austrālijā, ražotāji var saņemt apstiprinājumu terapeitisko preču pārvalde (TGA) ļauj ierīcēm, kas pārdoti parastā mazumtirdzniecības kanālos bez ārstu iesaistīšanas.

Pastāvīga pozitīva elpceļu spiediena (CPAP) mašīnas bieži izmanto, lai kontrolētu miega apnojas un krāca, kas saistīti ar to. Jāuztur elpceļu, ierīce sūkņi kontrolē lokanu cauruli maskai valkā virs deguna, mutes vai abi gaisa plūsmu.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Ķirurģija krākšana

Operācija ir pieejama arī kā metode, labojot sociālo krākšana. Dažas procedūras, piemēram, uvulopalatopharyngoplasty, mēģinājums paplašināt elpceļu audu aizmugurē kaklu, tostarp ūka un pharynx noņemot. Šīs operācijas ir diezgan agresīvas, tomēr, un pastāv risks nevēlamas blakusparādības. Visbīstamākais risks ir, ka pietiekami rētaudi varētu veidot pēc kakla dēļ griezumi elpceļu padarīt šaurāku, nekā tas bija pirms operācijas, samazinās gaisa telpas velopharynx. Rētas tā individuālo īpašību, ir grūti prognozēt, cik daudz cilvēku varētu noslieci uz rētas ķirurgs. Dažiem pacientiem ir ziņots attīstību smaga miega apnoja, rezultātā kaitējumu viņu elpceļu izraisa pharyngeal ķirurģija. Pašlaik, American Medical Association neapstiprina lāzeri, lai veiktu operācijas, pharynx vai ūka izmantošanu.

Radiofrequency ablation (RFA) ir salīdzinoši jauna ķirurģiskas ārstēšanas krākšana. Šo režīmu piemēro radiofrekvenču enerģiju un siltumu (starp 77 ° C līdz 85 ° C) mīksto audu pie rīkles, piemēram mīksto aukslēju un ūka, rada rētas audu zem ādas. Pēc dziedināšanas, tā rezultātā apstrādāto platību sastingt. Procedūra aizņem mazāk par vienu stundu, parasti tiek veikta, pamatojoties uz ambulatorās un parasti prasa attieksmi vairākās sesijās. Radiofrequency ablation ir bieži efektīvi samazināt smagumu, krākšana, bet bieži vien nav pilnīgi novērstu krākšana.

Bipolārajā radiofrequency ablation, tehnika, kas izmanto coblation tonsillectomy izmanto arī par attieksmi pret krākšanu.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Pīlāra procedūra

Pīlāra procedūra ir minimāli invazīvām krākšana un obstruktīvas miega apnojas ārstēšanai. Šī procedūra bija FDA, kas norādītas 2004. Šīs procedūras laikā, trīs līdz sešu + dacron (materiālu izmanto pastāvīgo šuves) mīksto aukslēju, izmantojot modificētu šļirci un vietējie anestezējošs līdzeklis tiek ievietoti sloksnes. Kamēr procedūra sākotnēji apstiprināja trīs "pīlāri" ievietošanas mīksto aukslēju, tika konstatēts, ka ievērojama devu atbildi vairāk pīlāriem, ar atbilstošu kandidātu. Ambulatoro operāciju, kas parasti ilgst ne vairāk kā 30 minūtes, mīkstās aukslējas ir vairāk cieta, iespējams samazināt miega apnojas gadījumus un krāca. Šīs procedūras risina vienu no visbiežāk izraisa krākšana un miega apnojas — vibrāciju vai sabrukuma mīksto aukslēju (mīksto muti jumta daļa). Ja ir citi faktori, kas veicina krākšana vai miega apnoja, piemēram, apstākļus uz deguna elpceļu vai paplašināto mēles, tas iespējams, nepieciešams apvienot ar citu ārstēšanu ir efektīvāka.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Farmakoloģisko ārstēšanu

Atvērt etiķeti Randomizēts pētījums trīsdesmit pacientiem atrast labumu no pseudoephedrine, domperidone un kombināciju attieksmi pret smagi krāca. Sagatavošanu tiek pārdots vairāk nekā counter dažās valstīs.Dabas aizsardzības līdzekļiem

Ir dažādas dabas metodes apgalvoja, atvieglot krākšana. Tie var būt herbal tabletes, akupresūras ierīcēm vai specializētas Akupunktūra.

Ir gadījumi, kur krākšana ir rezultāts nepareizu miega stāvoklī. Gulēt ar pārāk daudz spilveni var stiept un sašaurināt gaisa pāreju. Izmantot vienu spilvenu, lai izvairītos no tā. Guļ uz muguras var izraisīt arī krāca. Tātad, izmaiņas miega stāvoklī var palīdzēt.

Visu dabas anti krākšana aerosoli ir pieejamas arī, kā pār-ārpusbiržas produktiem, kas pieejami pie aptiekas.

Starp ‘ dabas "tiesiskās aizsardzības līdzekļi ir vingrinājumi, lai palielinātu muskuļu tonuss, augšējo elpceļu un anecdotally atzīmēt, ka reti snore profesionāli dziedātāji, bet pietiekamu pētījumu šajā jomā joprojām veic viens praktizējošs ārsts.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis

Galā kā partneris

Snorer gultas partneris zaudē vidēji stundas miega par nakti. Tas var izraisīt būtisku attiecību jautājumi, kā arī miega deficīta ietekmi uz veselību, partneri. Austiņas var veicināt labu miegu cilvēkiem dalīties pašu guļamistaba ar kādu, kurš snores. Gulēt ar ārējo savējos nav paredzētas. Citas alternatīvas ietver balto troksni ģeneratori.

Uzklikšķināt šeit, lai mēģināt labākais Anti krākšana iemutis