» » Ieguvumiem No Acai Ogu Acai Augļu Palmu

Ieguvumiem No Acai Ogu Acai Augļu Palmu

Jūs varētu būt dzirdējuši par acai ogas, kas acai palmu augļi ir dažādas priekšrocības. Turpiniet lasīt, lai uzzināt vairāk par šo palm.  Acai oga produkti ir strauji parādās tautas visā pasaulē, par tā saukto veselības pabalstus. Šīs ogas ir augļu acai palmu, kas ir dzimtā uz Brazīliju. Savā dzimtajā vietā, šo palm ir plaši audzē ogas, kas tās izmanto kulinārijas mērķiem.

Palmas ir augsti vērtē tās augstas kvalitātes sirds palm (serdi koks/budžets). Ogas ir teikt, ka dažādi veselības ieguvumus, un tas ir teikts, ka ciltīm Amazones lietus mežu ir lietojušas šiem augļiem, lai ārstētu dažādas kaites. Tagad, acai ogas tiek pārdots dažādās formās visā pasaulē.

Ieguvumiem No Acai Ogu Acai Augļu Palmu

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Fakti par Acai palmu

Ieguvumiem No Acai Ogu Acai Augļu PalmuAcai palm (Euterpe oleracea) ir palmu koku sugām, kas galvenokārt atrodas Amazones lietus mežu, Brazīlijas un Peru. Šie koki atrodas galvenokārt purvi, purvains krastu un palieņu. Tie ir nolaistajām pinnate lapām un tievs stumbriem. Stumbra diametrs var būt jebkur aptuveni septiņus līdz desmit collas un koku var izaugt līdz maksimumu aptuveni 65 pēdas. Lielākā daļa no šiem kokiem tiek konstatēts, ka izstrādāt vairākus izriet no atsevišķu sakņu sistēma.

Vīriešu un sieviešu ziedu ražo vienu un to pašu koku. Ziedi ir brūngani vai purpura krāsā un tie augļi attīstās ar ķekariem. Pienācis acai ogas ir purpura krāsas melnā un apmēram vienu collu diametrā. Bet šie augļi tiek veikti maz celulozes un ļoti liels sēklas. Gadā ražo divas acai ogu kultūru. Nogatavojušies augļi novākti un izmantot pārtikā.

Daļu no Brazīlijas, acai ogu ir neatņemama dzimtās diētu. Viņi patērē mīkstums un sula no šīs ogas, kas izmanto arī pārāk sagatavošana reģionālajiem ēdieniem. Acai ogu sula tiek izmantota arī garšas, saldējums, gāzētos dzērienus, liķieris, utt. Divdesmitā gadsimta pēdējā desmitgadē popularitāti acai ogu produktu izplatīšanos citviet pasaulē, un tagad šie produkti ir pieejami citos reģionos arī.

Acai berry produktiem, piemēram, jogurti, gāzētos dzērienus, kokteiļus, sulas, uc, ir pieejami citās valstīs pārāk. Mūsdienās acai ogu tiek tirgotas kā super pārtiku un apgalvoja, ka ir dažādas veselības priekšrocības. Jūs varat atrast dažādiem acai produkti, kurus izmanto kā uztura bagātinātāji. Pat tad, ja nav zinātnisku pierādījumu, lai pierādītu acai ogu veselības priekšrocības, plaši tiek izmantoti šie produkti.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Acai Berry Ieguvumi

Kā jau tika minēts iepriekš, acai ogu ir svarīga daļa no dzimtās uzturs dažās vietās Brazīlijā. Šī acai palmu augļi ir teikt, ka tā ir bagāta ar antioksidantiem un šajā gadījumā varētu būt ļoti efektīva, lai novērstu kaitīgus toksīnus no ķermeņa. Jūs varētu būt dzirdējuši par acai tīrīt, kas ir viens no tautas detox diētas. Tiek apgalvots, ka acai berry tīrīt ir noderīga, lai atbrīvotos no toksīnus no ķermeņa, ļoti īsā laikā. Tas ir arī teica, lai palielinātu enerģijas līmeni un gremošanas funkcija.

Saskaņā ar acai ogu produktu eksponentiem, acai ogu patēriņš uzlabo asinsriti, samazinās novecošanās pazīmes un pazemina holesterīna līmeni. Tas ir arī touted ir laba, lai sasniegtu svara zudums. Kaut acai produkti tiek plaši izmantoti, pētījumi par savu veselību, ir joprojām turpinās. Ir apstiprinājusi, ka acai ogas ir bagāti ar antioksidantiem, bet cik tālu viņi ir efektīvs paņēmiens, kā stimulēt cilvēku veselību, ir vēl nav skaidrs.

Ieguvumiem No Acai Ogu Acai Augļu Palmu Acai ogu ir droši? Tas ir cits kopējā vaicājumu no cilvēkiem, kuri vēlas izmantot acai ogu produktu. Saskaņā ar veselības aizsardzības eksperti vidēji acai ogu patēriņš atrodas drošas, lielākā daļa cilvēku. Tomēr ar ziedputekšņu alerģiju dažreiz izstrādāt acai ogu blakusparādības. Dažiem cilvēkiem var rasties paaugstināta jutība pret šo ogu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa