» » Informácie O Phentermine

Informácie O Phentermine

Čo je phentermine?

Informácie O PhenterminePhentermine je stimulant, ktorý je podobná amfetamínu. Phentermine je potláčajúcich chuť k jedlu, ktoré postihuje centrálny nervový systém.

Phentermine je používaný spolu s diétou a cvičením na liečbu obezity (nadváha) u osôb s rizikovými faktormi ako je vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu alebo cukrovky.

Phentermine môžu využiť na iné účely, ktoré nie sú uvedené v tejto medikační sprievodca.

Dôležité informácie o phentermine

Nepoužívajte phentermine, ak ste haveused MAO inhibítora napríklad furazolidonu (Furoxone), izokarboxazid (Marplan), fenelzín (Nardi), rasagiline Azilect), Selegilín (Eldepryl, Emsam, Zelapar), alebo tranylcypromín (Parnate) za posledných 14 dní. Nebezpečná droga interakcie môže dôjsť, vedúci na závažné nežiaduce účinky.

Užívať phentermine spolu s inými strava lieky ako fenfluramine (Phen-Fen) alebo dexfenfluramine (Redux) môže spôsobiť zriedkavých pľúcnych smrteľné ochorenie nazývané pľúcnej hypertenzie. Neužívajte phentermine nejaké iné lieky strava bez odporúčania lekára.

Phentermine môže narušiť vaše myslenie alebo reakcie. Buďte opatrní, ak ste riadiť alebo robiť čokoľvek, čo je nutné byť v strehu. Pitie alkoholu môže zvýšiť niektoré nežiaduce účinky tohto lieku.

Úbytok hmotnosti počas tehotenstva môže poškodiť nenarodené dieťa, aj keď máte nadváhu. Phentermine nepoužívajte, ak ste tehotná.

Phentermine je len súčasťou kompletný program zaobchádzania, ktoré môžu zahŕňať aj strava, cvičenie a regulácie hmotnosti. Postupujte vaša strava, lieky, a cvičenie rutiny veľmi úzko.

Phentermine môže byť zvyk-tvárnenie a by mali používať iba osoba, to bolo predpísané pre. Phentermine nikdy zdieľať s inou osobou, predovšetkým niekoho s anamnézou zneužívanie drog alebo závislosť. Majte prehľad o množstvo medicína používa z každej novej fľaši. Phentermine je droga zneužívania a mali by ste vedieť, či niekto používa svoj liek nesprávne alebo bez lekárskeho predpisu. Nie prestať používať phentermine náhle, alebo by ste mohli mať nepríjemné abstinenčné príznaky. Opýtajte sa svojho lekára ako sa vyhnúť abstinenčné príznaky, keď prestanete používať tento liek.

Kliknite tu pre kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Pred pričom phentermine

Nepoužívajte phentermine Ak ste použili MAO inhibítora napríklad furazolidonu (Furoxone), izokarboxazid (Marplan), fenelzín (Nardi), rasagiline Azilect), Selegilín (Eldepryl, Emsam, Zelapar), alebo tranylcypromín (Parnate) za posledných 14 dní. Nebezpečná droga interakcie môže dôjsť, vedúci na závažné nežiaduce účinky.

Užívať phentermine spolu s inými strava lieky ako fenfluramine (Phen-Fen) alebo dexfenfluramine (Redux) môže spôsobiť zriedkavých pľúcnych smrteľné ochorenie nazývané pľúcnej hypertenzie. Neužívajte tbis medicíny s inými liekmi strava bez odporúčania lekára.

By ste nemali užívať phentermine, ak ste alergický na to, alebo ak máte:

 • anamnézou ochorenia srdca (ischemickej choroby srdca, srdcový rytmus problémy, kongestívneho srdcového zlyhania, pľúcnej hypertenzie);
 • závažné alebo nekontrolovaný vysoký krvný tlak;
 • zvýšenou činnosťou štítnej žľazy;
 • Glaukóm;
 • Ak ste tehotná alebo kojíte;
 • Ak ste v rozrušení stave;
 • Ak máte v anamnéze zneužívanie drog či alkoholu; alebo
 • Ak ste alergický na iné tabletky, amfetamíny, stimulanty, alebo studený lieky.
Uistite sa, že si môžete vziať bezpečne phentermine, informujte svojho lekára, ak máte niektorý z týchto ďalších podmienok:

 • vysoký krvný tlak;
 • diabetes;
 • ochorenia obličiek; alebo
 • porucha štítnej žľazy.
FDA tehotenstva kategórie X. chudnutie počas tehotenstva môže poškodiť nenarodené dieťa, aj keď máte nadváhu. Phentermine nepoužívajte, ak ste tehotná. Phentermine môže prejsť do materského mlieka a môžu poškodiť dieťa ošetrovateľstva. Ste by nie nedojčiť pričom phentermine. Nedávajte tento liek dieťa mladšie ako 16 rokov.

Phentermine môže byť zvyk-tvárnenie a by mali používať iba osoba, to bolo predpísané pre. Nikdy zdieľať tento liek s inou osobou, predovšetkým niekoho s anamnézou zneužívanie drog alebo závislosť. Lieky Skladujte na mieste, kde iní nemôžu dostať k nemu.

Kliknite tu pre kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Ako mám vziať phentermine?

Take phentermine presne tak, ako je predpísané lekárom. Neužívajte vo väčších alebo menších množstvách alebo dlhšie, ako je Odporúčané. Postupujte podľa pokynov na etikete vaše predpis.

Niektoré značky phentermine treba na lačno pred raňajkami alebo do 2 hodín po raňajkách.

Suprenza rozpadá tablety sa môže užívať s alebo bez jedla.

Pomocou suché ruky, odstrániť Suprenza tabliet z medicíny fľaše a miesto tabliet v ústach. To sa začne rozpúšťať hneď. Prehĺtať tablety celý. Nechá sa rozpustiť v ústach bez žuvania.

Ak chcete zabrániť problémy so spánkom, užívať tento liek čoskoro v deň, najneskôr do 6: 00 pm.

Hovoriť so svojím lekárom, ak ste zvýšili hlad, alebo ak inak si myslíte, že lieky nepracuje správne. Ïalšie tento liek nebude to efektívnejšie a môže spôsobiť závažné, život ohrozujúce vedľajšie účinky.

Phentermine je potrebné len na krátku dobu, napríklad pár týždňov.

Neprestaňte užívať phentermine náhle, alebo by ste mohli mať nepríjemné abstinenčné príznaky. Opýtajte sa svojho lekára ako sa vyhnúť abstinenčné príznaky, keď prestanete používať phentermine.

Skladujte pri izbovej teplote od vlhkosti a tepla.

Majte prehľad o množstvo medicína používa z každej novej fľaši. Phentermine je droga zneužívania a mali by ste vedieť, či niekto používa svoj liek nesprávne alebo bez lekárskeho predpisu.

Kliknite tu pre kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Čo sa stane, ak mi chýba dávka?

Take zmeškané dávku akonáhle si spomeniete. Ak je takmer čas vašej ďalšej plánovanej dávky, vynechajte zmeškané dávka. Neužívajte extra medicíny dohnať zmeškané dávka.

Čo sa stane, ak som predávkovanie?

Núdzové lítiovej alebo volajte Poison Help line. Predávkovanie phentermine môžu byť fatálne.

Príznaky predávkovania môžu zahŕňať zmätok, halucinácie, panika, pocit nepriateľské alebo agresívne, nevoľnosť, vracanie, hnačka, žalúdočné kŕče, nepravidelný srdcový tep, zrýchlené dýchanie, hyperaktívne reflexy, zmätenosť, záchvat (kŕčov), pocit zmámený alebo mdloby.

Čo sa mali vyvarovať pri pričom phentermine?

Pitie alkoholu môže zvýšiť niektoré nežiaduce účinky tohto lieku. Phentermine môže narušiť vaše myslenie alebo reakcie. Buďte opatrní, ak ste riadiť alebo robiť čokoľvek, čo je nutné byť v strehu.

Phentermine vedľajšie účinky

Získajte núdzové lekársku pomoc, ak máte niektorý z týchto príznakov alergickú reakciu na phentermine: žihľavka; ťažkosti s dýchaním; opuch tváre, pery, jazyk alebo hrdlo. Okamžite zavolajte svojmu lekárovi, ak máte závažné nežiaduce účinky, ako:

 • pocit krátky dych, aj s mierne námahe;
 • bolesť na hrudníku, pocit, že môže prejsť von;
 • opuchy členkov alebo nôh;
 • búšenie srdcový tep alebo vlajúce vo vašej hrudi;
 • zámeny alebo podráždenosť, neobvyklý myšlienky alebo správanie;
 • pocity extrémneho šťastia alebo smútku; alebo
 • nebezpečne vysokým krvným tlakom (silné bolesti hlavy, rozmazané videnie, hučanie v ušiach, úzkosť, bolesť na hrudníku, dýchavičnosť, nerovnomerné srdcový tep, zabavenie).
Menej vážne phentermine nežiaduce účinky môžu zahŕňať:

 • pocit nepokoja alebo hyperaktívne;
 • bolesť hlavy, závraty, otrasy;
 • problémy so spánkom (insomnia);
 • sucho v ústach alebo nepríjemnú chuť v ústach;
 • hnačka alebo zápcha, podráždený žalúdok; alebo
 • zvýšený alebo znížený záujem o sex, impotencia.
To nie je kompletný zoznam nežiaducich účinkov a iní môžu vyskytnúť. Zavolajte svojho lekára lekársku pomoc o vedľajšie účinky.

Kliknite tu pre kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Phentermine dávkovanie informácie

Zvyčajná dospelých Phentermine dávka pre chudnutie:

Počiatočná dávka: 8 mg ústne 3krát denne 30 minút pred jedlom.

Alternatívne phentermine hydrochlorid, phentermine živice môžu ústne ako jednorazová dávka 15-37,5 mg raz denne pred raňajkami alebo 10-14 hodín pred spaním.

Zvyčajná detskej Phentermine dávka pre chudnutie:

Dieťa > 12 rokov:

Počiatočná dávka: 8 mg ústne 3krát denne 30 minút pred jedlom.

Alternatívne phentermine hydrochlorid, phentermine živice môžu ústne ako jednorazová dávka 15-37,5 mg raz denne pred raňajkami alebo 10-14 hodín pred spaním.

Informácie O Phentermine

Aké iné lieky ovplyvnia phentermine?

Informujte svojho lekára o všetkých iných liekov, ktoré používate, najmä:

 • inzulín alebo perorálne diabetes lieky;
 • niektoré krvný tlak lieky, napríklad doxazosín (Cardura), prazosin (Minipress) alebo terazosin (Hytrin); alebo
 • antidepresíva ako citalopram (CELEX), fluoxetín (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroxetín (Paxil), sertralín (Zoloft) a iné.
Tento zoznam nie je kompletný a iné lieky môžu interagovať s phentermine. Informujte svojho lekára o všetkých liekov, ktoré používate. To zahŕňa predpis, voľnopredajné, vitamín a bylinné produkty. Bez rozprávanie svojho lekára, nezačínajte nové lieky.

Kliknite tu pre kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky