» » Jinekomasti – Erkek Meme Küçültme Operasyonu

Jinekomasti – Erkek Meme Küçültme Operasyonu

Erkek Meme küçültme-Jinekomasti tedavi

Büyütülmüş meme veya Jinekomasti erkeklerin deneyimli duygular bunlar.

Tüm erkeklerin yaklaşık yarısı bugün bir ya da iki göğüs aşırı lokalize yağ ve/veya aşırı salgı dokusu vardır. Jinekomasti hesapları tüm erkek meme hastalıkları, göre American Society of Plastik Cerrahlar (ASP) yüzde 65'den fazla. Cerrahi ile ya da ezelî liposuction büyütülmüş erkek meme tedavisinde kullanılır.

Genellikle değil ciddi bir tıbbi problem, büyütülmüş meme erkeklerde ağrılı olabilir. O-ebilmek da neden utanç — özellikle kendi göğüsler sonucu olarak teased olabilir genç erkek arasında. Özellikle genç erkek yaygın bir durumdur. Kadar 14 yaşındaki erkek yüzde 65'i için göğüsler, Aile Hekimleri göre Amerikan Akademisi elemana sahip. Seks hormonları ergenlik sırasında meydana gelen dalgalanmalar nedeniyle büyük ölçüde budur. Bu çocuklar ve üç yıl içinde yüzde 90'i iki yıl içinde yüzde 75'i tedavi olmadan fazla meme dokusu kaybolur.

Genişleme genellikle göğüs her iki yüzüne de ortaya çıkar, ancak bu tek taraflı, sıkı ve sert ise, hemen erkek meme kanseri kural için bir doktoru görmek.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Gynexin nedir

Gynexin erkek Meme küçültme hap çalışmak için kanıtlanmış var. Göğüs dokularının de Jinekomasti denir, yağlı adam önemli azalma gösteren doğal bir ektir.

Bu büyük pazarda bir üç erkek etkileri ve bu ürün için pahalı ve çoğu kez güvenli olmayan cerrahi mükemmel bir alternatiftir.

Erkeklerde büyütülmüş meme nedenleri

Çoğu durumda, büyütülmüş meme nedeni bilinmiyor. Büyük erkekler arasında ilerleyen yaş ile azalır erkek cinsiyet hormonu testosteron azalan Jinekomasti genellikle sonuç. Buna ek olarak, erkek vücut yağ ile yaş artış ve erkek seks hormonları (androjenler) oranında kadın seks hormonu (östrojen) çıkan bir yükselişi deneyim.

İlaçlar da dahil olmak üzere büyük göğüsler neden olabilir:

 • Anti-androgens prostat genişlemesi veya kanser ve diğer bazı koşulları tedavi etmek için kullanılır
 • AIDS ilaçları
 • Anti-anxiety ilaçlar
 • Trisiklik antidepresanlar
 • Antibiyotik
 • Ülser ilaçları
 • Kanser tedavileri
 • Kalp ilaçları
 • Anabolik steroidler ve androgenler
 • Alkol
 • Amfetamin
 • Esrar
 • Eroin
Koşulu neden olabilecek ilaçlar kullanıyorsanız, eğer erkek Meme küçültme tedavisi için iyi bir aday değildir. Doktorunuz büyük olasılıkla önce bu ilaçların durdurmaya ya da Jinekomasti neden diğer ilaçlar geçmek bildirecektir. Ancak, asla doktorunuzla ilk konuşma olmadan bir reçeteli ilaç durdurmak.

Gynexin denemek için burayı tıklatın
Hastalıklar, büyük göğüsler de neden olabilir. Bunlar şunlardır:

 • Normal testosteron üretimi ile engel koşulları
 • Testisler, böbreküstü bezleri ya da hipofiz bezi ilgili olanlar gibi bazı tümörler
 • Hyperthyroidism (tiroid bezinin çok tiroid hormonu üreten)
 • Böbrek yetmezliği
 • Karaciğer yetmezliği ve siroz
 • Yetersiz beslenme
Bazı durumlarda erkek ve erkek sandıkları üzerinde yağ görünümünü değil Jinekomasti, ama pseudogynecomastia, diyet veya egzersiz ile gideren bir durum. Buna karşılık, gerçek Jinekomasti diyet ve egzersiz ile artıracak değil.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Jinekomasti tedavi adaylığını

Eğer sağlıklı iseniz Jinekomasti tedavi için bir aday olabilir, nispeten normal ağırlığına ve göğüsleriniz büyük duygu tarafından rahatsız. Buna ek olarak, meme geliştirme stabilize gerekir ve gerçekçi beklentileri hakkında yordam olabilir ve başarmak değildir olmalıdır. Eğer fazla kilolu ya da obez ve ilk kilo çalıştınız değil erkek Meme küçültme cesaretini.

Genel olarak, ameliyat için en iyi adayları için vücudun yeni hatlarını yeniden şekillendirmek firma, elastik deri var.

Gençler kendi Jinekomasti iki yıldan fazla bir süre için mevcut veya ciddi bir sorundur, ameliyat yarar sağlayabilir. Bazı gençler, ikincil işlemleri olabilir meme gelişimi devam ederse yolda.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Meme küçültme Danışma

Board-certified plastik cerrah danışarak, erkek Meme küçültme için iyi bir aday olup olmadığını belirlemek için gereklidir.

Kapsamlı bir tıbbi geçmiş çekici yanı sıra, cerrah göğüs bölgesinde aşırı yağ ve salgı dokusu ölçüde ölçmek için fiziksel bir sınav da gerçekleştirir. Diyagnostik büyütülmüş meme temel nedenini belirlemek için cerrah da yürütecek. Bu testler, endokrin işlevinin yer alacak. Endokrin bezler, büyük göğüsler için bağlı hormonlar salgılar.

Sizin cerrah da biraz sürebilir “ önce ” fotoğraf bu danışma sürecinde ve beklentilerinizi sizinle tartışmak gerekir.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Ameliyat için hazırlanıyor

Sizin cerrah bir kez yordamınız planladınız, Preoperatif yönergeleri listesini verecektir. Bu, herhangi bir Tarih kalp hastalığı varsa test rutin kan çalışma ve bir kalp workup gibi bazı laboratuar yer alacak. Sizin cerrah da erkek Meme küçültme riskleri ile ameliyat görüşecek. O büyük olasılıkla bazı ilaçlar, aspirin, nonsteroidal anti-inflamatuar ilaçlar (NSAID'ler) gibi görünmeniz ve tiner, her biri-ebilmek artmak kanama riski kan isteyecektir.

Bazı bitkisel ilaçlar da kanama riskini artırabilir. Örneğin, E vitamini, omega-3 yağ asitleri, yeşil çay ve gingko biloba tüm kanama riski ve ameliyat sonrası artabilir. Zararsız gibi görünse bile, cerrah hakkında herşeyi alıyor, size emin olun. Birçok cerrah, potansiyel hastaların sigarayı ay önce ve ay sonra ameliyat için önerilir. Aday, cerrah da erkek Meme küçültme kurtarma ne olacağını bilmek emin olmak için sizinle tartışmak gerekir.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Jinekomasti cerrahisi prosedürü

Meme küçültme ameliyatı için Jinekomasti, çoğunlukla bir ofis tabanlı veya adet cerrahi tesis veya hastanede ayakta tedavi olarak gerçekleştirilir. Bazen bir hastane geceleme önerilir. Zaman cerrahi genellikle bir buçuk saat, ama daha geniş bir erkek Meme küçültme daha uzun sürebilir.

Yordam, genel anestezi veya lokal anestezi ile sedasyon altında gerçekleştirilebilir. Sonra cerrahisi karar verdik, cerrah anestezi seçeneklerinizi sizinle görüşecek. Öncelikle aşırı yağlı doku büyütülmüş meme oluşur, cerrah liposuction tek başına kullanabilir. Aşırı salgı dokusu temel nedeni ise, doku ile bir skalpel kesmek. Bu kesme, tek başına ya da birlikte liposuction ile gerçekleştirilebilir.

Kesi ya meme (diri) veya kenarında koltukaltı alanında yapılır. Cerrah hemen aşırı salgı dokusu, yağ ve cilt dan diri çevreleyen Pigmente alanı çevresinde ve meme altında ve iki kesi ile çalışarak keser. Önemli miktarda doku ve cilt kaldırılmasını gerektiren büyük indirimleri büyük insizyon ve daha görünür izleri gerektirebilir.

Liposuction da aşırı yağ kaldırmak için kullanılıyorsa, ince, içi boş bir tüp (kanül) doğrudan varolan insizyon ile eklenir. Kanül emiș yağ için bir vakum pompası eklenir.

Sadece Liposuction Meme küçültme için cerrah bir yarım inç kesi kenarlarındaki diri veya koltukaltı alanında büyük olasılıkla yapacaktır. Ameliyattan sonra küçük bir drenaj aşırı sıvı kaldırmak için ayrı bir kesi eklenebilir. Bir kez kapalı, tünelden bir Giyinme ile kaplıdır. Göğüs cilt sıkıca yerinde tutmak için sarılmış.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Jinekomasti ameliyat maliyetini

Erkek Meme küçültme maliyetini ameliyat kapsamını bağlı olarak değişir. Genellikle, cerrah ücreti, hastane veya cerrahi tesis ücreti, anestezi ücretleri ve reçete ilaç ve post-surgery giysiler de içerir. Gelen American Society of Plastik Cerrahlar (ASP) istatistiklerine göre Jinekomasti cerrahi plastik cerrah ücretleri için ulusal ortalamanın yaklaşık 3.100 $ olduğunu. Bu toplam maliyeti, yalnızca bir bölümünü kapsar. Ameliyat rezervasyon önce tam bir tahmin almak. Birçok plastik cerrah, finansman planları sunuyoruz.

Çoğu durumda, erkek Meme küçültme operasyonu maliyetini sigorta kapsamında değildir. Her sigorta poliçesi dikkatle kapsamını belirlemek için ilke, öylesine bir daha gözden geçirme göre değişir.

Gynexin denemek için burayı tıklatın

Doğru cerrah seçme

Board-certified plastik cerrah geniş deneyime sahip erkek Meme küçültme işlemleri Jinekomasti cerrahi komplikasyon riskini en aza indirmek ve sonuçları ile memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak için seçin. Aramanız için doğru cerrah Şimdi başlayın.

Gynexin denemek için burayı tıklatın