» » Izmantojot Apetīti

Izmantojot Apetīti

Daudzi cilvēki atrast diētas grūts, jo lielākā daļa diētu ir uz ierobežojošiem veidu pārtikas produktus, ko var ēst vai daudzumu kalorijas, ko var patērēt katru dienu. Sakarā ar to, ka šiem uztura var būt tik unappetising, tas ir neizbēgami, ka cilvēki krīt par upuri savas alkas un nespēj turēties pie viņu uzturu.

Viens veids, kā iegūt ap šo pārtikas cravings ir apsvērt iespēju izmantot apetīti. Šie ir pieejams gan recepšu, gan pār-ārpusbiržas produktiem un var palīdzēt jums kontrolēt alkas un cerams, ka zaudēt svaru. Ir vairāki veidi, kā apetīti, iespējams, varētu palīdzēt jums zaudēt svaru.

Daži apetīti darbu, padarot jūsu ķermeņa, uzskatu, ka ir pilna, neatkarīgi no tā, kad ir faktiski ēst un tādējādi amortizējoša apetīti. Jūs esat vairāk sliecas ēst mazāk nekā parasti.

Daži apetīte suppressants arī palīdz palielināt jūsu vielmaiņu un sadedzināt kalorijas, kas nozīmē, jūs varat turpināt izmantot pārtikas produktiem, kas jums patīk, kamēr vēl zaudēt svaru. Šī priekšrocība ir ļoti noderīga ļaujot dieter stick to diētu, kā tie kam nav ierobežot savu uzturu dažos pārtikas produktos.

Vēl viena priekšrocība, izmantojot apetīti, ir tas, ka laika gaitā ķermeņa ir pieraduši ēst daudz pārtikas. Apetīti var palīdzēt samazināt fizisko apjomu pārtikas jums ēst katru dienu un tātad tādējādi ir vairāk iespējams, ka jūs kuņģa atgriezīsies tā normālajā izmērā un vienkārši nav nepieciešama kā daudz pārtikas, lai justos apmierināts, pat pēc tam, kad esat beidzis, izmantojot apetīti.

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka tie nav veikt apetīti uz visiem laikiem, ir pietiekami, lai palīdzētu pārvarēt sākotnējo spiedienu alkas un sākt atgriezties viņu ķermeņa normālā tāpēc viņiem nav nepieciešams ēst tik daudz, lai justos kā apmierināts dieter parasti vairāku nedēļu vai mēnešu laikā. Apetīti var palīdzēt jums sasniegt jūsu ķermeņa masas mērķis.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās novājēšanu tabletes atlaide piedāvājumi

Riski un priekšrocības, izmantojot apetīti

Apetīti ir narkotikas, kuru mērķis ir samazināt apetīti, lai novērstu pārtikas sastāvdaļas, kas varētu novest pie aptaukošanās absorbcijas. Šīs zāles var būt dabiskā vai sintētiskā. Populārākās apetīti, ir iegūti no hoodia augi. Citi dabas apetīti ir maisījumi, augu sastāvdaļām, piemēram, zaļā tēja un jūraszāles. Sintētiskās narkotikas, kas kalpo kā apetīti ietver, mazindol, phentermine, benzphetamine un diethylpropion.

Kad jūs lūgt recepti nevienu no šīs zāles, ārsts būtu jāizvērtē, vai nav kāda no šiem nosacījumiem: grūtniecības, sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, alerģijas, diabēts, hipertensija, nieru slimības, sirds slimības, krampji vai epilepsija, glaukomas, hyperthyroidism (hiperaktīva vairogdziedzera), vai vēstures vai pašreizējās ieplūdes, alkohola vai narkotiku. Šos nosacījumus var mainīt veidu, kā jūsu ķermenis novērš narkotiku un predisponē jūs blakusparādības.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās novājēšanu tabletes atlaide piedāvājumi

Risku, izmantojot apetīti

Galvenie riski, ņemot apetīti, ir to blakusparādības. Jo tie ir līdzīgi narkotiku sauc par amfetamīniem kā ķīmisko struktūru, to blakusparādības ir līdzīgi. Var izraisīt apetīti, nervozitāte, sirdsklauves (strauji pukstošās sirds), tremors (kratot rokas), nemiers, augsts asinsspiediens un bezmiegs. Citas nevēlamas sekas arī svīšana, pārmērīgas slāpes un aizcietējums. Ironiski, bet apetīti var radīt bezmiegu, tie arī var izraisīt miegainību.

Ja bez receptes, šīs zāles varētu palielināt toksicitātes risku. Toksisks līmeņu dēļ pārdozēšana var izraisīt neskaidrības, konvulsijas vai konfiskāciju, halucinācijas un sliktākais, koma (samaņas zudumu, kur jūs varētu nevar būt pamodies pat tad, ja jums ir pakļauti sāpīgi stimuls).

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās novājēšanu tabletes atlaide piedāvājumi

Priekšrocības, izmantojot apetīti

Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir apstiprinājusi izmantošanu daudz apetīti. Ja pastāv riski, kas rodas, izmantojot viņiem, kāpēc tika apstiprināts šīs narkotikas? Apetīti izmantošanas pamatojums ir fakts, ka viņi var palīdzēt zaudēt svaru. Tas ir ļoti svarīgi šodien, jo aptaukošanās jau apzīmēti globālo epidēmiju. Par apetīti veiktais pētījums liecina, ka, ja jums sekot ārsta receptēm, jūs varat zaudēt tik daudz kā 5 līdz 10 procentiem no jūsu ķermeņa svara.

Piemēram, ja jūs nosver 150 lb varētu zaudēt aptuveni 7,5 līdz 15 lb ar regulāru devu šo narkotiku, vienlaikus saglabājot veselīgu dzīvesveidu. Apetīti nav ieteicams, ja jums ir ķermeņa masas indekss (ĶMI) zem 30. Izņēmums no šī principa ir, ja jums ir vismaz 27 BMI un jums ir aptaukošanās saistīti traucējumi, piemēram, diabēts, augsts asinsspiediens vai metabolo sindromu. Var aprēķināt savu ĶMI, jūsu svars kilogramos dalot ar savu augstumu metros kvadrātā.

Ņemot vērā šos riskus un priekšrocības, izmantojot apetīti, jūs varētu vēlēties padomās divreiz par pērk un izmanto tos. Ja jūs patiešām vēlaties zaudēt svaru, izmantojot ēstgribas nomācošas, apspriest to ar savu ārstu.

Uzklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās novājēšanu tabletes atlaide piedāvājumi