» » Jak Se Vaše Tělo Detox?

Jak Se Vaše Tělo Detox?

Jak Se Vaše Tělo Detox?Mnozí odborníci se domnívají, že nadměrná toxicita těla vytváří celou řadu závažných onemocnění, od osteoartrózy (kde toxiny usadit v kloubech), srdečních onemocnění, rakoviny a cukrovky. Aby se zabránilo takové onemocnění je třeba být v souladu s vaším tělem, o jeho stavu a jeho potřebám a se dávat si dobrý, důkladné vnitřní spring-clean alespoň jednou za rok.

V té době také implementují, dobré jídlo a uplatňovat návyky, které pomohou zabránit vytváření toxických státu znovu. Spring-clean pro tělo je nezbytnou součástí jakékoliv preventivní systému zdravotní péče.

Ideální způsob, jak k detoxikaci těla, je začít s 24 hodinovou rychle, pokud cítíte k ní a nejsou na žádné léky. Pokud si nejste jisti, požádat o radu lékaře nebo na výživu. Vyberte si den, kdy není nutné být velmi aktivní – nejlépe den, kdy si nejsou fyzicky napadal.

Také je třeba pít hodně tekutin během rychle, dehydratace musí být nikdy nedovolil, ale pít pouze vodu nebo horkou vodou a čerstvé citrónové šťávy. Pro vnitřní očistu, zvyk velmi dobré zdraví je jak začít a den se skleničkou horké vody a čerstvé citrónové šťávy. To má čistící účinek na játra a ledviny, stejně jako zbytek trávicí soustavy.

Po první etapě v detoxikační program, 24hodinová rychle, myšlenka je jíst tolik syrové potraviny co nejvíce po zbytek týdne. Syrové ovoce a zelenina nejsou pouze nejjednodušší jídlo pro tělo digest a způsob jak získat nejvíce výživu z potravin, ale také mají vynikající čistící účinek na těle. Vařené jídlo je složitější pro trávicí systém; též potravin zvyšuje metabolismus a posiluje imunitní systém. Místo pomalé pomalu ústavy tělo najde své nejlepší úroveň pro špičkový výkon.

Klikněte zde koupit DetoxPlus z oficiálních stránek
Vysoký obsah vlákniny z ovoce a zeleniny je vynikající pro splachování toxických zbytků z těla. Pokud se pokusíte tento přístup, zobrazí se zlepšení celkového zdraví, s mnoha malými otravování příznaky mizí úplně. Ať už trpíte kožní vyrážky, bolesti hlavy nebo srdečních onemocnění, dlužíš to pro sebe stavět své tělo s správné materiály.

Jak Se Vaše Tělo Detox?Zkuste si koupit produktů, která je stejně svěží jako můžete dostat a kupovat bio ovoce a zelenina, kde je to možné, jak mají pochopitelně méně toxiny. Dobrá Zelinář bude obvykle mít mnohem čerstvější ovoce a zeleninu než velkých supermarketů. Čerstvější dobrý, tím vyšší nutriční hodnotu. Čerstvé bylinky jsou také plné zdravé vlastnosti, takže používat liberálně. Ideál, samozřejmě, je pěstovat si vlastní bylinky a zeleninu, ale to není možné, že většina z nás.

Když vaří vaše zeleniny, nezapomeňte, že mnoho vitaminů a minerálních látek jsou zničeny teplem ve vaření. Když budeme vařit zeleninu, živiny se vyplaví do vody a nalil pryč do kanalizace.

Takže pokud je to možné, jemně páry nebo hýbat-smažit zeleninu jen pár minut, dokud nejsou nabídky – ale pouze jen – zachovat jejich výživné dobroty. Cílem je také jíst různé ovoce, salát a jiné zeleniny každý den.

Klikněte zde koupit DetoxPlus z oficiálních stránek

Detoxikační plán akcí

  • Začněte detoxikační o víkendu nebo v době, kdy nemáte příliš mnoho děje.
  • Procházka za nejméně 15 minut denně.
  • Pijte alespoň 2 litry vody denně-čištěný, destilovaná, filtrovat nebo balenou. Také můžete pít Pampeliška kávu nebo bylinkové čaje.
  • Mít ½ litru ovocné nebo zeleninové šťávy-mrkev a jablečné šťávy (můžete koupit tyto dva odděleně a kombinovat s jednu třetinu vody) s strouhaný zázvor, nebo svěží meloun juice – den. Maso meloun je vysoký obsah beta-karotenu a vitaminu C. Semena mají vysoký obsah vitaminu E, jakož i antioxidační minerály zinek a selen. Můžete vytvořit skvělé antioxidační koktejl smícháním čerstvé ovoce a semen v mixéru do skvěle chutnající nápoj.
  • Eat v hojnosti: ovoce – nejvíce prospěšné plody s nejvyšší odradit potenciální patří čerstvé meruňky, všechny plody, melouny meloun, citrusové plody, kiwi, papája, broskve, mango, melouny, červené hrozny. Zelenina – zejména dobré jsou artyčoky, papriky, červená řepa, Růžičková kapusta, brokolice, červené zelí, mrkev, květák, okurky, kapusta, dýně, špenát, sladké brambory, rajčata, Řeřicha a fazolové klíčky.
  • Jezte s mírou: zrno-hnědá rýže, kukuřice, proso a quinoa-ne více než dvě porce denně. Ryby – losos, makrela, sardinky a tuňáka – ne více než jednou denně. Oleje – použít extra panenský olivový olej na vaření a místo másla a semen za studena lisované oleje pro obvazy. Ořechy a semena – několik denně syrové, Nesolené ořechy a semena by měly být zahrnuty. Vyberte si z mandle, para ořechy, lískové oříšky, pekanové ořechy, Dýňová semena, slunečnicová semena, Sezamová semínka a lněného semena (lněný).
  • Vyhněte se: všech výrobků z pšenice, všechno maso a mléčné výrobky (včetně vejce), sůl a jakékoli potraviny obsahující to, hydrogenovaných (trans) tuky, Umělá sladidla, potravinářské přídatné látky a konzervanty, smažené potraviny, koření, sušené ovoce. Brambory limity na jednu část, každý druhý den a banány na jeden každý druhý den.
  • Nebuďte překvapeni, pokud máte pocit horší pro pár den předtím, než začnete cítit lépe. To je zvláště pravděpodobné, pokud jsou vyloučení potravin, na kterých jsou závislé.
  • Si dvojitou dávku denně kvalitní multivitamin/minerální doplňky, plus dvě kapsle 1000 mg vitaminu C a antioxidant komplex.
Klikněte zde koupit DetoxPlus z oficiálních stránek
Jak Se Vaše Tělo Detox?