» » Kasutades Söögiisu Vähendajad

Kasutades Söögiisu Vähendajad

Paljud inimesed leiavad dieediga karm on kõige toitumise-piirav liiki toiduained, mida võib süüa või kalorid, mida saab tarbida iga päev. Põhjuseks asjaolu, et nende toitumine võib olla nii unappetising, on paratamatult inimesed oma isu ohvriks ja ei suuda jääda oma dieeti.

Üks võimalus saada umbes need toidu isu on kaaluge söögiisu vähendajad. Need on saadaval nii retsepti ja üle-leti tooteid ja aitab teil kontrollida isu ja loodetavasti kaalust alla võtta. On mitmeid viise, et söögiisu vähendajad võib teid aidata kaotada kaalu.

Teatud söögiisu vähendajad tööd tehes oma keha, usun, et on täis, olenemata sellest, millal te tegelikult söönud ja seega summutav söögiisu. Sa oled rohkem valmis sööd vähem kui tavaliselt.

Teatud söögiisu vähendajad, samuti aidata suurendada oma ainevahetust ja põletada kaloreid, mis tähendab, et te saate jätkata nautida toitu, mis sulle meeldib, kuigi veel kaotada kaalu. Seda kasu on väga kasulik, võimaldades dieter jääda oma dieeti, kui nad on sunnitud oma dieeti piirata teatud toidud.

Teine kasu kasutades söögiisu vähendajad on, et aja jooksul oma keha on harjunud suure hulga toidu söömine. Söögiisu vähendajad aitab vähendada füüsilist toitu süüa iga päev ja et seetõttu on tõenäolisem, et sa mao pöörduvad tagasi oma normaalse suuruse ja sa lihtsalt ei nõua palju toitu, et tunnen täidetud isegi siis, kui olete lõpetanud kasutades söögiisu vähendajad.

Enamik inimesi leiavad, et nad ei saa igaveseks söögiisu vähendajad, tavaliselt mitu nädalat või kuud on piisavalt, et aidata dieter algrõhk isu üle saada ja hakata oma keha tagasi normaalseks, nii et nad ei vaja süüa nii palju, et tunda end nii rahul. Söögiisu vähendajad aitab teil saavutada oma eesmärki kaalu.

Vajuta siia, et vaadata meie viimane salenemisele pillid Sooduspakkumised

Riskide ja kasu kasutades söögiisu vähendajad

Söögiisu vähendajad on ravimid, mille eesmärk on vähendada söögiisu, selleks, et vältida toidu komponendid, mis võib põhjustada rasvumist imendumist. Need ravimid võivad olla looduslikud või sünteetilised. Kõige populaarsemad söögiisu vähendajad on tuletatud taimede hoodia. Muu looduslik söögiisu vähendajad on segatoode taimsete koostisainetega nagu roheline tee ja merevetikatest. Sünteetiliste uimastite, mis aitavad söögiisu vähendajad, sisaldab mazindol, fentermiin, benzphetamine ja diethylpropion.

Kui te küsite need ravimid võivad retsepti, arst peaks hindama, kas teil on mõni järgmistest tingimustest: raseduse, rinnaga toitmise ajal, allergia, diabeet, hüpertensioon, neeruhaigus, südamehaigused, krambid või epilepsia, glaukoomi, hüpertüreoidism (kilpnäärme), või on ajalugu või praeguse alkoholi või uimastite tarbimist. Neid tingimusi võib muuta oma keha kõrvaldab narkootikumide ja eelsoodumuse sul kõrvaltoimeid.

Vajuta siia, et vaadata meie viimane salenemisele pillid Sooduspakkumised

Söögiisu vähendajad kasutamisest tulenevaid riske

Peamised riskide võtmine söögiisu vähendajad on nende kõrvaltoimeid. Kuna nad on sarnased ebaseaduslike uimastite, nimetatakse keemilise struktuuri osas amfetamiinid, nende kõrvaltoimed on ka sarnased. Söögiisu vähendajad võib põhjustada närvilisus, südamepekslemine (kiire südame peksmise), (raputades käed) värisemine, rahutus, kõrge vererõhk ja unetus. Muude ebasoovitavate mõjude hulka kuuluvad higistamine, ülemäärane janu ja kõhukinnisus. Irooniline, kuigi söögiisu vähendajad võib põhjustada unetust, nad võivad ka põhjustada uimasust.

Kui võtta ilma retseptita, neid ravimeid võib suureneda risk toksilisuse kohta. Mürgine tase tingitud Üleannustamine võib põhjustada segadust, krambid või krambid, hallutsinatsioonid ja halvim, kooma (kus te võiks mitte olla ärganud isegi siis, kui olete läbinud valus ärritajale teadvuse kaotus).

Vajuta siia, et vaadata meie viimane salenemisele pillid Sooduspakkumised

Söögiisu vähendajad kasutamise eelised

Food and Drug Administration (FDA) on heaks kiitnud paljud söögiisu vähendajad kasutamist. Kui see on nende kasutamisega seotud riskide, miks need ravimid kinnitati? Söögiisu vähendajad kasutamise põhjendamine seisneb selles, et nad võivad aidata kaotada kaalu. See on väga oluline täna sest ülekaalulisus on juba märgistatud globaalseks epideemiaks. Söögiisu vähendajad tehtud uuringud on näidanud, et kui te järgite arsti ettekirjutusi, sa kaotad nii palju kui 5 kuni 10 protsenti oma kehakaalust.

Näiteks, kui te kaalute 150 LB, võite kaotada umbes 7,5-15 LB regulaarne tarbimine koos nende ravimite ning samal ajal säilitada tervislikud eluviisid. Söögiisu vähendajad ei ole soovitatav kui teil on kehamassi indeks (KMI) alla 30. Sellest põhimõttest erand on kui teil on vähemalt 27 BMI ja teil on rasvumisega seotud haigus, nagu diabeet, kõrge vererõhk või Metaboolne sündroom. Teie BMI võimalik välja arvutada jagades oma kõrgusest meetrites ruudu sinu kaal kilogrammides.

Arvestades neid riske ja eeliseid kasutades söögiisu vähendajad, võiksite mõtlema ostmine ja nende kasutamist. Kui sa tõesti tahad kaalust alla võtta, kasutades söögiisu vähendavaid, arutage seda oma arstiga.

Vajuta siia, et vaadata meie viimane salenemisele pillid Sooduspakkumised