» » Informacje – Phentermine

Informacje – Phentermine

Co to jest phentermine?

Informacje – PhenterminePhentermine jest stymulantem, który jest podobny do amfetaminy. Phentermine jest tłumiące apetyt, który wpływa na centralny układ nerwowy.

Phentermine jest stosowany wraz z diety i ćwiczeń fizycznych w leczeniu otyłości (nadwaga) u osób z czynnikami ryzyka, takie jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub cukrzyca.

Phentermine może również służyć do innych celów nie wymienione w podręczniku leków.

Ważne informacje na temat phentermine

Nie należy używać phentermine, jeśli haveused inhibitor MAO furazolidon (Furoxone), izokarboksazyd (Marplan), fenelzyna (Nardil) Rasagilina Azilect), selegilina (Eldepryl, Emsam, Zelapar), lub tranylcypromina (Parnate) w ciągu ostatnich 14 dni. Niebezpieczne interakcje mogą wystąpić, prowadzące do poważnych skutków ubocznych.

Biorąc phentermine wraz z innymi lekami diety takich jak fenfluramina (Phen-Fen) lub dexfenfluramine (Redux) może powodować zaburzenia rzadko płuc o nazwie nadciśnienie płucne. Nie należy przyjmować phentermine z innych leków diety bez porady lekarza.

Phentermine może negatywnie wpłynąć na twoje myślenie lub reakcje. Bądź ostrożny, jeśli dysk lub zrobić wszystko, co wymaga się wpisu. Picie alkoholu może zwiększyć pewne skutki uboczne tego leku.

Utrata masy ciała w ciąży może zaszkodzić nienarodzonego dziecka, nawet jeśli masz nadwagę. Phentermine nie należy używać, jeśli jesteś w ciąży.

Phentermine jest tylko częścią całego programu leczenia, które może obejmować również dieta, ćwiczenia i kontroli wagi. Przestrzegać diety, leki i wykonywania procedur bardzo ściśle.

Phentermine może być uzależnia i powinny być używane tylko przez osoby, z którą został przepisany. Nigdy nie udział phentermine z inną osobą, zwłaszcza kogoś z historii nadużywania narkotyków i Narkomanii. Utrzymywać ślad od ilość leku stosowanego z każdej nowej butelki. Phentermine jest lekiem nadużyć i należy pamiętać, jeśli ktoś używa leku nieprawidłowo lub bez recepty. Nie zatrzymuj się przy użyciu phentermine nagle, lub może mieć nieprzyjemne objawy odstawienia. Zapytaj swojego lekarza jak uniknąć objawów odstawienia po przerwaniu stosowania leku.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony

Przed podjęciem phentermine

Nie należy używać phentermine jeśli zastosowano inhibitor MAO furazolidon (Furoxone), izokarboksazyd (Marplan), fenelzyna (Nardil) Rasagilina Azilect), selegilina (Eldepryl, Emsam, Zelapar), lub tranylcypromina (Parnate) w ciągu ostatnich 14 dni. Niebezpieczne interakcje mogą wystąpić, prowadzące do poważnych skutków ubocznych.

Biorąc phentermine wraz z innymi lekami diety takich jak fenfluramina (Phen-Fen) lub dexfenfluramine (Redux) może powodować zaburzenia rzadko płuc o nazwie nadciśnienie płucne. Nie należy przyjmować leku tbis z innych leków diety bez porady lekarza.

Nie należy przyjmować phentermine jeśli jesteś uczulony na to, czy masz:

 • historia choroby serca (choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu serca, zastoinowa niewydolność serca, nadciśnienie płucne);
 • poważne lub niekontrolowanego nadciśnienia tętniczego;
 • Nadczynność tarczycy;
 • Jaskra;
 • Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią;
 • Jeśli jesteś w stanie pobudzone;
 • Jeśli w przeszłości nadużywania narkotyków lub alkoholu; lub
 • Jeśli jesteś uczulony na inne tabletki odchudzające, amfetaminy, używki lub zimno leki.
Aby upewnić się, że można bezpiecznie przyjmować phentermine, poinformować lekarza, jeśli masz jakiekolwiek z tych innych warunków:

 • wysokie ciśnienie krwi;
 • Cukrzyca;
 • choroby nerek; lub
 • zaburzenia tarczycy.
FDA w ciąży X. masy ciała w ciąży może zaszkodzić nienarodzonego dziecka, nawet jeśli masz nadwagę. Phentermine nie należy używać, jeśli jesteś w ciąży. Phentermine może przenikać do mleka matki i może zaszkodzić dziecka piersią. Nie należy karmić piersią biorąc phentermine. Nie dają tego leku do dzieci poniżej 16 roku życia.

Phentermine może być uzależnia i powinny być używane tylko przez osoby, z którą został przepisany. Nigdy nie podzielić się tego leku z inną osobą, zwłaszcza kogoś z historii nadużywania narkotyków i Narkomanii. Lek przechowywać w miejscu gdzie inni nie mogą się do niego.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony

Jak należy zabrać phentermine?

Weź phentermine dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przyjmować w większych lub mniejszych ilościach lub na dłużej, niż zalecane. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty.

Niektóre marki phentermine należy się na czczo, przed śniadaniem lub w ciągu 2 godzin po śniadaniu.

Suprenza rozpadających tabletki mogą być podejmowane z jedzeniem lub bez.

Za pomocą suche ręce, usunąć tabletki Suprenza z butelki medycyny i umieścić tabletki w jamie ustnej. Rozpocznie się rozpuścić od razu. Nie połykać tabletki cały. Pozostawić do rozpuścić w ustach bez żucia.

Aby zapobiec problemy ze snem, brać ten lek wcześniej w ciągu dnia, nie później niż 6: 00 pm.

Porozmawiać z lekarzem, jeśli masz wzrost głodu lub jeśli uważasz inaczej, że lek nie działa prawidłowo. Biorąc więcej tego leku nie będzie bardziej skuteczne i mogą powodować poważne, zagrażające życiu działania niepożądane.

Phentermine należy się tylko przez krótki czas, takich jak kilka tygodni.

Nie należy przerywać phentermine nagle, lub może mieć nieprzyjemne objawy odstawienia. Zapytaj swojego lekarza jak uniknąć objawów odstawienia po zatrzymaniu przy phentermine.

Przechowywać w temperaturze pokojowej od wilgoci i ciepła.

Utrzymywać ślad od ilość leku stosowanego z każdej nowej butelki. Phentermine jest lekiem nadużyć i należy pamiętać, jeśli ktoś używa leku nieprawidłowo lub bez recepty.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony

Co się stanie, jeśli pominięcia dawki?

Weź pominiętą dawkę tak szybko jak możesz. Pominiętą dawkę należy pominąć, jeśli jest prawie czas na kolejna dawka zaplanowane. Nie należy przyjmować dodatkowych leków w celu uzupełnienia dawki pominiętej.

Co się stanie, jeśli przedawkowania?

Doraźną opiekę medyczną lub zadzwoń linii Poison pomocy. Przedawkowanie phentermine mogą być śmiertelne.

Objawy przedawkowania mogą być zamieszanie, halucynacje, paniki, uczucie wrogiej lub agresywne, nudności, wymioty, biegunka, skurcze żołądka, nieregularne bicie serca, szybki oddech, nadczynność refleks, zamieszanie, napadów (drgawki), uczucie pustki w głowie, lub omdlenia.

Co należy unikać podczas podejmowania phentermine?

Picie alkoholu może zwiększyć pewne skutki uboczne tego leku. Phentermine może negatywnie wpłynąć na twoje myślenie lub reakcje. Bądź ostrożny, jeśli dysk lub zrobić wszystko, co wymaga się wpisu.

Skutki uboczne phentermine

Uzyskania pomocy medycznej, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej na phentermine: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła. Skontaktuj się z lekarzem na raz, jeśli masz poważne skutki uboczne takie jak:

 • uczucie duszności, nawet z lekkim wysiłku;
 • ból w klatce piersiowej, uczucie jak ty może zemdleć;
 • obrzęk kostek lub stóp;
 • walenie bicie serca lub fruwające w klatce piersiowej;
 • błąd lub drażliwość, nietypowe myśli i zachowania;
 • uczucia skrajne szczęścia czy smutku; lub
 • niebezpiecznie wysokie ciśnienie krwi (silny ból głowy, zaburzenia widzenia, szum w uszach, lęk, ból w klatce piersiowej, duszność, nierówne bicie serca, zajęcia).
Mniej phentermine poważne działania niepożądane mogą obejmować:

 • niepokój lub nadpobudliwe;
 • ból głowy, zawroty głowy, drżenia;
 • problemy ze snem (bezsenność);
 • suchość w jamie ustnej lub nieprzyjemny smak w ustach;
 • biegunka lub zaparcia, niestrawność; lub
 • zwiększenie lub zmniejszenie zainteresowania seksem, impotencja.
Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i inni mogą wystąpić. Skontaktuj się z lekarzem dla lekarza o skutki uboczne.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony

Phentermine dawkowanie informacji

Zwykle dorosłe Phentermine dawka dla utrata masy ciała:

Dawka początkowa: 8 mg doustnie 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

Alternatywnie chlorowodorek phentermine i phentermine żywica może być podana jako pojedynczej dawki 15-37,5 mg doustnie raz dziennie przed śniadaniem lub 10-14 godzin przed przejściem na emeryturę.

Zwykle dzieci Phentermine dawka dla utrata masy ciała:

Dziecko 12 lat >:

Dawka początkowa: 8 mg doustnie 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

Alternatywnie chlorowodorek phentermine i phentermine żywica może być podana jako pojedynczej dawki 15-37,5 mg doustnie raz dziennie przed śniadaniem lub 10-14 godzin przed przejściem na emeryturę.

Informacje – Phentermine

Jakie inne leki będą miały wpływ na phentermine?

Należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, którego używasz, zwłaszcza:

 • insuliny lub leków doustnych cukrzycy;
 • Niektóre leki ciśnienie krwi, doxazosin (Cardura), baklofen, alfuzosyna (Minipress) lub tamsulozyna (interakcji między); lub
 • przeciwdepresyjnych, takich jak citalopram (Celexa), fluoksetyna (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroksetyna (Paxil), sertralina (Zoloft) i wiele innych.
Ta lista nie jest kompletna i inne leki mogą oddziaływać z phentermine. Należy poinformować lekarza o wszystkich leków, którego używasz. Dotyczy to receptę, bez recepty, witaminy i ziołowych produktów. Nie można uruchomić nowy lek nie mówiąc do lekarza.

Kliknij tutaj, aby kupić Phen375 z oficjalnej strony