» » Informace O Phentermine

Informace O Phentermine

Co je phentermine?

Informace O PhenterminePhentermine je stimulant, který je obdobou amfetaminu. Phentermine je chuť k jídlu, které postihuje centrální nervový systém.

Phentermine se používá spolu s dietou a cvičením k léčbě obezity (obézní), u lidí s rizikovými faktory jako je vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu nebo cukrovka.

Phentermine může sloužit také k jiným účelům, které nejsou uvedeny v této příručce léky.

Důležité informace o phentermine

Li nepoužívejte phentermine haveused inhibitor MAO furazolidone (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam, Zelapar), nebo tranylcypromine (Parnate) v posledních 14 dnech. Nebezpečné lékové interakce by mohlo dojít, vedoucí k závažné vedlejší účinky.

Přičemž phentermine spolu s ostatní strava léky jako fenfluramine (Phen-Fen) nebo dexfenfluramine (Redux) může způsobit vzácné závažné plicní onemocnění zvané plicní hypertenze. Phentermine jiné stravě léky bez doporučení lékaře Neužívejte.

Phentermine může negativně ovlivnit vaše myšlení nebo reakce. Pozor, pokud jednotka nebo dělat cokoliv, co vyžaduje mít na pozoru. Pití alkoholu může zvýšit některé vedlejší účinky tohoto léku.

Úbytek na váze během těhotenství může poškodit nenarozené dítě, i když jste obézní. Phentermine nepoužívejte, pokud jste těhotná.

Phentermine je pouze součástí kompletní program léčby, která může zahrnovat i stravu, cvičení a regulaci hmotnosti. Dodržovat dietu, léky a cvičení rutiny velmi úzce.

Phentermine může být zvyk-tváření a měl by být používán pouze osoba, které byl předepsán pro. Phentermine nikdy sdílet s jinou osobou, zejména někoho s historií zneužívání drog nebo závislost. Mějte přehled o výši medicína se z každé nové láhve. Phentermine je droga zneužívání a je třeba si uvědomit, pokud někdo používá váš lék bez předpisu nebo nesprávně. Nepřestanete používat phentermine najednou, nebo můžete mít nepříjemné abstinenční příznaky. Zeptejte se svého lékaře, jak se vyhnout abstinenční příznaky, když přestanete užívat tento lék.

Klikněte zde koupit Phen375 z oficiálních stránek

Před převzetí phentermine

Nepoužívejte phentermine Pokud jste použili inhibitor MAO furazolidone (Furoxone), isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam, Zelapar), nebo tranylcypromine (Parnate) v posledních 14 dnech. Nebezpečné lékové interakce by mohlo dojít, vedoucí k závažné vedlejší účinky.

Přičemž phentermine spolu s ostatní strava léky jako fenfluramine (Phen-Fen) nebo dexfenfluramine (Redux) může způsobit vzácné závažné plicní onemocnění zvané plicní hypertenze. Tbis medicína s jinými strava léky bez doporučení lékaře Neužívejte.

Phentermine by neměl brát, pokud jste alergičtí na to, nebo pokud máte:

 • v anamnéze srdeční onemocnění (ischemické choroby srdeční, srdeční rytmus problémy, městnavé srdeční selhání, plicní hypertenze);
 • závažným nebo nekontrolovaného vysokého krevního tlaku;
 • hyperaktivní štítné žlázy;
 • glaukom;
 • Pokud jste těhotná nebo kojící;
 • Pokud jste v rozrušený stavu;
 • Pokud máte historii zneužívání drog nebo alkoholu; nebo
 • Pokud jste alergická na jiné pilulky na hubnutí, amfetaminy, stimulanty nebo studené léky.
Chcete-li zajistit, že si můžete bezpečně phentermine, informujte svého lékaře, pokud máte některý z těchto podmínek:

 • vysoký krevní tlak;
 • cukrovka;
 • onemocnění ledvin; nebo
 • porucha štítné žlázy.
FDA těhotenství kategorie X. hubnutí v těhotenství může poškodit nenarozené dítě, i když jste obézní. Phentermine nepoužívejte, pokud jste těhotná. Phentermine předat do mateřského mléka a může poškodit dítě kojící. Neměla kojit přitom phentermine. Nepodávejte tento lék dítě mladší než 16 let.

Phentermine může být zvyk-tváření a měl by být používán pouze osoba, které byl předepsán pro. Tento lék nikdy sdílet s jinou osobou, zejména někoho s historií zneužívání drog nebo závislost. Udržujte léků v místě, kde ostatní nemohou dostat k ní.

Klikněte zde koupit Phen375 z oficiálních stránek

Jak mám vzít phentermine?

Phentermine si přesně tak, jak je předepsáno lékařem. Se ve větší či menší množství nebo déle, než je doporučeno. Postupujte podle pokynů na štítku předpis.

Některé značky phentermine by měla být přijata na lačno, před snídaní nebo do 2 hodin po snídani.

Suprenza rozpadá tablety může být užíván s nebo bez jídla.

Použití suché ruce, vyjměte Suprenza tablet z medicíny láhve a místo tablet do pusy. Začne to hned rozpustí. Nepolykat tabletu celou. Nechá se rozpustit v ústech bez žvýkání.

Aby se zabránilo problémy se spánkem, si tento lék již v den, nejpozději do 18: 00 hodin.

Hovořit se svým lékařem, pokud jste zvýšili hlad nebo jinak myslíte, že léky nefunguje správně. Více o tomto léku nebude zefektivnit a může způsobit závažné, život ohrožující vedlejší účinky.

Phentermine by měla být přijata pouze na krátkou dobu, například pár týdnů.

Nepřestávejte užívat phentermine najednou, nebo můžete mít nepříjemné abstinenční příznaky. Zeptejte se svého lékaře, jak se vyhnout abstinenční příznaky, když přestanete užívat phentermine.

Uchovávat při pokojové teplotě, vlhkosti a tepla.

Mějte přehled o výši medicína se z každé nové láhve. Phentermine je droga zneužívání a je třeba si uvědomit, pokud někdo používá váš lék bez předpisu nebo nesprávně.

Klikněte zde koupit Phen375 z oficiálních stránek

Co se stane, když mi chybí dávku?

Jak si pamatujete si neprovedené dávku. Zmeškaný dávku přeskočte, pokud je to téměř čas pro váš příští plánované dávky. Navíc lékařství k vytvoření zmeškaných dávku Neužívejte.

Co se stane, když jsem předávkování?

Hledat nouzové lékařské ošetření nebo volejte linku pomoci jed. Předávkování phentermine může být fatální.

Symptomy předávkování mohou zahrnovat zmatek, halucinace, panika, pocit nepřátelské nebo agresivní, nevolnost, zvracení, průjem, žaludeční křeče, nepravidelný tep, zrychlené dýchání, nadměrně reflexy, zmatek, převzetí (křeče), pocit zmámený, nebo mdloby.

Co se vyhnout při braní phentermine

Pití alkoholu může zvýšit některé vedlejší účinky tohoto léku. Phentermine může negativně ovlivnit vaše myšlení nebo reakce. Pozor, pokud jednotka nebo dělat cokoliv, co vyžaduje mít na pozoru.

Phentermine vedlejší účinky

Získejte mimořádné lékařskou pomoc Pokud máte některý z těchto příznaků alergické reakce na phentermine: hives; potíže s dýcháním; otok obličeje, rty, jazyk, nebo krku. Najednou volejte lékaře, pokud máte vážné vedlejší účinek, jako například:

 • pocit krátký dech, i při mírné námaze;
 • bolest na hrudi, pocit, jako by omdlíte;
 • otoky kotníků nebo nohou;
 • bušení prezenčních signálů nebo vlající ve své hrudi;
 • zmatek nebo podrážděnost, neobvyklé myšlenky nebo chování;
 • pocity extrémní štěstí a smutku; nebo
 • nebezpečně vysoký krevní tlak (silné bolesti hlavy, Rozmazané vidění, bzučení v uši, úzkost, bolest na hrudi, dušnost, dech, nerovnoměrné prezenčních signálů, zabavení).
Méně závažné phentermine vedlejší účinky mohou zahrnovat:

 • pocit neklidných nebo hyperaktivní;
 • bolest hlavy, závratě, třes;
 • problémy se spánkem (nespavost);
 • sucho v ústech nebo nepříjemná chuť v ústech;
 • průjem nebo zácpa, podrážděný žaludek; nebo
 • zvýšení nebo snížení zájmu o sex, impotenci.
Nejedná se o úplný seznam vedlejších účinků a jiní mohou nastat. Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o vedlejší účinky.

Klikněte zde koupit Phen375 z oficiálních stránek

Informace o dávkování phentermine

Obvyklá dospělých Phentermine dávka pro hubnutí:

Počáteční dávka: 8 mg orálně 3 x denně 30 minut před jídlem.

Případně phentermine hydrochlorid a phentermine pryskyřice mohou být uvedeny jako jedna dávka 15-37,5 mg perorálně jednou denně před snídaní nebo 10-14 hodin před odchodem do důchodu.

Obvyklá pediatrické Phentermine dávka pro hubnutí:

Dítě > 12 let:

Počáteční dávka: 8 mg orálně 3 x denně 30 minut před jídlem.

Případně phentermine hydrochlorid a phentermine pryskyřice mohou být uvedeny jako jedna dávka 15-37,5 mg perorálně jednou denně před snídaní nebo 10-14 hodin před odchodem do důchodu.

Informace O Phentermine

Jaké další léky ovlivní phentermine?

Informujte svého lékaře o všech lécích, které používáte, zejména:

 • inzulín nebo ústní diabetu léky;
 • některé léky na krevní tlak, například doxazosin (Cardura), prazosin (Minipress) nebo terazosin (Hytrin); nebo
 • antidepresiv citalopram (Celexa), fluoxetinu (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroxetin (Paxil), sertralin (Zoloft) a další.
Tento seznam není kompletní a jiné léky mohou interagovat s phentermine. Informujte svého lékaře o všech léků, které používáte. Jedná se o předpis, over-the-counter, vitamín a bylinné produkty. Nelze spustit nové léky bez oznámit svému lékaři.

Klikněte zde koupit Phen375 z oficiálních stránek