» » Informāciju Par Phentermine

Informāciju Par Phentermine

Kas ir phentermine?

Informāciju Par PhenterminePhentermine ir stimulējošs, kas līdzinās amfetamīna. Phentermine ir ēstgribas nomācošas, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu.

Phentermine tiek izmantots kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem, lai ārstētu aptaukošanos (liekais svars), cilvēki ar riska faktoriem, piemēram, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis vai diabēta ārstēšana.

Phentermine var izmantot arī citiem mērķiem, kas nav uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

Svarīgu informāciju par phentermine

Nelietojiet phentermine, ja jūs haveused MAO inhibitoru piem. furazolidons (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam, Zelapar), vai tranilcipromīns (Parnate) pēdējo 14 dienu laikā. Bīstamu narkotiku mijiedarbība varētu notikt, rada nopietnas blakusparādības.

Ņemot phentermine kopā ar citiem uztura medikamentiem, piemēram, fenfluramine (Phen Fen) vai dexfenfluramine (Redux) var izraisīt retu nāvējošu plaušu slimība sauc par plaušu hipertensija. Nebūt ne-apejos phentermine ar citiem uztura zāles bez ārsta konsultācijas.

Phentermine var mazināt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esiet uzmanīgi, ja jums vadīt vai darīt kaut ko, kas liek būt uzmanīgiem. Alkoholu var palielināt dažu šo zāļu blakusparādības.

Svara zudums grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam, pat ja jums ir liekais svars. Nelietojiet phentermine, ja jums ir iestājusies grūtniecība.

Phentermine ir tikai daļa no pilnīga ārstēšanai, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu un svara kontroles programma. Sekot jūsu diēta, medikamentus, un ļoti cieši exercise rutīnu.

Phentermine var būt habit-forming un būtu jāizmanto tikai persona, kas to bija paredzēts. Nekad phentermine koplietot ar citu personu, jo īpaši kāds ar vēsturi, narkomānija vai atkarība. Sekojiet līdzi, kuras apjoms medicīnā izmanto no katras jaunas pudeles. Phentermine ir narkotiku ļaunprātīgu izmantošanu, un jums ir jāapzinās, ja kāds lieto savas zāles nepareizi vai bez receptes. Nevar pārtraukt izmantot phentermine pēkšņi vai varētu būt nepatīkami abstinences simptomi. Jautājiet ārstam kā, lai izvairītos no abstinences simptomi, kad jūs pārtraucat izmantojot šīs zāles.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirms pieņemšanas phentermine

Nelietojiet phentermine lietojot MAO inhibitoru piem. furazolidons (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam, Zelapar), vai tranilcipromīns (Parnate) pēdējo 14 dienu laikā. Bīstamu narkotiku mijiedarbība varētu notikt, rada nopietnas blakusparādības.

Ņemot phentermine kopā ar citiem uztura medikamentiem, piemēram, fenfluramine (Phen Fen) vai dexfenfluramine (Redux) var izraisīt retu nāvējošu plaušu slimība sauc par plaušu hipertensija. Nebūt ne-apejos tbis zāles ar citas diētas zāles bez ārsta konsultācijas.

Phentermine būtu jāņem ne, ja jums ir alerģija pret to, vai, ja jums ir:

 • vēsture no sirds slimība (koronāro artēriju slimību, sirdsdarbības ritma traucējumi, sastrēguma sirds mazspēja, plaušu hipertensija);
 • nopietna vai nekontrolēta augstu asinsspiedienu;
 • hiperaktīva vairogdziedzera;
 • Glaukoma;
 • Ja jūs esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti;
 • Ja jūs esat uzbudinājuma stāvoklī;
 • Ja jums ir vēsture narkotiku vai alkohola pārkāpumu; vai
 • Ja jums ir alerģija pret citiem diētas tabletes, amfetamīnus, stimulatori vai aukstā zāles.
Lai pārliecinātos, ka jūs droši varat veikt phentermine, pastāstiet ārstam, ja jums ir kāds no šiem nosacījumiem:

 • augsts asinsspiediens;
 • cukura diabēts;
 • nieru slimība; vai
 • vairogdziedzera traucējumi.
FDA grūtniecības kategorija x svara zudums grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam, pat ja jums ir liekais svars. Nelietojiet phentermine, ja jums ir iestājusies grūtniecība. Phentermine var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Jums vajadzētu ne zīdīt bērnu, vienlaikus ņemot phentermine. Nedod šīs zāles ar bērnu, kas jaunāki par 16 gadiem.

Phentermine var būt habit-forming un būtu jāizmanto tikai persona, kas to bija paredzēts. Nekad daļa šīs zāles ar citu personu, jo īpaši kāds ar vēsturi, narkomānija vai atkarība. Vieta, kur citi nevar saņemt to paturēt zāles.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Phen375 no oficiālā mājas lapa

Kā jāveic phentermine

Phentermine ņemt tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietojiet lielākā vai mazākā daudzumā vai uz ilgāku laiku, nekā ieteicams. Sekojiet norādījumiem uz recepšu etiķetes.

Daži zīmoli phentermine jāņem tukšā dūšā pirms brokastīm vai divu stundu laikā pēc brokastīm.

Suprenza disintegrating tabletes var tikt veikti ar vai bez pārtikas.

Izmantojot sausām rokām, noņemiet Suprenza tabletes zāļu pudeli un ievietojiet tableti mutē. Tā sāksies uzreiz izšķīdinātu. Tableti norīt veselu. Ļauj izšķīst mutē bez košļāt.

Lai novērstu miega problēmas, veikt šo medikamentu agri šajā dienā ne vēlāk kā 12: 00 pm.

Runāt ar savu ārstu, ir pieaudzis bada vai jūs citādi domājat medikamenti nedarbojas pareizi. Ņemot vairāk šīs zāles nav padarīt to efektīvāku un var izraisīt smagu, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Phentermine jāveic tikai uz īsu laiku, piemēram, pāris nedēļas.

Nevar pārtraukt pēkšņi ņemot phentermine, vai varētu būt nepatīkami abstinences simptomi. Jautājiet ārstam kā, lai izvairītos no abstinences simptomi, kad jūs pārtraucat izmantojot phentermine.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no karstuma un mitruma.

Sekojiet līdzi, kuras apjoms medicīnā izmanto no katras jaunas pudeles. Phentermine ir narkotiku ļaunprātīgu izmantošanu, un jums ir jāapzinās, ja kāds lieto savas zāles nepareizi vai bez receptes.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Phen375 no oficiālā mājas lapa

Kas notiek, ja es garām devu?

Veikt neatbildētos devu, tiklīdz atceraties. Izlaist neatbildētos deva, ja tas ir gandrīz laiks jūsu nākamo ieplānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido neatbildētos deva.

Kas notiek, ja es pārdozēšana?

Meklē ārkārtas medicīnisko palīdzību vai zvaniet indes palīdzības līniju. Phentermine pārdozēšana var būt letāls.

Pārdozēšanas simptomi var ietvert apjukums, halucinācijas, panikas, sajūta naidīgi vai agresīva, slikta dūša, vemšana, caureja, vēdera krampji, neregulāru sirdsdarbību, rapid elpošana, hiperaktīva refleksus, neskaidrības sajūta, reibst galva, vai fainting konfiskāciju (krampji).

Ko vajadzētu izvairīties, ņemot phentermine?

Alkoholu var palielināt dažu šo zāļu blakusparādības. Phentermine var mazināt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esiet uzmanīgi, ja jums vadīt vai darīt kaut ko, kas liek būt uzmanīgiem.

Phentermine blakusparādības

Iegūt ārkārtas medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šīs pazīmes alerģiskas reakcijas uz phentermine: hives; grūti elpot; sejas, lūpu, mēles vai kakla tūska. Uzreiz sazinieties ar ārstu, ja jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram:

 • sajūta trūkst elpas, pat ar mērenas slodzes;
 • sāpes krūtīs, sajūta, piemēram, jūs varētu iet
 • pietūkums, potīšu vai kājām;
 • sirdsklauves, sirdsdarbību vai lidinājās tiem krūtīs;
 • neskaidrību vai aizkaitināmība, neparastas domas vai uzvedība;
 • jūtas galēju laime un skumjas; vai
 • bīstami augsts asinsspiediens (smagas galvassāpes, neskaidra redze, buzzing jūsu ausīm, trauksme, sāpes krūtīs, elpas trūkums elpu, nevienmērīga sirdsdarbību, arests).
Mazāk nopietnas phentermine blakusparādības var būt:

 • sajūta nemierīgs vai hiperaktīvu;
 • galvassāpes, reibonis, tremors;
 • miega traucējumi (bezmiegs);
 • sausa mute vai nepatīkama garša mutē;
 • caureja vai aizcietējums, kuņģa darbības traucējumi; vai
 • palielināta vai samazināta interesi par seksu, impotenci.
Šis nav pilnīgs saraksts ar blakusparādības, un citi var rasties. Sazinieties ar ārstu medicīniskās konsultācijas par blakusparādībām.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Phen375 no oficiālā mājas lapa

Phentermine dozēšanas informācija

Parasti pieaugušiem Phentermine devu svara zudums:

Sākotnējā deva: 8 mg perorāli 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas.

Alternatīvi, phentermine hidrohlorīds un phentermine sveķiem var pasludināt kā vienas devas 15 37,5 mg mutiski reizi dienā pirms brokastīm vai 10-14 stundas pirms došanās pie miera.

Parastās pediatrisks Phentermine devas svara zudums:

> 12 Gadus bērns:

Sākotnējā deva: 8 mg perorāli 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas.

Alternatīvi, phentermine hidrohlorīds un phentermine sveķiem var pasludināt kā vienas devas 15 37,5 mg mutiski reizi dienā pirms brokastīm vai 10-14 stundas pirms došanās pie miera.

Informāciju Par Phentermine

Phentermine ietekmēs to, ko citas narkotikas?

Pastāstiet par to savam ārstam par visiem citiem medikamentiem tiek izmantots, jo īpaši:

 • insulīna vai mutisku diabēta medikamentu;
 • dažu asinsspiediens medikamentiem, piemēram, doksazosīns (Cardura), prazosin (Minipress) vai terazosin (Hytrin); vai
 • piemēram, citaloprams (Celexa), fluoxetine (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroksetīnu (Paxil), sertralīna (Zoloft) un citiem antidepresantiem.
Šis saraksts nav pilnīgs un citas narkotikas var mijiedarboties ar phentermine. Pastāstiet par to savam ārstam par visas zāles jālieto. Tas ietver recepti, ārpusbiržas, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nevar startēt jaunu medikamentu, neinformējot par savu ārstu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Phen375 no oficiālā mājas lapa