» » Kas Yra Artritas – Kas Sukelia Artritas

Kas Yra Artritas – Kas Sukelia Artritas

Programa word artritas ateina iš Graikijos arthron kaip apibrėžta "bendruosius" ir Lotynų, tai kaip apibrėžta "uždegimas". Artritas daugiskaita yra arthritides. Artritas turi įtakos kaulų ir raumenų sistemos, specialiai sąnarius. Tai pagrindinė priežastis, negalios tarp žmonių per penkiasdešimt penkių metų amžiaus pramoninių šalių.

Artritas nėra vienos ligos-tai sąvoka, kuri apima per 100 medicinos sąlygos. Osteoartritas (OA) yra dažniausiai forma artritu ir paprastai turi įtakos pagyvenusiems pacientams. Tam tikros formos, artritas gali turėti įtakos žmonių labai ankstyvo amžiaus.

Kas sukelia artritas?

Siekiant geriau suprasti, kas vyksta, kai asmuo kenčia nuo kai kurių forma artritu, leiskite mums pažvelgti į kaip bendrai veikia.

Iš esmės, yra bendra yra, tais atvejais, kai vieno kaulų perkelia į kitą kaulų. Raiščių turėti du kaulų kartu. Raiščių, pavyzdžiui, elastiniai raiščiai, nors jie nuolat kaulų vietoje jūsų raumenys atsipalaiduoti arba sutartį, kad jungtinio perkelti.

Kremzlės apima kaulų paviršiaus sustabdyti du kaulai iš apsitrynę tiesiogiai vienas prieš kitą. Kremzlės apima leidžia jungtinio dirbti sklandžiai ir neskausmingai.

Kapsulė supa jungtinio. Vietos per jungtinio – jungtinio ertmę – turi synovial skysčio. Synovial skysčio maitina jungtinio ir sausgyslės. Synovial skysčio gaminamas synovium (synovial membrana), kurios eilutės jungtinio ertmę.

Jei jūs sergate artritu kažkas eina blogo, ir joint(s). Kas nutiktų, priklauso nuo to, kokio tipo artritas turite. Tai galėtų būti sausgyslės dėvi toli, trūksta skysčio, autoimmunity (jūsų puola pati įstaiga), infekcijos arba daug veiksnių derinys.

Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Artritas tipai

Yra daugiau nei 100 tipų artritu. Čia yra keletas bendro jų, taip pat priežastis, aprašymas:

 • Osteoartritas – kremzlės praranda savo elastingumu. Jei sausgyslės yra standus tampa pažeistas lengviau. Kremzlės, kuri veikia kaip a amortizatorius, bus palaipsniui toli dėvėti kai kuriose srityse. Kaip sugadintas sausgyslės sausgyslių ir raiščių tapti įtempus, sukelia skausmą. Galų gale kaulai gali rub vienas prieš kitą sukelia labai didelį skausmą.
 • Reumatoidinį artritas – tai uždegiminių forma artritu. Puolė synovial membrana (synovium), dėl kurių patinimas ir skausmas. Jei paliko negydytų, artritas gali sukelti deformacija. Reumatoidinį artritas yra žymiai dažniau moterų nei vyrų, kad paprastai trenktųsi kai pacientas yra nuo 40 ir 60 metų amžiaus. Tačiau vaikų ir daug vyresnio amžiaus žmonės gali taip pat turėti įtakos.
 • Infekcinės artritas (septinis arthritic) – infekcijos synovial skysčio ir audiniuose bendrai. Ji dažniausiai sukelia bakterijos, bet galėtų taip pat sukelti grybų ar virusai. Bakterijų, grybų ar virusų plitimo per kraują iš užkrėsto audinio netoliese, ir gali užkrėsti yra bendra. Labiausiai neatsparūs žmonės yra tie, kurie jau turi tam tikrą artritas ir plėtoti infekcija, kad keliauja į kraujotaką.
 • Nepilnamečių reumatoidinį artritas (JRA) – tai, artritas, kad daro poveikį asmeniui 16 metų ar vyresnis mažiau. JRA gali būti įvairių formų, artrito; tai iš esmės reiškia, kad vaikas ji. Yra trijų pagrindinių tipų: 1. Pauciarticular JRA, bendrą ir mildest. Vaiko patirtimi iki 4 sąnarių skausmas. 2. Polyarticular JRA turi įtakos daugiau sąnarių ir yra daugiau sunkus. Kaip laikas eina, jis yra linkęs dar blogiau. 3. Sisteminės JRA yra mažiau kaip bendra. Skausmas yra patyrę daug jungtys. Jį galima platinti organams. Tai gali būti labai rimtai JRA.
Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Kas yra požymių ir simptomų artritu?

Artritas simptomai priklauso nuo tipo artritu, pavyzdžiui:

 • Osteoartritas – simptomai plėtoti lėtai ir dar blogiau, kaip laikas eina. Yra skausmas yra bendra, per arba po panaudojimo arba po neveiklumo laikotarpio. Turi būti švelnumo jausmą, kai slėgis yra taikomas bendras. Jungtinio bus kieta, ypač pirmas dalykas ryte. Pacientas gali rasti sunkiau naudoti jungtinio – ji praranda savo lankstumo. Kai kurie pacientai patirtį ant grotelių jausmas, kai jie naudoja jungtinio. Sunku nesušoktų į gabalus arba kaulų riteriai gali būti aplink jungtinio. Kai kuriais atvejais gali bangavimas jungtinio. Dažniausiai paveiktų jungtys yra klubų, rankų, kelio ir stuburo.
 • Reumatoidinį artritas- paciento dažnai nustato patys sąnariai kiekvienoje pusėje kūno yra skausmingai sutinsta, uždegimas ir kokybiški. Pirštų, ginklų, kojos ir riešų dažniausiai įtakos. Simptomai yra paprastai blogiausias dėl ryte pabudimas ir standumu gali trukti 30 minučių šiuo metu. Jungtinio yra konkurso nudegti. Raudona ir uždusęs, gali būti rankas. Gali būti rheumatoid junginių (audinių pagal paciento ginklų odos ausele). Daugelis pacientų reumatoidinį artritas jaučiasi pavargę didžiąją dalį laiko. Svorio netekimas yra bendra.Mažesnių jungtys paprastai pastebimai paveikti pirmą kartą. Ekspertai sako, pacientams, sergantiems reumatoidinį artritas turite problemų su kelių sąnarių tuo pačiu metu. Kaip ir artritas progresuoja ji plinta iš mažesnių sąnarių į savo rankas, riešų, kulkšnių ir kojų savo alkūnės, kelio, klubų, kaklo, mentės ir žandikauliai.
 • Infekcinės artritas- paciento turi maro, jungtinio uždegimas ir patinimas. Jis bus jausti švelnumo jausmą ir (arba) aštrus skausmas. Dažnai šie požymiai yra susiję su žalos ar kitos ligos. Dažniausiai poveikį patiriančiose teritorijose yra kelio, pečių, alkūnės, riešo ir pirštu. Dauguma atvejų įtakos tik vienas bendras.
 • Nepilnamečių reumatoidinį artritas – pacientas yra vaikas. Jis bus patirtis Protarpinio karštligės, kurie linkę smailės vakare ir tada staiga dingsta. Savo apetitas bus prasta ir jis bus prarasti svorio. Gali būti spuoguotas bėrimai dėl savo rankų ir kojų. Anemija taip pat yra bendra. Vaikas gali limp ar turite skauda riešą, piršto ar kelio. Gali staiga bangavimas ir likti didesnis nei ji paprastai. Vaikas gali patirti Dostałem sprando sąstingis, klubų ar kitų bendros.
Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Kaip bus artritas įtakos man?

Artritas įtakos žmonių įvairiais būdais. Kaip ilgai pacientui veikia ir kaip griežtai tai priklauso nuo artrito tipo. Artritas sergantiems suras, yra geras ir blogas dienas. Dauguma pacientų artritas kenčia nuo nepatogumų, skausmas, standumo ir (arba) nuovargis.

Jūs taip pat gali jaustis nusivylė, kad jūs jau nebegali rankena dalykų taip pat arba gauti apie kaip jūs naudojami. Svarbu prisiminti, kad jei jūs kenčia nuo artrito tai nereiškia jūs turite duoti up, turinčios aktyvios gyvensenos mėgėjams. Su kai kuriuos pakeitimus jūsų gyvenimo būdą nėra jokios priežasties, kodėl negali toliau būti aktyvus.

Fizinė terapija ir profesinių terapijos artritas

Fizinė terapija ir profesinių terapija padėti išlaikyti bendrą mobilumo ir judesio diapazonu. Kiek terapijos, jums reikia, ir kokios terapijos priklausys nuo daugelio veiksnių, pvz., sunkumo ir artrito, jūs turite, tipo, jūsų amžiaus, ir jūsų bendros sveikatos būklės. Tai turi būti nuspręsta jūs su savo gydytoju ir fizinės ar darbo terapeutas.

Žmonių su artritas bus dažnai neperkelkite poveikį bendros dėl skausmo. Fizinės terapeutas gali padėti pacientų darbą iš jungtinio standumas nepažeidus ji. Kad galėtų vykdyti savo kasdienio darbo fizinės terapeutas padės jums pasiekti gerą judesio diapazonu. Tai gali apimti statybos stiprumas į raumenis, kad supa poveikį bendros – stipresnis raumenų padėti stabilizuoti susilpnėjusi bendros. Bus taip pat mokoma geriausias būdas perkelti iš vienos vietos į kitą, taip pat mokytis, kaip naudotis tokia vaikščioti pagalbos ramentus, cukranendrių arba walker, jei jums reikia vieno.

Profesinių terapijos gali išmokyti jus, kaip mažinti įtampą, kylančią dėl savo sąnarių, kaip jums eiti apie savo kasdienės veiklos. Darbo terapeutas gali padėti jums pakeisti savo namų ir darbo vietos, kad jūsų judesiai nėra nustačiusi jūsų artritas. Jums gali prireikti a įtvaras rankas arba riešų, taip pat pagalbos higiena, namų, darbo veiklą, vairavimo ir skalbimo/maudymosi sau.

Darbuotojų ir (arba) fizinės terapeutas gali padaryti milžinišką skirtumą savo gyvenimo kokybės, jei jūs kenčia nuo artrito. Jis padės jums sužinoti daugiau apie jūsų artritas, sukurti su maistu planą, jei esate antsvorį ir overstressing sąnarių kaip rezultatas, padėti jums priimti geresnius sprendimus apie what avalynė pirkti, jei veikia kūno dalis. Jūs sužinosite, kaip ir kada poilsio – poilsio yra labai svarbi gydyti uždegimas ir skausmas, ypač kai yra veikiami daugelio sąnarių ir jūs manote, pavargau. Pūdymuoti atskirų jungtys yra labai naudinga per – pasirinktinį įtvarai galima poilsio ir remti paveiktų sąnarių.

Vietos skausmas gali būti atleidžiamos su palaiko ledo paketai arba šildymo trinkelės. Ultragarso ir karšto pakuočių pateikti giliai šilumos, atleidžia lokalizuota skausmas ir sušvelninamas raumenų spazmai aplink poveikį bendros. Jūs galite rasti, kad šiltas vonios ir dušo kambarys lengviau jums pasinaudoti vėliau.

Jūsų terapeutas greičiausiai bus sukurti naudotis programa jums. Įgyvendinimas yra svarbi dalis veiksmingą artritas terapija.

Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Vaistai, artritas

 • NVNU (Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai) yra dažniausiai skiriamu narkotikų artritas pacientams. Tai gali būti receptą ir nekotiruojamų (OTC). Mažomis dozėmis NVNU žinyno platų ligų, nuo galvos skausmas, raumenų skausmas, maro ir nedidelį skausmą. Tuo didesnės dozės – recepto dozė – NVNU taip pat sumažinti bendrą uždegimas. Yra trijų pagrindinių tipų NVNU ir visi jie dirbti blokavimo prostaglandins – hormonų panašių medžiagų kad sukelti skausmą, uždegimas, raumenų spazmai ir maro:
 • Tradicinių NVNU- tai yra didžiausias NVNU pogrupį. Kaip ir dauguma narkotikų atveju, jie vykdo poveikiai, pvz., skrandžio kraujavimas nusiminusi ir virškinimo trakto rizikos. Rizikos šalutinis poveikis yra žymiai didesnis, jei pacientas yra daugiau kaip 60. Pacientas turėtų būti šio tipo narkotikų dideles dozes pagal gydytojo priežiūros.
 • COX-2 inhibitoriai- tai taip pat sumažinti skausmą ir uždegimas. Tačiau, jos yra skirtos mažiau skrandžio ir virškinimo trakto šalutinį poveikį. Į 22004/2005 Vioxx ir Bextra buvo imtasi rinką po to, kai kurie pagrindiniai tyrimai parodė, atlikti Vioxx išaugo širdies ir kraujagyslių riziką, o Bextra sukėlė rimtų odos reakcija. Keletas kitų COX-2 inhibitorių taip pat yra tiriama šalutinį poveikį. FDA paprašė NVNU pabrėžti įspėjimus ant jų etikečių juoda dėžutė formuotojams.
 • Salicilatų – apima aspirino, kuri ir toliau būti pageidaujamą vaistus, daugelis gydytojų ir pacientų. Pacientams reikia konsultuotis su savo gydytoju, jei jie planuoja aspirino daugiau nei tik kartais. Ilgą laiką didelės dozės naudojimo aspirino vykdo su juo yra didelis pavojus rimtas nepageidaujamas šalutinis poveikis, pvz., inkstų problemų ir virškinimo trakto kraujavimas. Veiksmingą kontrolę, artritas skausmas ir uždegimas dažnai didelių dozių reikalingi. Nonacetylated salicilatas yra specialiai sukurta, kad mažiau šalutinis poveikis nei aspirino. Kai kurie gydytojai gali nustatyti nonacetylated salicilatas, jei jie jaučia, aspirino yra pernelyg rizikingas, jų pacientui. Tačiau, nonacetylated salicilatas neturi cheminės medžiagos aspirino turi, kuris saugo nuo širdies ir kraujagyslių ligos. Kai kurie gydytojai nustatyti maža dozė aspirino kartu su nonacetylated salicilatas, dėl pacientų, kurie, jų manymu reikia širdies ir kraujagyslių apsaugos.
 • Apoptozę yra anti-uždegiminių steroidų ir yra labai veiksminga kovos prieš uždegimas ir gali būti labai naudinga, kai tinkamai naudojami. Pacientui reikia apsvarstyti nepageidaujamų poveikių su šio tipo narkotikų potencialą.
 • Anti-malarials, pvz., hydroxychloroquine ir chloroquine paprastai naudojami gydant švelnios uždegiminių artrito.
 • Minocycline – antibiotikas, kad kartais naudojama kaip antibiotiko terapija reumatoidinį artritas. Jo naudojimas yra prieštaringas.
 • Sulfasalazine – paprastai naudojama daugelio tipų uždegiminių artritu. Sulfasalazine yra sulfa darinys.
 • Methotrexate – darbų blokavimo greitai dalijant ląstelių metabolizmą. Dažniausiai jis naudojamas gydyti daugiau rimtų tipų uždegiminių artritu.
 • Azathioprine – naudojamas sunkių formų uždegiminių artritu. Azathioprine taip pat blokuoja greitai dalijant ląstelių metabolizmą.
 • Podagra vaistus – kai kurie gydytojai gali naudoti podagra vaistus gydyti tam tikros formos, artrito.
 • Leflunomide – vartojamas gydyti reumatoidinį artritas ir psoriatic artritas. Taip pat blokuoja ląstelės metabolizmą. Tačiau, biologinę terapija yra palaipsniui perimti.
 • Cyclosporine – immunosuppressant narkotikų – tai daro jūsų imuninė sistema mažiau agresyviai. Cyclosporine paprastai naudoja transplantacijos pacientams, kad jų institucijos negali atmesti jų transplantacija organai. Cyclosporine paprastai naudojami kartu su methotrexate artritas pacientams. Nors veiksmingos, tai gali būti apribotos jo toksiškumo.
Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Mityba ir kūno poveikį artritas

Ekspertai sako, kad valgyti gerai subalansuota mityba yra gyvybiškai svarbus, kai jūs sergate artritu. Ne tik bus jums gauti ypatingos svarbos maistinių medžiagų, jums bus taip pat išlaikyti arba daugiau greitai atvežimo Sveiki kūno masės. Jei esate antsvorį jums bus pridėti papildomų slėgio dėl svorio sąnarių. Daugelis pacientų buvo nustatyta, kad prarasti tik keletą svarų, padarė didelį skirtumą į jų gyvenimo kokybei.

Gydytojais ir mitybos yra daugiau dažnai informuoti artritas pacientų išlaikyti cukringas ir (arba) riebalinių maisto produktų minimaliai – pvz., raudonos mėsos, grietinėlės ir sūrio. Jūs turėtų įsitikinti, kad jūs valgote daug vaisių ir daržovių, taip pat visą grūdai. Omega-3 pagrindinių riebalų rūgščių kiekis yra manoma, kad atleisti tam tikru mastu artritas simptomai. Bendro Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis yra riebi žuvų, pvz., sardinių, Atlanto silkių, upėtakių ir lašišų.

Daugelis iš mūsų linkę didelės vyksta mūsų plokštelės. Jei sumažinti dydį, dalis jums gali prarasti svorio efektyviau. Įsitikinkite, kad daržovių ir vaisių sudaro didelę dalį savo dalį.

Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio

Gyvena su artritas

Nors artritas gali apsunkinti kasdienius darbus ir alinantis, yra daug metodų ir terapijos, kuriomis kartu, gali suteikti jums daug geresnės kokybės gyvenimo, palyginti su Nr terapijos ne visiems.

Svarbu, kad žmonės su artritas ieškoti medicinos sveikatos ir gydymo. Nors nėra išgydyti, artritas, yra daug, jūs galite sumažinti savo bendrą poveikį savo kasdieniame gyvenime.

Jums gali pageidauti arba toliau dirbti, ir su dešinėje metodus ir padėti iš darbo terapeutas gali rasti, tai ne kaip nelengvas kaip pirmoji mintis.

Yra daug, jūs galite sumažinti poveikį jūsų artritas gali turėti šeimos gyvenimą ir padidinti savo vaikus. Asmuo su artritas reikia prisiminti, kad yra ten vaikui yra daug svarbesnis, nei yra super aktyvus patronuojančių. Jei tempą sau ir prioritetus, jums bus nustebinti tuo, kiek jūs galite pasiekti sėkmingai. Galima atidaryti su jūsų šeimos nariai apie jūsų artritas – paaiškinti, kaip ji veikia jums taip, kad jos pripažįsta kai jums gali prireikti papildomų supratimą ir paramą.

Pirkti artritas skausmas atleidimas nuo importo muitų leidinio